0

@bartekvisca Ja uważam, że w ogóle go nie zwolni, chyba że z grupy nie wyjdzie.

2

@Hawajczyk Ja wiem, że to wszystko ładnie brzmi, ale problem jest taki, że oni w tych wielkich klubach nie grają.

2

@Sulimo XDD. Polscy dziennikarze jak zwykle pokazali poziom.

2

@kuz To prawda. Nie ma powodu, by sądzić, że tym razem Kulesza wybierze właściwą opcję. Najpierw wybrał zachowawczego Santosa zamiast Herve Renarda, gdy potrzebowaliśmy pozytywnego impulsu i ofensywnej piłki po patofutbolu Michniewicza. Potem wyciągnął Probierza znikąd, gdy oczywistym wyborem był Papszun. No nie, tak się nie naprawia reprezentacji.

0

@Zoker Jedno mnie zastanawia. Jeśli ich rządy są tak fatalne, jak to przedstawiasz, to czemu rządzą przez tyle lat? W każdym z tych państw panuje demokracja.

1

Niech już Probierz zostanie i dokończy to, co zaczął. Niech wyjdzie w mękach z tej grupy, a potem dostanie klasyczny wpierdziel na wielkim turnieju, a potem można zatrudnić trenera z czystą kartą.

1

@Turio w sensie? Lewy strzelał z Realem na Bernabeu, z Bayernem w LM, z Realem w finale superpucharu, z Atletico w lidze i w pucharze, z BVB w ćwierćfinale LM. Nie strzelił w El Clasico domowym, ale tam nie zagrał. Analogicznie w El Clasico w finale pucharu. Nie strzelił z Interem, ale tam zagrał ledwo 30 minut. Jakie kluczowe momenty masz na myśli?

0

@OBSERWATOR2021 Problem jest też taki, że u nas największą gwiazdą w ataku jest gość, który w klubie ledwo 1000 minut gra...

0

@macio_944 Właśnie problem jest taki, że jeśli zwolnią Probierza, to cała ta drama jest na nic. Bo ani Lewy nie odpoczął teraz, ani nie odpocznie w następnym sezonie.

2

@blakkudium I bardzo dobrze, pogarda, to wszystko na co oni zasługują. To, co teraz widzimy, to w dużej mierze wina dziennikarzy sportowych.

0

Ja uważam, że tu nic nie trzeba robić z trenerem. Znaczy, można go zwolnić, ale to nic nie zmieni. To, co trzeba zrobić, to zlikwidować media sportowe. Wiadomo, że to niemożliwe, ale dziennikarze sportowi to rak żerujący na naszej kadrze. Gdyby nie media, to idę o zakład, że Lewandowski dalej miałby opaskę. Czy byśmy wygrali? Nie wiem. Ale też trzeba pamiętać, że wciąż wszystko jest w naszych rękach. Ta porażka nic nie zmienia, chociaż to wielka kompromitacja.

0

@partymaker Poważnie to zrobił?

4

Piotrek Zieliński magicznie naprawi kadrę. Dziwne, że nie robił tego w poprzednich latach, gdy grał regularnie w klubie.

1

Oaza spokoju, wyciszony kwiat lotosu na niewzburzonej tafli jeziora.

0

Proszę, Probierzu zostań. Po cóż zmiany? Mamy tu ludzi, którzy zrobią wszystko dla dobra reprezentacji. Mamy tu ludzi, którzy są twardzi i podejmują trudne decyzje. Nie ma potrzeby nic zmieniać...

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Ano, masz rację oczywiście

1

Ej, szczerze, to gdy rok temu przegrywaliśmy w mołdawskim piekle, to myślałem, że gorzej być nie może. Ale teraz nastroje są jeszcze gorsze...

0

@Consigliere Wcześniej też amatorka. Kadra miała dosyć defensywnego stylu gry po Michniewiczu, a ten wziął Santosa, który nawet w Portugalii grał taką piłkę... Trzeba było brać Herve Renarda.

2

Nie, ale tak całkowicie nieironicznie, to smutno mi z powodu dzisiejszej porażki. Jeśli to spowoduje zwolnienie Probierza i powrót Lewego, to szkoda, bo już miałem nadzieję, że nie będzie musiał wracać prędko do tego szamba.

0

Dla dobra reprezentacji przegraliśmy dziś z Finlandią. Probierz znowu pokazał klasę.

1

Lewandowski był problemem.

1

Szanuję za wyjście naprzeciw medialnej narracji i najwyższą ocenę dla Raphinhi.

2

Rasmus Hojlund w tym sezonie Premier League:
- 32 mecze
- 2022 minut
- 4 gole i 0 asyst

Gość kosztował 80 mln euro.

0

@PatrychoO Mocne, mocne

1

@escarabajo U nas w kadrze są akurat sami wybitni

0

@Nazio_87 Nie zgodzę się. Jeśli odstawienie Lewego wyjdzie kadrze na dobrze, to Probierz będzie miał swoje argumenty.

6

Jeśli przegramy dzisiaj ten mecz, a później nie zajmiemy 2 miejsca w grupie, to Probierz prawdopodobnie zapisze się w historii jako jeden z najbardziej niesławnych trenerów reprezentacji Polski.

1

@LOPEZ16 Wydaje mi się, że tego przecinka nie powinno tam być.

1

Tak naprawdę to Lewandowski był tym, który nakłonił Probierza do odebrania mu opaski. Zrobił to, by jego imię pozostało nieskalane po odejściu z kadry. Trzeba tu docenić Probierza, że zgodził się na ten kompromis dla dobra reprezentacji.

0

@escarabajo Ej, dobra. Ale Betoniarka to ty szanuj. To jeden z nielicznych polskich piłkarzy w top 5 lig, który gra i nie grzeje ławy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?