kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Swoją drogą, masz ci los. Mówi Robert, że potrzebuje odpocząć. Że miał ciężki sezon, tłumaczy się Borkowi, że to także problem mentalny. A dziennikarze co? Bombardują od miesiąca, że miał czelność nie zjawić się na meczach z Mołdawią i Finlandią. Trener co? Zabiera opaskę kapitana. Także wspaniały jest ten polski kurczydołek.
0
Módlmy się, żeby Kulesza się nie ugiął. Niech Lewy skupi się na klubie.
0
Szkoda tylko, że bedzie taki syf w mediach. Gdyby odszedł od razu po Euro to byłby spokój, a tak już do końca pozostanie ta skaza, tak jak wtedy gdy odchodził z Bayernu.
3
Brawo Lewy! W końcu będzie miał spokój od tych paralityków i pseudodziennikarzy. Szkoda tylko, że tak późno, powinien zrezygnować już po Euro!
1
@UriBoyka No, dawaj
1
@FcPortoFan1999 @Lionel_Messi10 Ale to trzeba mieć kondycję...
0
Oni 5 godzin grają w tego tenisa?
0
@ornung Nie no, jeszcze Vinicius.
0
@ornung tak tak, Ronaldo też ma wysokie szanse
0
Mbappe goat, teraz tylko KMŚ i złota piłeczka trafia w jego objęcia
0
Dobra, trzeba zatrzymać ten transfer Garcii
1
Świetnie Ter Stegen teraz.
0
Sędzia na wiele pozwala, moim zdaniem na zbyt wiele
4
Ale ten Kolo-Muani marnuje
1
Ten Adeyemi to jakiś Dembele nowy, czy co?
1
Nie no, musi być faul XD
0
Po faulu chyba gol.
0
Ale ten Adeyemi to jest cienias.
0
@D10SLEO Jeszcze dwa lata temu to się wydawało nieosiągalne...
0
@escarabajo Raz, my nie mamy problemu z kasą, tylko z limitem wynagrodzeń. A David, jako transfer darmowy, żąda pewnie wysokiej pensji (patrz "darmowy" Gundogan, którego musieliśmy pozbywać się w wakacje). Dwa - żeby go sprawdzić, trzeba dać mu minuty. A żeby mu je dać, trzeba najpierw komuś je zabrać - Lewemu albo Ferranowi. Lewy to klasa światowa, a Ferran to drugi najlepszy zmiennik na tej pozycji w Europie, po Sorlothu. Nie ma dla niego miejsca i tyle. Trzeba postawić na tych, którzy dali nam tryplet krajowy w tym sezonie.
0
@escarabajo Nie jest zły, ale już lepiej na Ferrana postawić. 16 goli w Ligue 1? W 32 meczach? 6 bramek z karnych? Ferran strzelił 10 goli w La Lidze jako zmiennik, rzucany co 3 mecz na skrzydło, bez karnych. Cudze chwalicie, swego nie znacie...
0
U nas w grupie eliminacji do MŚ to dwie najlepsze drużyny wychodzą z grupy, czy jedna?
0
To mogła być Świątek... Gdyby ten pierwszy set udało się zgarnąć w tie-breaku...
0
@Rewolucja123 Poważnie? Dał im pierwsze trofeum od lat, a oni go zwolnili?
1
Tylko co mu po tej kasie, skoro z następnych 3 lat kontraktu pewnie 3x tyle by zarobił.
0
Poniekąd rozumiem Borka. Ludzie mają już dosyć czytania i słuchania o tym, w jak fatalnym stanie jest nasza kadra. Nudzą ich nowinki o kolejnych męczarniach (lub wpadkach) z jakąś Mołdawią albo innymi Wyspami Owczymi, więc trzeba znaleźć bardziej nośny temat. A jechanie po Lewandowskim zawsze się kliknie.
1
@mekston 90% tych goli i tak się nie liczy (dobrze wiemy, że były to karniaczki i dobitki).
4
Medialna kampania anty-Ter Stegenowska nabrała na sile, ale cóż. Cel uświęca środki, oby zgodził się na odejście.
9
Odżyła widzę afera związana z płcią boksera Imane Khelif. Ostatecznie okazał się być biologicznym mężczyzną i zoostał wykluczony z rozgrywek IBA. Ciekawe, czy medal olimpijski też mu odbiorą. No i ciekawe, kto zwróci zdrowie tym wszystkim zawodniczkom, które na tym ucierpiały.
1
@Ricardinio14 pierwszy sezon nawet oglądalny, drugiego nie widziałem