kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@majkel95 Ależ dąży. Wybrali prezydenta, który ich zdaniem jest lepszy dla przyszłości ich okolic. Z jakiegoś powodu Trzaskowski nie wzbudził w nich takiego zaufania.
12
@DLFCB Prawdopodobnie dla idei - chcą okazać swój sprzeciw wobec obecnej sytuacji politycznej w Polsce, tzw. duopolu.
1
@Culer9002 Widać, że fan Iniesty
2
@Pressinho Wyborcy z Rosji:
63,78% Trzaskowski
36,22% Nawrocki
Dane się nie pokrywają, ciekawe.
1
@Jakchcesz właściwi kandydaci, jeśli tacy byli, dawno już odpadli w 1 turze.
0
@Konradowskyy mocno skręcili w centrum od odejścia korwinistów i braunistów
3
No i z kim teraz zjemy razem Prince Polo? To jest skandal.
0
@BORO_12 Najlepszy z najgorszych, tak jest. Pewniej czułem się z Peną niż ze Szczęsnym.
"Z Interem nie dal nic ekstra ale nie zawalił też żadnej bramki, wyjął to co powinien. Tam zawaliła obrona a Wojtek poprostu nas nie uratował."
Przecież to jest dokładnie to, co ci próbuję uświadomić. On nas NIE ratował. Nie tylko w tym meczu, ale w całym sezonie (ze sporadycznymi wyjątkami, faktycznie mecz z Benficą i mecz z BVB były całkiem dobre). A to jest właśnie SEDNO problemu, że nie mamy bramkarza, który wyciągnie więcej, niż powinien. Dlatego właśnie Ter Stegen jest tak krytykowany, bo bardzo rzadko daje coś ekstra.
Zresztą, sam sobie odpowiedz na pytanie - czy chcesz, by w następnym sezonie grał u nas bramkarz, który w co 4 meczu wali poważnego babola, który w każdym meczu ma jakieś kuriozalne wyjścia na przedpole, po których można dostać zawału? Ja nie chcę.
0
@BORO_12 W drugim meczu zagrał przeciętnie, więc nie, nie w dwumeczu. Nie wiem, po co Penę wyciągasz, ale skoro już mowa o nim, to nigdy nie popełnił takiego meczu, jak Szczęsny z Benficą (w grupie), gdzie ten wjechał w Balde i wystawił przeciwnikowi na pustą, a potem jeszcze karnego sprokurował. Do tego kuriozalne czerwo w finale superpucharu, karny w kluczowym dla losów ligi El Clasico, 7 wpuszczonych goli z Interem... To nie był najlepszy sezon Szczęsnego, częściej przeszkadzał, niż pomagał.
0
@BORO_12 Mega, w jednym meczu nas uratował.
2
@mekston To prawda, ale akurat Raphinha jakoś bardzo mocno na tym nie skorzystał, tylko 2 dodatkowe mecze. Taki Dembele miał jeszcze play-offy.
18
Kradzież w biały dzień. Raphinha miał 13 goli i 8 asyst, 21 G+A. Coś takiego się zdarza bardzo rzadko, to wynik na poziomie najlepszych sezonów Messiego i Ronaldo w LM.
7
@Encore Raphinha okradziony. Gość miał 13 goli i 8 asyst, 21 G+A, coś takiego się zdarza raz na parę lat.
1
Świątek i tak zaskoczyła, nie ważne jak to się dalej potoczy
1
@Criss18Barca Moim zdaniem, to w ogóle nie powinien przyjeżdżać na tą kadrę. Po co mu to? Dał już w biało czerwonej koszulce wszystko, gdy był młody. Teraz niech skupi się na sobie.
7
Oby następny sezon jeszcze lepszy, a potem następny i następny...
0
@TR3YWAY To dzięki formacji ofensywnej wygrywaliśmy w tym sezonie. Obrona zawsze dawała dupy w najważniejszych meczach.
El Clasico w lidze (dom) - 3 wpuszczone bramki
Dwumecz z Interem - 7 wpuszczonych bramek
Dwumecz z BVB - 3 wpuszczone bramki
Finał Copa del Rey z Realem - 2 wpuszczone bramki
Półfinał Copa del Rey z Atletico - 4 wpuszczone bramki
Finał Superpucharu z Realem - 2 wpuszczone bramki
0
@VegetaPolska Szanujmy się - najlepsze kluby na świecie, to kluby europejskie. A najlepszy klub na świecie jest wyznaczany przez Ligę Mistrzów, a nie turniej, na którego zaprasza się ekipy z drugiego świata piłkarskiego.
3
@Kz1234 Przynajmniej tym razem jest podobny profil, bo Endrick i Guler nic wspólnego ze skrzydłem nie mają.
2
@VegetaPolska klubowy mundial XDDD. Turniej sparingowy miałby decydować o Złotej Piłce? A to ci się udało.
2
@Derean goacik, tylko 700 milionów wydał, nie tak dużo
7
@D10SLEO Noo, kto by pomyślał. Nie Lewandowski, nie Mbappe, nie Haaland, a Dembele XD.
24
Ale to musi boleć Mbappe, poszedł do Realu wygrać to, czego nie mógł wygrać w PSG - LM i Złotą Piłkę, a tymczasem nie wygrał nic, a jego kumpel Dembele zgarnął wszystko.
2
Pewnie Doue zgarnie Golden Boya
0
@pax Przecież to ten sam fenomen, co "kto nie skacze, ten za Tuskiem", albo "***** ***".
0
Oj, ale słabe losowanie dla Igi... No, ale lepiej odpaść z Rybakiną, a nie z jakąś anonimową tenisistką z TOP 100
1
@luna666moon Też kontuzje znowu go dopadły, ostatnie 2 sezony to 21 opuszczonych spotkań przez urazy.
2
Pierwsze 3 sezony Haalanda w Manchesterze City:
22/23 - 52 gole i 9 asyst w 53 meczach
23/24 - 38 goli i 6 asyst w 45 meczach
24/25 - 31 goli i 4 asysty w 44 meczach
Trochę zeszło powietrze z potężnego Norwega. Jeszcze niedawno wydawało się, że Złota Piłka to kwestia czasu (być może powinien ją wygrać w 22/23), ale teraz ta wizja się oddala.
1
@Popitek12 Sorloth u nas by siadł jak ulał
0
@BISHBASHBOSH Bez przesady, to była ładna, precyzyjna główka i powinna się tu znaleźć, ale było wiele ładniejszych bramek w tym zestawieniu.