kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Zacięty mecz, ale Iga póki co absolutne bez szans przy serwach Sabalenki
0
@Jakchcesz Tak jak mówię, na ten moment nie ma się czego obawiać. Ale świat się zmienia, a takie narzędzia mogą prowadzić do różnych niezbyt optymistycznych scenariuszy.
0
@Lucerfi Jeszcze nie. W sensie ja jakimś wielkim przeciwnikiem tego nie jestem, ale trzeba patrzeć na daleką przyszłość. W końcu zaczną zbierać się te wszystkie systemy drobnej kontroli i jeśli ktoś będzie miał takie życzenie, to dowie się o tobie wszystkiego. Kto wie, czy już teraz tak nie jest.
2
Ale teraz piękny set Igi :)
4
@Vurt Do dzisiaj mnie zastanawia, co też takiego fenomenalnego widzieli ludzie z Benficą. To był świetny mecz, MVP i 9/10 na spokojnie, ale szanujmy się. Już teraz nikt o nim nie pamięta, a co dopiero za parę miesięcy. Dlatego tak mnie dziwiło, że redaktorzy się od razu z 10tkami rzucili. Mało tego, już artykuły wypisywali, że oto Barcelona w końcu ma klasowego bramkarza. No i dupa, pokazał tą klasę wpuszczając 7 bramek z Interem.
0
@Pedri16Future Vitinha? Przecież on gra w lidze francuskiej, a GOAT już wielokrotnie wyjaśniał, że Saudi Pro League stoi poziom wyżej. Także z czym do ludzi. Z czym do dwukrotnego króla strzelców ligi arabskiej. Z czym do najlepszego piłkarza Azji. Szanujmy się.
11
Dałby już sobie Robert spokój z tą kadrą... Jedyne, co go tutaj czeka, to krytyka, narzekanie i kompromitacje, za które oczywiście będą go obwiniać te same dziennikarzyny, które teraz tak na niego wchodzą. A gramy z Mołdawią i Finlandią, przypominam.
2
@Rupert_Haubica Dzisiaj hat-trick GOAT'a
0
@tigerekxd Zagadka Zbrodni, luźny koreański kryminał
1
@Gaucho za 30 mln to w ogóle nie powinno być pytania :)
0
@wojopancer Wymazałbym wszystko, co wiem o Grze o Tron, a potem przeczytałbym książki. Jednak myślę, że coś traciłem, czytając je już po obejrzeniu serialu. Z drugiej strony, pierwszym 4 sezonom nie mam nic do zarzucenia, w wielu momentach nawet przebijają książki, ale i tak z ciekawości chciałbym podejść do tej historii z drugiej strony.
14
Zobaczymy, jak to będzie. Trzeba pamiętać, że obecna Barcelona to jeden z najtrudniejszych klubów dla bramkarzy na świecie. Oczekiwania i presja ogromne, a przez wysoko ustawioną linię obrony co i rusz bramkarz zostaje z przeciwnikiem sam na sam. Sytuacji nie do obrony jest masa, a to sprawia, że często oczekujemy tutaj od bramkarzy niemożliwego. Konkurencja też mocna - można narzekać na Ter Stegena i Szczęsnego, ale obaj to od lat topka.
0
@Konradowskyy A jak miał popierać, nieotwarcie? Przecież jasno mówił, że po rozmowach z kandydatami opowie się, po której stronie stoi.
0
Też tak uważam, chociaż w świetle ostatniego finału ZP musi trafić do Dembele.
0
@torondirn Dobra, i tak już za dużo czasu ci poświęciłem. Żyj sobie dalej w przekonaniu, że zmiennik, który robi takie liczby jak Ferran jest słaby, żyj sobie dalej w przekonaniu, że Flick nie rotuje dobrze Lewym, mimo że ten gra 75% minut.
Może nawet byśmy dalej rozmawiali, ale czasami to, co piszesz, przeradza się w bełkot, a ja nie mam siły tego rozszyfrowywać. Miłego.
0
Iga w formie dzisiaj
1
@wpwelement ej no, ale co w tym złego? Przecież Braun sam się określił kilka razy jako front gaśnicowy.
1
@torondirn Ferran z Interem strzelił gola, przypominam, więc zrobił minimum. Dlaczego nie wspomnisz o El Clasico, gdzie Ferran zaliczył 3 asysty? O 3 golach z Atletico? O królu strzelców Copa del Rey? O 2 golach w 15 minut z BVB, które dały nam zwycięstwo?
Dlaczego wreszcie nie wspomnisz o jego liczbach?
19 goli i 7 asysty w 1930 minut.
To nie jest dobry wynik. To jest wspaniały wynik, jak na zmiennika.
Jeśli utrzyma formę, to w końcu wygryzie Lewego, taka prawda. Mówię to jako osoba, która bardzo szanuje Roberta, broniłem go wtedy, gdy grał piach w poprzednich sezonach i bronię go teraz, gdy jest taka potrzeba.
"No nie żaden piłkarz nie ma 100% skuteczności...."
A gdzie ja napisałem, że on ma strzelać z każdej sytuacji? Ja tylko uważam, że powinien trafiać na pustą, np. w El Clasico z Realem na Bernabeu. Skuteczność miał dobrą, ale wielokrotnie kompromitował się w banalnych sytuacjach. Kilka razy można zrozumieć, ale tego było za dużo, by to przemilczeć.
