0

Czemu oni tu o jakichś punktach mówią, jak to towarzyski

1

Mogli mu już dać dograć tą połowę.

0

Ładnie Cash teraz

1

Robert uśmiecha się, bo nie musi brać udziału w tym show.

2

Powinien dać sobie już spokój i odejść z kadry jak Szczęsny. To nie ten wiek, by męczyć się z polską myślą szkoleniową.

0

Zasłużenie. Najlepszy piłkarz La Ligi i Ligi Mistrzów w tym sezonie.

0

@Stinger_ Nie no, ja uważam, że PL to w istocie są bardziej prestiżowe rozgrywki. Natomiast ta różnica, o której mówimy, między tymi najlepszymi ligami - PL, La Ligą, Serie A i Bundesligą jest marginalna (przy Bundeslidze może nieco większa). Dlatego moim zdaniem bardziej pasuje porównanie CA i Euro do Ligue 1 i Premier League. Bo tutaj jasno mogę stwierdzić, że tak, wygrać Ligue 1 jest mniejszym osiągnięciem niż wygrać PL. W przypadku La Ligi i PL tak bym nie powiedział, bo różnica jakości jest zbyt mała, by miało to jakieś znaczenie.

11

@Filipem Słusznie, w końcu docenili Raphinhę. Powinien otrzymać również MVP Ligi Mistrzów.

0

@Stinger_ Bardziej bym to porównał do różnicy między Premier League a Ligue 1. Liga francuska jednak wyraźnie odstaje od reszty lig TOP 5, gdzie ten poziom jest w miarę wyrównany.

0

@Stinger_ Ależ można, taka już jest niestety niesprawiedliwość świata. Pomyśl o tych klasowych piłkarzach, którzy muszą grać w mistrzostwach Afryki, jakkolwiek się one nazywają. Fakty są takie, że Europa skupia więcej reprezentacji o wysokim lub bardzo wysokim poziomie i rywalizacja tam jest bardziej zacięta. Do tego, tak jak już wspomniałem, prestiż CA nadszarpnęła dodatkowo nieregularność w jej organizowaniu. Na mnie większe wrażenie robi zwyciężca Euro niż zwyciężca Copa.

0

@Stinger_ Niekoniecznie, trzeba też wziąć poprawkę na to, że Copa America było organizowane częściej w ostatnich latach.

0

@kaamil1910 Oczywiście, dlatego klubowe MŚ zadecydują o ZP i wskażą najlepszą drużynę. Tutaj nie ma wątpliwości - wielkim faworytem jest Kylian Mbappe i Real Madryt.

8

@BorzyKrzys Co to za bzdury XD. To jest niesamowite, że są ludzie, którzy z własnej, nieprzymuszonej woli, płacą by to czytać.

1

@Kapitan_SW Indywidualnie raczej jest blisko, pewnie nawet z wyraźną korzyścią Francuza. Mbappe miał pecha, że przegrywał, bo statystyki kręcił znakomite.

Sprawdziłem i wygląda to tak:
Zagrali na siebie 8 spotkań.
Mbappe - 8 goli i 2 asysty
Yamal 6 goli i 3 asysty

2

@Roobo Policja policją, ale dlaczego jest zezwolenie na to, że jakiś przechodzień wrzeszczy jakieś głupoty i przeszkadza w akcji?

0

@viscaelbarca1998_ Znaczy ja to nie wiem, co w tym dziwnego. Dlaczego mieliby być za Hiszpanią? Przecież to polscy kibice, jeśli mówimy o notatniku. Ja tam nie kibicuję Hiszpanii.

0

@Bernard777 Bo wcześniej Hiszpan półtorej minuty leżał.

4

Mbappe dalej oszczędza siły na najważniejszy turniej w tym sezonie - klubowe MŚ. To tam ostatecznie rozstrzygnie się, kto zasługuje na ZP i kto jest najlepszą drużyną na świecie.

1

Szkoda, obejrzałbym sobie jeszcze dogrywkę. Świetne meczycho.

0

Oj, już się boję, co będzie Yamal gotował w następnym sezonie

0

Olmo dopełni dzieła zniszczenia.

0

@Bernard777 Ktoś tu musi klątwy rzucać

5

To początek wielkiej remontady.

1

A więc Mbappe złota piłka, kurde bela.

0

A wy coś tam o Złotej Piłce... Przecież biali już wyjaśnili, że wszystko rozstrzygnie się na klubowych MŚ.

0

Ale masakra, będzie manita

0

Ciekawe, że wykonywał. Chyba jednak coś w tym było, że będzie chciał wykonywać karne w następnym sezonie.

0

No to teraz strzelić tylko i raczej po meczu.

3

Tylko spalony może ich uratować

0

@Gibbon_FCB Nie no, jednak 2 asysty dzisiaj. Jedną setę można mu wybaczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?