kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
3
Brakuje im takiego Lewandowskiego
0
Dziwna decyzja, strzał z takiej pozycji.
9
Taki mecz to marzenie dla bramkarza, mnóstwo strzałów, ale żaden z nich nie był naprawdę groźny.
0
Chyba nie było spalonego. A jednak, ale to jakiś minimalny...
0
@Miszcz Textu FCB Czy ja wiem, nic specjalnego nie wyjął jeszcze. Jakby wpuścił któryś z tych strzałów, to byłaby kompromitacja.
2
@norbi77 Gen madrycki jest mocny w tym zawodniku.
4
Co ten Mbappe robi XD.
0
@mekston Chyba z Olise pomylił
0
Żeby ta obrona była chociaż w połowie tak dobra jak ich atak, to nikt by Francji nie zatrzymał.
0
@partymaker Cofnął go, wcześniej grał wyżej.
0
Dzięki Bogu, że nie musimy grać z żadną z tych reprezentacji w eliminacjach.
0
@bart_azz Napastnik nie ma pressować, tylko strzelać i asystować., a w tym Mbappe jest znacznie lepszy.
0
@GTBTP Szybko poszło XDD
0
@bart_azz Proste, Dembele. Ewentualnie Mbappe / Kane.
0
Ale to się ogląda dobrze
0
@LOPEZ16 Ja tam nie mam nic przeciwko, a wręcz to wspieram, ale to też poniekąd dlatego, że wg. mnie Lewy powinien był się już dawno wypisać z tej kadry i skupić na Barcelonie.
0
@bart_azz Alvarez nie pasuje trochę...
0
Dembele jaka akcja
1
@KacperVEB No i Olise, jeden z najlepszych zawodników Bundesligi w tym sezonie
8
Jeszcze 2 lata temu Dembele i Raphinha rywalizowali u nas o miejsce w pierwszej 11 i żaden tej walki nie wygrywał, a dzisiaj rywalizują już o Złotą Piłkę. Niesamowite.
1
@Sulimo Krew i Wino to jak oddzielna gra praktycznie :)
15
@marcin62 No właśnie szkoda, gdyby mógł sobie odpocząć na każdej przerwie na kadry, to pewnie dałby nieco więcej w Barcelonie.
0
Iga poświęca w tym sezonie mączkę by wygrać pierwszego Wimbledona, pamiętajcie te słowa.
0
@mekston Koszmar...
0
@esem91 Tego chyba się nie da zmienić :/
3
Ehh... Ten mental, to jest zastanawiające jak ona w ogóle weszła na ten poziom. Potrafi grać świetny tenis tylko po to, by później się zupełnie posypać i psuć każde zagranie.
0
@Encore sukces zdecydowanie
0
Rozsypała się Iga
0
@mekston początek końca
0
@mekston No niby tak, ale ostatnie 4-5 serwów Sabalenki to ledwo Iga punkt mogła uciułać