kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
3
@blakkudium jaki wieśniak...
3
Czy wy też słyszeliście tą piękną brytyjską mowę? Ciekawe, czy to Bellingham.
3
Akurat Al Hilal jest mocne, rynkowo ma wartość na poziomie średniaka La Ligi.
2
@Encore A jednak nic znaczącego nie wygrał, więc trochę lipa. Natomiast indywidualnie top.
1
To czerwo powinno być. Aha, chyba że nie było faulu.
0
Ale wyczyścił, ładne to było.
2
@Comentateiro Dokładnie. A jak Yamal przestanie czarować, to przełączamy się na Viniciusa i podziwiamy. Żyć, nie umierać!
1
@fart To była piękna przygoda. Kto wie, gdybyśmy mieli więcej szczęścia, może nawet udałoby się strzelić honorowego z Portugalią...
0
@ShawnC Hazard też dawał radę w repce i w klubie, a po transferze do Realu jakiekolwiek umiejętności wyparowały.
2
@Luciano99 Oczywiście, że tak, absolutnie nie wierzę w tą ofertę, ale trochę mnie oburzyło to, jak tutejsi komentujący podeszli do tej sprawy. Dla mnie Raphinhi na ten moment nie można sprzedać za żadne pieniądze.
2
@Who_you_mam Od strony biznesowej ważne jest, by Barcelona wygrywała. Do tego potrzebujemy najlepszych - Raphinha jest najlepszy. Czy za 150 mln kupimy dobre zastępstwo? Nie wiem. Jakoś za 222 miliony za Neymara się nie udało.
2
@Derean W komentarzach pod artykułem o ofercie ManU 9 na 10 osób chce go sprzedawać. Co do tych 150 baniek odpowiem krótko - nie warto.
0
Raphinha w minionym sezonie:
- wybrany przez drużynę jednym z kapitanów - lider szatni.
- najwyższa w drużynie średnia ocen na Sofascore (7.91)
- 13 goli i 8 asyst w Lidze Mistrzów - wyrównany rekord udziałów bramkowych w pojedynczym sezonie
- 18 goli i 9 asyst w lidze - 3 pod względem udziałów bramkowych, wybrany MVP ligi
- 16 goli i 11 asyst przeciwko topowym drużynom (Real, Bayern, Atletico, BVB, Benfica, Atalanta, Inter)
- bezlitosny pressing w każdym spotkaniu
- mental zwyciężcy i konsekwentna ciężka praca od 3 sezonów, z których każdy kolejny był lepszy
- najlepszy zawodnik na świecie na swojej pozycji
- stosunkowo młody wiek jak na obecną piłkę - 28 lat
Jak można pozbywać się takiego zawodnika?
0
@Filipem Dokładnie, znacznie lepsi i bardziej sprawdzeni piłkarze od Nico zamieniali się w nieudaczników, gdy przychodziło im zmieniać klub.
2
@ShawnC A co, jeśli Nico nie odpali? Jeśli nie wytrzyma presji na najwyższym poziomie? Jeśli okaże się, że nie ma tego czegoś? W końcu - jak szatnia zareaguje na odejście jej najważniejszej postaci?
4
@Tarnowitz Koledzy chyba niczego się nie nauczyli po Neymarze. Mamy gościa, który jest najlepszym zawodnikiem na świecie na swojej pozycji, który odda wszystko za klub, który ma gigantyczny posłuch w szatni, a im wystarczy pomachać banknotem i już odbiera im zmysły.
2
Jest nietykalny. Absolutnie kluczowa postać dla naszej gry oraz dla szatni. Sprzedanie go w takim momencie byłoby wpadką na poziomie sprzedaży Neymara.
10
Ten gość był prezesem PZPN XD.
0
@ViscaelBarca2007 Uważam, że faktycznie potrzebny jest zmiennik na skrzydło. Ktoś kto przejmie minuty Pau Victora, Ferrana i Fatiego z tego sezonu, gdzie grali na lewym skrzydle. Natomiast myślę też, że takie opcje jak Nico albo Diaz faktycznie można rozpatrywać, ale dopiero gdy zabezpieczymy zmienników na boki obrony. Nie wiem ile prawdy jest w tych plotkach o Grimaldo, ale bardzo by się przydał.
5
Porównanie liczb trzech zawodników, którzy potencjalnie będą grać na pozycji lewego napastnika w następnym sezonie:
- Nico Williams : 11 goli + 5 asyst w 3130 minut
- Luis Diaz : 17 goli + 5 asyst w 3336 minut
- Raphinha : 34 gole + 22 asysty w 4661 minut
No przepraszam, ale nikt nie wmówi mi, że absolutnie potrzebujemy nowego skrzydłowego do pierwszego składu, po tym co Raphinha wyczarował w tym sezonie.
0
@tbas Jeszcze powrót Neymara
2
@bartekvisca Dla mnie najważniejszy jest profil trenera. Niestety większość trenerów z polskiego podwórka preferuje defensywny, bądź pragmatyczny styl gry. Obecnie ciężko mi powiedzieć, czego kadra potrzebuje, ale np. Kulesza popełnił ogromny błąd zatrudniając Santosa (nie ważne, ile by nie miał sukcesów - on grał 'pragmatyczną' piłkę Portugalią, więc szanujmy się), kiedy po patofutbolu Michniewicza jak powietrza potrzebowaliśmy ofensywnej piłki.
2
@Encore Ale wieśniak XDD. Fajnie, jakby go media hiszpańskie zacytowały.
1
@Kgorecki2500 Ale ten dubbing był kozacki, w całej serii zresztą...
1
@Kapitan hawk Ej, faktycznie :)
1
@Kapitan hawk Chyba nie ma opcji, wydaje mi się że Barca rozgrywa te mecze również pod kątem najwyższego zarobku. Polacy musieliby wyjść z dobrą ofertą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@gumaz Wszyscy tylko by trawniki kosili. Pogański kraj.
0
@Stinger_ A dlaczego nie mogą grać po prostu najlepsi z najlepszymi? Stary format KMŚ to umożliwiał i działało to okej. Po co ma w takim turnieju uczestniczyć RB Salzburg? Albo Porto? Chelsea? Przecież oni obecnie nie są nawet w TOP 10 Europy.
1
@DonCarletto To też mi się nie podobało.