kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Czemu oni tu o jakichś punktach mówią, jak to towarzyski
1
Mogli mu już dać dograć tą połowę.
0
Ładnie Cash teraz
1
Robert uśmiecha się, bo nie musi brać udziału w tym show.
2
Powinien dać sobie już spokój i odejść z kadry jak Szczęsny. To nie ten wiek, by męczyć się z polską myślą szkoleniową.
0
Zasłużenie. Najlepszy piłkarz La Ligi i Ligi Mistrzów w tym sezonie.
0
@Stinger_ Nie no, ja uważam, że PL to w istocie są bardziej prestiżowe rozgrywki. Natomiast ta różnica, o której mówimy, między tymi najlepszymi ligami - PL, La Ligą, Serie A i Bundesligą jest marginalna (przy Bundeslidze może nieco większa). Dlatego moim zdaniem bardziej pasuje porównanie CA i Euro do Ligue 1 i Premier League. Bo tutaj jasno mogę stwierdzić, że tak, wygrać Ligue 1 jest mniejszym osiągnięciem niż wygrać PL. W przypadku La Ligi i PL tak bym nie powiedział, bo różnica jakości jest zbyt mała, by miało to jakieś znaczenie.
11
@Filipem Słusznie, w końcu docenili Raphinhę. Powinien otrzymać również MVP Ligi Mistrzów.
0
@Stinger_ Bardziej bym to porównał do różnicy między Premier League a Ligue 1. Liga francuska jednak wyraźnie odstaje od reszty lig TOP 5, gdzie ten poziom jest w miarę wyrównany.
0
@Stinger_ Ależ można, taka już jest niestety niesprawiedliwość świata. Pomyśl o tych klasowych piłkarzach, którzy muszą grać w mistrzostwach Afryki, jakkolwiek się one nazywają. Fakty są takie, że Europa skupia więcej reprezentacji o wysokim lub bardzo wysokim poziomie i rywalizacja tam jest bardziej zacięta. Do tego, tak jak już wspomniałem, prestiż CA nadszarpnęła dodatkowo nieregularność w jej organizowaniu. Na mnie większe wrażenie robi zwyciężca Euro niż zwyciężca Copa.
0
@Stinger_ Niekoniecznie, trzeba też wziąć poprawkę na to, że Copa America było organizowane częściej w ostatnich latach.
0
@kaamil1910 Oczywiście, dlatego klubowe MŚ zadecydują o ZP i wskażą najlepszą drużynę. Tutaj nie ma wątpliwości - wielkim faworytem jest Kylian Mbappe i Real Madryt.
8
@BorzyKrzys Co to za bzdury XD. To jest niesamowite, że są ludzie, którzy z własnej, nieprzymuszonej woli, płacą by to czytać.
1
@Kapitan_SW Indywidualnie raczej jest blisko, pewnie nawet z wyraźną korzyścią Francuza. Mbappe miał pecha, że przegrywał, bo statystyki kręcił znakomite.
Sprawdziłem i wygląda to tak:
Zagrali na siebie 8 spotkań.
Mbappe - 8 goli i 2 asysty
Yamal 6 goli i 3 asysty
2
@Roobo Policja policją, ale dlaczego jest zezwolenie na to, że jakiś przechodzień wrzeszczy jakieś głupoty i przeszkadza w akcji?
0
@viscaelbarca1998_ Znaczy ja to nie wiem, co w tym dziwnego. Dlaczego mieliby być za Hiszpanią? Przecież to polscy kibice, jeśli mówimy o notatniku. Ja tam nie kibicuję Hiszpanii.
0
@Bernard777 Bo wcześniej Hiszpan półtorej minuty leżał.
4
Mbappe dalej oszczędza siły na najważniejszy turniej w tym sezonie - klubowe MŚ. To tam ostatecznie rozstrzygnie się, kto zasługuje na ZP i kto jest najlepszą drużyną na świecie.
1
Szkoda, obejrzałbym sobie jeszcze dogrywkę. Świetne meczycho.
0
Oj, już się boję, co będzie Yamal gotował w następnym sezonie
0
Olmo dopełni dzieła zniszczenia.
0
@Bernard777 Ktoś tu musi klątwy rzucać
5
To początek wielkiej remontady.
1
A więc Mbappe złota piłka, kurde bela.
0
A wy coś tam o Złotej Piłce... Przecież biali już wyjaśnili, że wszystko rozstrzygnie się na klubowych MŚ.
0
Ale masakra, będzie manita
0
Ciekawe, że wykonywał. Chyba jednak coś w tym było, że będzie chciał wykonywać karne w następnym sezonie.
0
No to teraz strzelić tylko i raczej po meczu.
3
Tylko spalony może ich uratować
0
@Gibbon_FCB Nie no, jednak 2 asysty dzisiaj. Jedną setę można mu wybaczyć.