3

Brakuje im takiego Lewandowskiego

0

Dziwna decyzja, strzał z takiej pozycji.

9

Taki mecz to marzenie dla bramkarza, mnóstwo strzałów, ale żaden z nich nie był naprawdę groźny.

0

Chyba nie było spalonego. A jednak, ale to jakiś minimalny...

0

@Miszcz Textu FCB Czy ja wiem, nic specjalnego nie wyjął jeszcze. Jakby wpuścił któryś z tych strzałów, to byłaby kompromitacja.

2

@norbi77 Gen madrycki jest mocny w tym zawodniku.

4

Co ten Mbappe robi XD.

0

@mekston Chyba z Olise pomylił

0

Żeby ta obrona była chociaż w połowie tak dobra jak ich atak, to nikt by Francji nie zatrzymał.

0

@partymaker Cofnął go, wcześniej grał wyżej.

0

Dzięki Bogu, że nie musimy grać z żadną z tych reprezentacji w eliminacjach.

0

@bart_azz Napastnik nie ma pressować, tylko strzelać i asystować., a w tym Mbappe jest znacznie lepszy.

0

@GTBTP Szybko poszło XDD

0

@bart_azz Proste, Dembele. Ewentualnie Mbappe / Kane.

0

Ale to się ogląda dobrze

0

@LOPEZ16 Ja tam nie mam nic przeciwko, a wręcz to wspieram, ale to też poniekąd dlatego, że wg. mnie Lewy powinien był się już dawno wypisać z tej kadry i skupić na Barcelonie.

0

@bart_azz Alvarez nie pasuje trochę...

0

Dembele jaka akcja

1

@KacperVEB No i Olise, jeden z najlepszych zawodników Bundesligi w tym sezonie

8

Jeszcze 2 lata temu Dembele i Raphinha rywalizowali u nas o miejsce w pierwszej 11 i żaden tej walki nie wygrywał, a dzisiaj rywalizują już o Złotą Piłkę. Niesamowite.

1

@Sulimo Krew i Wino to jak oddzielna gra praktycznie :)

15

@marcin62 No właśnie szkoda, gdyby mógł sobie odpocząć na każdej przerwie na kadry, to pewnie dałby nieco więcej w Barcelonie.

0

Iga poświęca w tym sezonie mączkę by wygrać pierwszego Wimbledona, pamiętajcie te słowa.

0

@mekston Koszmar...

0

@esem91 Tego chyba się nie da zmienić :/

3

Ehh... Ten mental, to jest zastanawiające jak ona w ogóle weszła na ten poziom. Potrafi grać świetny tenis tylko po to, by później się zupełnie posypać i psuć każde zagranie.

0

@Encore sukces zdecydowanie

0

Rozsypała się Iga

0

@mekston początek końca

0

@mekston No niby tak, ale ostatnie 4-5 serwów Sabalenki to ledwo Iga punkt mogła uciułać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?