0

@Bocheno1 Może. Ale dlaczego mielibyśmy pozbywać się Fermina, cule, wychowanka, obiecującego zawodnika z perspektywami, sprawdzonego w drużynie? Nico miał okazję trafić tu w poprzednim sezonie, ale tego nie chciał.

2

Akysz z tym Nico. Musimy zbierać kasę na klasowego napastnika. Za rok-dwa trzeba będzie go kupić - i będzie to wielki wydatek, rzędu conajmniej 100 mln, bo tyle teraz kosztują sprawdzone, wielkie nazwiska na tej pozycji.

0

@Qaz123 Ja tego nie chcę. Mamy Raphinhę - najlepszego piłkarza minionego sezonu. Nie potrzebujemy gościa, którego ego nie zmieści się na ławce.

0

@Vurt Nie da rady. Za duży tłok. Olmo i Fermin muszą grać, a nie wyobrażam sobie, żeby któregoś sprzedali.

0

0

@Vurt To proste. Przegra rywalizację z naszym najlepszym piłkarzem poprzedniego sezonu, Raphinhą.

0

Nico tu nie przyjdzie, nie ma szans. On chce grać w pierwszym składzie, a tu nie będzie tego miał.

1

@Arden A to nie jest przypadkiem naturalne, że nacja, która stanowi conajmniej 4% ludności Polski produkuje ten 1-2% PKB?

0

Może jak już nie jest selekcjonerem, to w końcu wyjaśni, dlaczego trzeba było odebrać Lewemu opaskę akurat w takim momencie.

0

@liz4 Oczywiście, że tak. Nie widzę w tym nic złego. A tym bardziej, nie widzę tutaj żadnej ucieczki.

0

Nenad Bjelica. Tak, czy nie?

0

@AxelF Tylko kto go kupi? Za niego nie ma ofert.

0

@AlphaNumeric Nie. Albo wielkie, sprawdzone nazwisko, albo sezon przejściowy i postawić na Ferrana / Olmo.

0

@Kgorecki2500 Ach ten tęczowy Grzesiek

5

@liz4 "Raczej jest osobą która pierwsza ucieka jak sprawy nie idą pomyślnie"
Dlatego "uciekł" z wygrywającego Bayernu do Barcelony w kryzysie?

7

@Prorokk Mi go nie jest szkoda. Doskonale wiedział, co robił. Postawił wszystko na jedną kartę i przegrał. Życie.

1

Mam wrażenie, że Lewy jest lepiej wspominany w BVB niż Haaland i Aubameyang, mimo na papierze gorszych liczb od obu wymienionych i odejścia za darmo do największego rywala. Ale mogę się mylić. Natomiast w Bayernie faktycznie nie ma jakiejś wielkiej miłości do Lewandowskiego, ale to też dlatego, że przyszedł Kane i z miejsca dał porównywalny poziom.

4

"Kiedy Cezary Kulesza poinformował Roberta Lewandowskiego, że selekcjonerem zostanie Fernando Santos, Robert zapytał: "Prezesie, a jaki on styl gry preferuje?". Santos był droższy niż Petković i Bento. Ale to się nie liczyło - liczył się blask złota z EURO 2016. To zadziałało na Kuleszę. On tak wybiera selekcjonerów."

I właśnie o to chodzi. Wtedy potrzebowaliśmy impulsu po patofutbolu Michniewicza, potrzebowaliśmy trenera o myśli ofensywnej. Takiego jak chociażby dostępny wtedy Herve Renard. Oczywiście, gdy wybrali Santosa, nie spodziewałem się, że będzie aż tak źle, jak było, ale już wtedy pisałem że pragmatyczna piłka to nie to, czego kadra potrzebuje w danym momencie.

0

@kuz Nie. Przecież on się nie wyróżnia w Ekstraklasie. A przypominam, że 36-letni Grosicki zjadał Ekstraklasę i był MVP sezonu. Dwa razy z rzędu. Natomiast jako opcja na przyszłość - okej, ale najpierw niech coś pokaże w klubie.

0

@mekston Raczej nie do zrobienia, musiałby do 40stki grać jak Ronaldo

0

@VegetaPolska Jak na moje to przegrywa, bo będzie musiał znowu zagrać w tym piekiełku.

0

Opaska powinna zostać u Zielińskiego. Decyzja Probierza była słuszna, tylko metoda była kompromitująca.

0

Koniec końców za dużo garniturów, za mało pracy.

0

Stało się. Mi tam jest smutno, już miałem nadzieję, że Lewy w następnym sezonie będzie mógł w 100% oddać się Barcelonie. Że też nie mogli chociaż zremisować z tą Finlandią...

6

Polacy grający regularnie w klubach z TOP 5 lig (2500+ minut we wszystkich rozgrywkach):
- Robert Lewandowski, La Liga - 3927 minut
- Marcin Bułka, Ligue 1 - 3600 minut
- Łukasz Skorupski, Serie A - 3265 minut
- Kamil Grabara, Bundesliga - 2886 minut
- Jan Bednarek, Premier League - 2863 minuty
- Matty Cash, Premier League - 2835 minut
- Wojciech Szczęsny, La Liga - 2726 minut

Nie jest tego dużo. 3 zawodników z pola. I jak tu cokolwiek ma iść w dobrą stronę w polskiej piłce?

0

@Hawajczyk Kiwior siedzi, Moder siedzi.
Spójrz na to z tej strony - z Polaków grających w TOP 5 ligach grają regularnie tak: Lewandowski (emerytura), Szczęsny (emerytura), Skorupski, Bułka, Grabara, Bednarek, Cash.
Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem, ale to by było chyba na tyle.

0

@ElKamil Przecież Probierz właśnie rozwiązał problem z Lewandowskim, pozbywając się go dla dobra drużyny.

0

@Gibbon_FCB Bardziej wahadłowym, ale wydaje mi się, że on tam raczej z musu grał, bo to nie ten profil. Przynajmniej po meczach kadry oceniając.

4

@PatrychoO Czy mi się wydaje, czy on się uśmiechnął pod koniec, po wzmiance o meczu XDDD?

3

Nicola Zalewski w całej swojej karierze klubowej strzelił 4 gole i zanotował 8 asyst. Wiadomo, ma jeszcze czas, a w ostatnich sezonach ledwo co podnosił się z ławki. Ale jeśli my opieramy przyszłość naszego ataku na takim zawodniku (nie ma innych opcji), to strach się bać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?