8

On szanuje Roberta. Tak, świetnie udało mu się to pokazać, odbierając mu opaskę w tak kuriozalnym momencie, przez telefon.

1

Swoją drogą o Casha powinni się go zapytać. Jeśli dobro reprezentacji jest takie ważne, to czemu nasz najlepszy prawy obrońca / wahadłowy nawet powoływany nie był?

1

Jeśli to prawda z tym telefonem, że Lewy prosił, by sam mógł ogłosić swoją rezygnację, to jest to kosmiczna kompromitacja XD. Wątpię, ale jest taka możliwość. Ma spore ego.

2

Nie dręczcie już go...

3

Niech najpierw zagra ten 100 mecz, to wtedy będzie mógł mówić XDD

0

Zielu smutny, bo już nie będzie można sobie cykać fotek z gwiazdami po kolejnych kompromitacjach

0

Probierz w strachu.

0

No kurde, 15 minut spóźnienia to przeginka

0

Liczby Roberta Lewandowskiego za kadencji Probierza:
14 rozegranych spotkań, 4 gole i 4 asysty.

Jak widać, nie był w najlepszej formie.

3

Są wyjaśnienia Roberta Lewandowskiego. Teraz czekamy na konferencję.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1192990/robert-lewandowski-mam-zal-takie-sprawy-zalatwia-sie-inaczej

0

Na koniec dnia wszyscy są zadowoleni.
- Lewandowski może skupić się na swoim ostatnim tańcu w Barcelonie.
- Probierz pokazał, że mu to nawet najlepszy polski piłkarz w historii nie będzie poskakiwał.
- Kadrowicze, jak wierzyć mediom, są zadowoleni i wiwatują.
- Media mają pożywkę, wyświetlenia i kasa się zgadzają.
- Kibice reprezentacji dostają to, czego chcieli od dawna - odejścia największej twarzy reprezentacyjnych kompromitacji. Teraz mogą wykazać się młodzi, dziad zrobił miejsce.
Gdzie tu wady?

0

@ProMILs Wystarczy spojrzeć na tabelę najlepszych strzelców Ekstraklasy XD. Polska piłka to koszmar.

2

@Bobo25 No faktycznie, nie do pomyślenia. Postanowił odpocząć (i tak zagrał 30 minut) w meczu z reprezentacją z 169 miejsca w rankingu fifa. Nie do pomyślenia.

0

@ricardo0705 Gwoli ścisłości - Probierz nie pogrążył się tym, co zrobił, tylko JAK to zrobił. Niedziela wieczór, telefen bez ostrzeżenia, minuta rozmowy i odebranie opaski. Gdzie tu klasa? Po co mu te garnitury, ja się pytam?

1

@Danny Gaucho Wydaje mi się, że trafiłeś w samo sedno z tą analizą.

1

@Dari0G "Czy Ty jesteś dzieckiem? Naprawdę jesteś maluszkiem, który nie umie używać własnego mózgu?"
Owszem, inwektywa może przyjmować również postać pytania. Widzisz, ja po prostu nie mam ochoty dyskutować z kimś, kto nie potrafi w internecie zachować spokoju. Na napisanie komentarza masz nieskończoną ilość czasu, więc nie tak trudno powstrzymać się od obrażania rozmówcy. Jeśli to robisz, to robisz to celowo. A w takim wypadku, dalsza rozmowa nie ma sensu.

0

0

@MesQueUnClub_87 Aha, przeczytałem przed edycją. No to apropo tego szacunku - wspaniałym jego obrazem jest to, jak został potraktowany na tej przerwie. Twierdzi, że musi odpocząć po ciężkim sezonie, że nie może dać z siebie 100%, że to jest również problem mentalny. W jaki sposób okazano mu szacunek? Bombardując go medialnie od kilku tygodni, czy też odbierając opaskę kapitańską (sama decyzja dobra, tylko ten timing...), mimo uzgodnień z trenerem, że ten wszystko rozumie? A wszystko to z poparciem szatni, bo nie oszukujmy się. Probierz nigdy w życiu nie podjąłby tej decyzji, gdyby nie szatnia. Wydaje mi się, że szacunek wyraża się w inny sposób.

1

@Dari0G Oho, ktoś się z tobą nie zgadza i już inwektywy, plucie kwasem. Ja do tego emocjonalnie nie podchodzę, nie w takim stopniu, więc za dyskusję podziękuję.

0

@MesQueUnClub_87 Gdyby już to miał, to by nie musiał tego pozyskiwać. Tak to już w istocie jest. A wrogów tak czy inaczej ma i będzie miał.

0

@Dari0G Czyli podsłuchiwałeś. Szacun, przekraść się niezauważenie do szatni to pewnie było spore wyzwanie.

0

@Dari0G Nie wiem, o co chodziło w aferze premiowej i ty też nie wiesz, chyba że siedziałeś tam w szatni i podsłuchiwałeś.

1

@MesQueUnClub_87 Szacunek. Czy ty widzisz, jak on teraz wygląda? Jak dzieciak, który obraził się, że Probierz zabrał mu zabawkę. Rezygnuje z kadry, bp nie jest kapitanem. To jest po prostu żałosne i tyle, ale ja nie wierzę, że to był jedyny powód.

4

Myślę, że Lewy wiele by zyskał, gdyby zrezygnował z kadry definitywnie i powiedział wprost, że nie chce grać dla instytucji wskroś przeżartej nepotyzmem, przaśnością i pijaństwem.

7

W sumie, to nawet nie zdawałem sobie aprawy, jak fatalnie to wszystko wyglądało. W sensie wiedziałem, że jest źle, ale żeby aż tak?

0

@CriminalFCB Polska myśl szkoleniowa nie przewiduje takiej możliwości.

1

@Comentateiro aha, no i zaczyna sie polaryzacja społeczeństwa. Polska elegancja, ha tfu.

0

U nas w Polsce mamy taką tradycję, że jak już ma walnąć afera, to zawsze dzień-dwa przed następnym meczem. Oni chyba to lubią, porządne dymy dają im siłę, by znowu pokazać swoje zdolności.

0

@Kamiloza91 Niee no, poprzedni też był już całkiem poważny.

3

@John_Doe Jakby Ronaldo miał grać pod takim Probierzem, albo innym Brzęczkiem, obok siebie mając Wszołków, Bednarków, Zielińskich i ani pół skrzydłowego, to też by sobie dał spokój.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?