"No nie dalej widzę że nei oglądałes lewego w Bayernie ... Jeśli dla Ciebie rotowanie to zdjecie go w 60-70 minucie to barwo panie BRAWOOo....
Polecam zobaczyć jak grał lewy w Bayernie za Flicka ...."
Robert Lewandowski 24/25 (możliwe do rozegrania minuty, czyli niewliczające meczów opuszczonych przez kontuzje) :
3930 minut / 5040 minut (78%)
Robert Lewandowski 20/21 (możliwe do rozegrania minuty, czyli niewliczające meczów opuszczonych przez kontuzje) :
3389 minut / 3870 minut (88%)
No i właśnie widać, że coś u ciebie szwankuje z pamięcią, bo to w Bayernie Flick mniej rotował Lewym, nie w Barcy.
0
@torondirn Nigdy nie był magikiem, to prawda. Ale w Bayernie raz na 4-5 bramek, zdarzało mu się strzelić coś ładnego, zza pola karnego, z woleja, albo w inny efektowny sposób. W tym sezonie było to raczej raz na 15 spotkań.
"Tylko tam była szersza ławka i Flick umiał nim dobrze rotować tutaj jest to cięższe bo Ferran nie daje tyle jakości co lewy ..."
To nie jest prawda.
Po pierwsze, Ferran to jeden z najlepszych zmienników na tej pozycji w Europie, na równi z Sorlothem. Daje bardzo wysoką jakość i mógłby na spokojnie zastąpić Lewego na tej pozycji, jeśli ten dalej prezentowałby obecną formę.
Po drugie, Flick znakomicie rotował Lewym, on zagrał tylko ok. 75% możliwych minut w tym sezonie - miał mnóstwo czasu na odpoczynek.
"Także Polecam nie oglądać wycinków 5 goli w 9 minut itp a cały mecz i zobaczyć jak lewy gra, sie ustawia itp.. Robi to samo w barcy ..."
Również polecam oglądać "cały mecz", bo jak już to zrobisz, to zobaczysz również mnóstwo sytuacji, gdzie Lewy nie nadąża za kolegami, gdzie źle przyjmuje, gdzie oddaje strzał przez 2 sekundy przez co jest stopowany, gdzie marnuje OCZYWISTE okazje, gdzie fizycznie jest tłamszony przez przeciętnych obrońców, gdzie podaje do nikogo i oczekuje od swoich kolegów cudów.
0
@urbipl A tyle się słyszało o tym, jak to PiS zrujnował kraj.
0
@Jakchcesz Żadnego wywracania stolika nie będzie, dopóki najstarszy elektorat tak kurczowo trzyma się popisu. Trzeba patrzeć trzeźwo, w jakiej są sytuacji obecnie. Muszą robić co się da, by przetrwać następne lata. Wydaje mi się, że koalicja to konieczność, z kim ją będą tworzyć to kwestia dyskusyjna, ale wiadomo, że bliżej im do PiSu. Chyba, że gwiazdy znów sprowadzą ich bliżej do 10-20 mandatów i nadal będą mogli wygodnie obserwować i krytykować, jak rządzą inni.
1
@Jakchcesz ale co w tym złego? Wyobraźmy sobie hipotetyczną sytuację - przeprowadzamy wybory teraz, mandaty są przydzielone zgodnie z sondażami. Albo rządzi Pis z Po, albo Pis z Konfą, albo Po z Konfą, albo nikt i mamy następne wybory. Czy ludzie nadal głosowaliby na Konfederację wiedząc, że ci nie są gotowi do żadnych rozmów? Może tak, może nie. Po co ryzykować? Teraz oni mają karty i świetnie pokazały to wybory, gdzie prezydenci przyszli do Mentzena na dywanik, spowiadać się ze swoich poglądów na zasadach Sławka.
0
@torondirn proszę cię, rozmawiajmy poważnie. Jeśli twoim zdaniem Lewy w tym sezonie był magikiem, to miłego dnia życzę.
1
Oj, kłuje nadal ta przegrana z Covidem, a później z Messim. No, ale co tu się dziwić, kogo by nie kłuło...
1
@Alo_Vi Ogólnie rzecz biorąc, robienie czegoś z niczego.
4
@Tomek54321 Wiadomo. Jak Lewy jest w formie, to może nawet ograniczać się do tych goli, my magii nie potrzebujemy, od tego jest Yamal, Pedri i Rapha.
0
@Baros1990 I nic. Co, mam ci gratulować, że takiego durnego, chamskiego hasła nie głosiłeś? Mówię tylko, co było widoczne w głównym przekazie masowym, na marszach i w internecie, od wyborców platformy, Hołowni i lewicy..
13
@Criss18Barca Przypominam, że ci sami wykształceni ludzie jako swoje główne hasło wyborcze w wyborach parlamentarnych wybrali "***** ***". Tyle z elity inteligenckiej.
5
Tylko pytanie, czy to tylko o te 40 bramek chodzi. Fajnie, gdy napastnik strzela, ale to nie wszystko - widzieliśmy jak świetnie zastąpìł Lewego Ferran. Dobry napastnik to coś więcej, niż tylko suche liczby.
2
@Zoker Urzekła mnie ta historia. Kontynuuj.