kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
@DonCarletto To też mi się nie podobało.
0
Taki turniej na podreperowanie liczb. Mbappe sobie nastrzela. Oby to nie dało pożywki dziennikarzynom, by go promować do Złotej Piłki...
5
10-0, jest okrągły wynik!
1
@Jonyx To jest taka mieszanka - bierzesz najsilniejszych z Ligi Mistrzów, a do nich dokładasz najsłabszych z Ligi Konferencji.
2
Gwoli uczciwości trzeba wspomnieć, że Auckland to jest chyba najgorsza drużyna występująca w tej edycji KMŚ, przynajmniej pod względem wartości rynkowej wynoszącej oszałamiające 4.58 mln euro.
0
@Stinger_ To dopiero początek. Już się nie mogę doczekać, aż PSG będzie rozsmarowywać amatorów po 10-0.
4
Leciutka różnica na meczu klubowych mistrzostw świata. No, ale kto by się tego spodziewał?
3
Ciekawe, czy Wieczysta szybciej wyjdzie z 1 ligi od Wisły. Kto wie, może szykuje się nowy Raków?
0
@Stinger_ Ja nie martwię się o piłkarzy, tylko o to, co będę oglądał. Dalsze rozdrabnianie futbolu i dodawanie kilkunastu niepotrzebnych meczów do terminarzu (mówię o całokształcie - dwa dodatkowe mecze w grupie nowego LM, reprezentacje, KMŚ), będzie prowadziło do ogólnego spadku jakości gry i w konsekwencji tego, co oglądamy.
3
On jest wieczny :O
0
@Stinger_ To może jeszcze zróbmy klubowy puchar świata, a do tego superpuchar świata (koniecznie w rozszerzonej formie z 4 drużynami). Więcej meczy, terminarz wytrzyma!
Ja tam nic nie mam do klubowych mistrzostw świata, ale takich rozgrywanych w formie, w jakiej były rozgrywane dotychczas.
1
@Majkmajki I tak się będą walać.
1
@Stinger_ Ale tu nie chodzi o oglądalność, tylko o sens wprowadzania takiego turnieju... Żadna z ekip spoza Europy nie ma podejścia nawet do średniaków z TOP 5 lig. To Liga Mistrzów wybiera najlepszą drużynę na świecie, po co więc mamy wybierać ją drugi raz w roku? Dopóki ekipy z innych kontynentów nie zrobią kroku do przodu (a nigdy nie zrobią, bo wszyscy najlepsi ciągną do Europy i zawsze tak będzie), to ten turniej można traktować jako sparingowy. Ja tam nie raz nie dwa oglądałem mecze sparingowe, nie widzę tu problemu.
0
Przynajmniej liga się wzmacnia. Akurat tutaj obserwujemy najlepszy możliwy scenariusz, od paru sezonów stabilny wzrost, już 15 miejsce. Może to się jakoś w końcu przełoży na szkolenie.
0
Biorą przykład z dorosłych. Jeszcze tylko honorowego i będzie wynik 1:1.
2
@Cule1234 Musieli szybko przedłużyć, zanim wpierdziel obskoczył na Euro.
0
@FcPortoFan1999 A Ziółkowskiego, który regularnie gra w Legii nawet nie powołał... Dla mnie to dziwne trochę, chyba że jakaś kontuzja, czy coś.
0
Ten Peda to też nie wiem... Probierz wytrzasnął go znikąd, dał mu zadebiutować, a ten po roku dalej jest nigdzie i teraz jest kaprysem kolejnego trenera.
0
@FcPortoFan1999 No i to się szanuje.
3
Przegrywamy z Finlandią - nie pasuje.
Portugalia nas miażdży - nie pasuje.
I jak tu dogodzić polskiemu kibicowi? To nie dobrze, to nie dobrze, tylko by narzekali.
0
@FcPortoFan1999 Dobrze się oglądało tamten turniej. Niestety później pojechali na Mundial i nawalili się, krótko mówiąc. Klasyczna w polskiej piłce afera alkoholowa.
0
@directedbyfcb Czyli chyba mogliby już grać w U21, jeśli by się wyróżniali. Niestety w klubach jest cieńko.
Filip Rejczyk - 80 minut przez cały sezon w Śląsku Wrocław.
Karol Borys - 700 minut w jakimś Mariborze
Mikołajewski - on chyba jest najbardziej obiecujący, bo zrobił liczby w pierwszej lidze. W Ekstraklasie niestety nie grał.
0
2 lata temu była ta kadra U17, która zagrała świetne Euro, grając piłkę ofensywną i przyjemną dla oka, a do tego skuteczną, ale chyba jakoś poznikali...
1
No nie można budować U21 na 23-letnim Szymczaku, który w klubie gola strzela co 800 minut... Tylko z drugiej strony nikogo lepszego nie ma, a to dużo mówi o tym, co czeka nas już niedługo w dorosłej kadrze.
0
Cieszmy się z małych rzeczy...
4
Ale teraz Fornalczyk poszedł
1
@JanneAhonen A czy ja mówię, że nie będę oglądać? Pewnie finał sobie cyknę, czemu nie. Zawsze fajnie obejrzeć dwie topowe europejskie drużyny. Bo jeśli ktoś wierzy, że ktokolwiek spoza Europy dostanie się nawet do półfinału, to zazdroszczę.
3
@JordiAlbion Ale reprezentacje to jest inna sprawa, bo zawodnicy nie wybierają sobie reprezentacji (w większości przypadków). Natomiast klubowo Europa jest stolicą światowej piłki nożnej i wszyscy najlepsi zawodnicy ciągną do niej. Na pozostałych kontynentach pozostają ochłapy.
1
@JordiAlbion Plusem jest na pewno to, że nasi rywale będą mieli mniej odpoczynku do następnego sezonu. Innych nie widzę. Po co wybierać dwa razy w roku najlepszy klub na świecie? Liga Mistrzów wystarczy.
6
Jak tam brygada, czujecie te emocje? Już niedługo takie hity, jak Bayern - Auckland City, Manchester City - Wydad Casablanca, Juventus - Al Ain, albo Inter - CF Rayados de Monterrey.