kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@ProMILs Lewy od jakichś paru lat ma słabszy okres w kadrze. Powszechnie uważało się, że nie daje rady jako kapitan. W jego wypowiedziach zaś przewija się stale niezadowolenie z obecnego stylu gry, co prawda przykrywane przez optymistyczne wypowiedzi na temat jej "budowy".
Jego nieuzasadniona nieobecność na kadrze dała pretekst Probierzowi, by zabrać mu opaskę, a to z kolei dało pretekst Lewemu, by mógł odejść z kadry. Wszyscy są zadowoleni i nikt nie jest zadowolony.
0
@PepGuardiola1971 Ktoś tu zapomniał, jak Lewy świętował pierwszego gola na mundialu
3
Ostatecznie licznik zatrzymuje się na 85 golach i 27 asystach w 158 meczach. Biorąc pod uwagę, w jakim stanie znajduje się od lat nasza kadra, to Robert wycisnął tutaj maxa.
0
Aj, szkoda, że nie siadło.
0
Karny może być, ale jakoś przegapiłem powtórkę
0
@RinooniR Wiadomo, Klopp, Xavi, Conceição, Zidane, wszyscy już w kolejce stoją.
0
@Danny Gaucho Bez wsparcia szatni Probierz by nie podjął takiej decyzji, to jasne.
0
@Walpiano Pytanie, czy to wystarczy. Brakuje nam niestety polskiego trenera z sukcesami za granicą. Skorża je ma, ale to tylko Japonia.
0
@Robert_Kubica A ja tam życzę im jak najlepiej, niech sobie Lewy gra w spokoju w Barcelonie zdala od tego całego szamba. Szkoda zdrowia.
0
@Sulimo Oho, Urban też byłby niezły. Ale wybór słabiutki niestety, wątpię, że któryś z nich znacząco umiejętnościami przewyższa Probierza.
2
To kto po Probierzu? Chyba Skorża najlepszy z tych dostępnych, zakładając, że opuści Japonię?
1
@turhiay Wiadomo, raczej każdy by tego chciał :)
0
Dawno już nie było takiego ważnego meczu, w którym Yamal by nie brylował. Ale ma jeszcze czas.
1
@TR3YWAY Dam herba, bo bawi.
0
@Criss18Barca I tak mniejsze ryzyko niż branie Probierza.
1
@Danny Gaucho uu dymy
0
@Bobo25 Styl, w którym odchodzi, jest fatalny i żałosny. Ale ja uważam, że powinien był odejść już dawno, po Euro.
10
A wystarczyło wybrać Papszuna na trenera. To był tak oczywisty wybór, jak Flick dla Barcelony po Xavim. Ale nie, kolesiostwo wzięło górę. Niektórzy nie mogą się oprzeć, żeby kumplowi posady nie dać. A kadra? Kadra wytrzyma.
0
@Cule1234 A to z chlaniem to udowodnione?
1
@Bobo25 Na pewno Probierz nie zrobiłby tego bez poparcia szatni, tu nie mam wątpliwości.
0
Znaczy ja się zgadzam z tezą, że odebranie opaski kapitańskiej było tylko pretekstem Lewego do odejścia. On już od dawna robił wszystko, by grać w niej jak najmniej. Myślę, że znacznie wyżej ceni swoją klubową karierę i swoje indywidualne osiągnięcia, niż polską reprezentację i polskich kibiców. To postawa egoistyczna, ale mi to nie przeszkadza, o ile pozyskany spokój duszy spożytkuje z powodzeniem w Barcelonie.
33
Swoją drogą - brawo MATEUSZ BOREK. I reszta dziennikarzyn. Rozpierdzielili medialnie kadrę, bo wyświetlenia musiały się zgadzać. Gratulacje!
1
Ładnie teraz Pedri
4
8 goli w 9 meczach Ligi Narodów. 40 lat. On jest chory.
0
Czy to jest ten 40-letni GOAT?
0
Lewandowski jak Benzema. Krótko z trenerami reprezentacji.
0
@Stinger_ Też tak uważam.
0
@JordiAlbion Tak, ale chodzi o sam efekt psychiczny odejścia. Coś jak efekt nowej miotły, albo to, że często byli zawodnicy grają lepiej przeciwko klubom, w którym grali.
1
Paradoksalnie to może pomóc naszej kadrze. Często tak jest, że po odejściu najlepszych postaci z drużyny, chwilowo poziom się poprawia. Nie zdziwię się, jak wygramy wysoko z Finlandią.
19
Sposób, w który odchodzi, jest żałosny. Ale samo posunięcie popieram. Powinien był to już zrobić dawno.
Co to jest za kraj, gdzie gość, który przez 10 ostatnich lat dawał z siebie wszystko dla kadry, jest tak traktowany? Mówi, że ma ciężki sezon, że to także problem mentalny. A dziennikarze co? Bombardują go od miesiąca. Trener zabiera opaskę kapitańską. Koledzy w wywiadach psioczą. Także nie dziwię się, że w końcu wyczerpała się jego cierpliwość.