0

Swoją drogą, masz ci los. Mówi Robert, że potrzebuje odpocząć. Że miał ciężki sezon, tłumaczy się Borkowi, że to także problem mentalny. A dziennikarze co? Bombardują od miesiąca, że miał czelność nie zjawić się na meczach z Mołdawią i Finlandią. Trener co? Zabiera opaskę kapitana. Także wspaniały jest ten polski kurczydołek.

0

Módlmy się, żeby Kulesza się nie ugiął. Niech Lewy skupi się na klubie.

0

Szkoda tylko, że bedzie taki syf w mediach. Gdyby odszedł od razu po Euro to byłby spokój, a tak już do końca pozostanie ta skaza, tak jak wtedy gdy odchodził z Bayernu.

3

Brawo Lewy! W końcu będzie miał spokój od tych paralityków i pseudodziennikarzy. Szkoda tylko, że tak późno, powinien zrezygnować już po Euro!

1

@UriBoyka No, dawaj

1

@FcPortoFan1999 @Lionel_Messi10 Ale to trzeba mieć kondycję...

0

Oni 5 godzin grają w tego tenisa?

0

@ornung Nie no, jeszcze Vinicius.

0

@ornung tak tak, Ronaldo też ma wysokie szanse

0

Mbappe goat, teraz tylko KMŚ i złota piłeczka trafia w jego objęcia

0

Dobra, trzeba zatrzymać ten transfer Garcii

1

Świetnie Ter Stegen teraz.

0

Sędzia na wiele pozwala, moim zdaniem na zbyt wiele

4

Ale ten Kolo-Muani marnuje

1

Ten Adeyemi to jakiś Dembele nowy, czy co?

1

Nie no, musi być faul XD

0

Po faulu chyba gol.

0

Ale ten Adeyemi to jest cienias.

0

@D10SLEO Jeszcze dwa lata temu to się wydawało nieosiągalne...

0

@escarabajo Raz, my nie mamy problemu z kasą, tylko z limitem wynagrodzeń. A David, jako transfer darmowy, żąda pewnie wysokiej pensji (patrz "darmowy" Gundogan, którego musieliśmy pozbywać się w wakacje). Dwa - żeby go sprawdzić, trzeba dać mu minuty. A żeby mu je dać, trzeba najpierw komuś je zabrać - Lewemu albo Ferranowi. Lewy to klasa światowa, a Ferran to drugi najlepszy zmiennik na tej pozycji w Europie, po Sorlothu. Nie ma dla niego miejsca i tyle. Trzeba postawić na tych, którzy dali nam tryplet krajowy w tym sezonie.

0

@escarabajo Nie jest zły, ale już lepiej na Ferrana postawić. 16 goli w Ligue 1? W 32 meczach? 6 bramek z karnych? Ferran strzelił 10 goli w La Lidze jako zmiennik, rzucany co 3 mecz na skrzydło, bez karnych. Cudze chwalicie, swego nie znacie...

0

U nas w grupie eliminacji do MŚ to dwie najlepsze drużyny wychodzą z grupy, czy jedna?

0

To mogła być Świątek... Gdyby ten pierwszy set udało się zgarnąć w tie-breaku...

0

@Rewolucja123 Poważnie? Dał im pierwsze trofeum od lat, a oni go zwolnili?

1

Tylko co mu po tej kasie, skoro z następnych 3 lat kontraktu pewnie 3x tyle by zarobił.

0

Poniekąd rozumiem Borka. Ludzie mają już dosyć czytania i słuchania o tym, w jak fatalnym stanie jest nasza kadra. Nudzą ich nowinki o kolejnych męczarniach (lub wpadkach) z jakąś Mołdawią albo innymi Wyspami Owczymi, więc trzeba znaleźć bardziej nośny temat. A jechanie po Lewandowskim zawsze się kliknie.

1

@mekston 90% tych goli i tak się nie liczy (dobrze wiemy, że były to karniaczki i dobitki).

4

Medialna kampania anty-Ter Stegenowska nabrała na sile, ale cóż. Cel uświęca środki, oby zgodził się na odejście.

9

Odżyła widzę afera związana z płcią boksera Imane Khelif. Ostatecznie okazał się być biologicznym mężczyzną i zoostał wykluczony z rozgrywek IBA. Ciekawe, czy medal olimpijski też mu odbiorą. No i ciekawe, kto zwróci zdrowie tym wszystkim zawodniczkom, które na tym ucierpiały.

1

@Ricardinio14 pierwszy sezon nawet oglądalny, drugiego nie widziałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?