3

@damianex10 Ej w sumie, takie zawody w skakaniu do wody, ale w kategorii sumo byłyby całkiem ciekawe...

1

@mordini123 No i dobrze, to nie jest dobry trener na ten moment dla naszej kadry. Co prawda, nie ma dobrego trenera na ten moment, ale to już mniej ważne. Nie ma co mu życia truć.

0

@heniusss Ja też bym, się nie rozpędzał, bo jednak Raphinha nigdy w karierze nie grał na pozycji dziewiatki.

0

@Eto'o9 R10 Zawodnicy jego klasy mają wielkie ego, więc raczej szczęśliwy nie będzie. Natomiast to, czy będzie częściej usadzony, to się okaże. Wiele zależy od tego, czy Ferran utrzyma formę.

0

@ProMILs Tak, ale załóżmy, że Nico faktycznie przyjdzie. I wtedy mamy 3 kreatywnych zawodników - Nico i Yamal na skrzydłach, Raphinha niżej, do tego można wliczyć jeszcze Pedriego. Wtedy lepiej dla drużyny byłoby mieć kogoś, kto wykorzystuje te szanse, zamiast kolejnego, kto je wypracowuje.

1

@Who_you_mam A tymczasem zmiennika na boki obrony jak nie było, tak nie ma. A pamietamy, co się stało, jak Kounde i Balde wypadli na rewanż z Interem

1

@mordini123 Tego to jeszcze nie grali, każda drużyna w innej stacji...

0

@Stinger_ Ale co ma do tego oglądalność? Jakby rozszerzyć ligi na cały rok i grać po 50 kolejek, to też by się oglądało, gwarantuję. Już nie wspominając o tym, że streamują to KMŚ za darmo...

1

@escarabajo ciężko powiedzieć, w pucharach krajowych też zdarzają się sytuacje, gdzie najlepsi odpadają z jakąś Iskrą Stolec albo innym 4-ligowcem. Natomiast turnieje nie jest fajny, stary format był w sam raz.

1

@macio_944 Piękny żywioł. Im dalej ode mnie, tym piękniejszy.

3

@Sysia11 Z tych dwóch, to Isak.

0

@Gaucho Na pewno jest to wielki talent, ale dopóki nie nauczy się grać niżej i rozgrywać, to nie będzie grać regularnie. Bellingham jest nietykalny.

18

@Roobo Nie może być... To pewnie ci niewykształceni wieśniacy, którzy głosowali na Nawrockiego, specjalnie powysyłali takie protesty "z wadami formalnymi", żeby ich ośmieszyć...

0

@Lanosss Rapha będzie jego zmiennikiem, jeśli przyjdzie Nico lub Diaz.

0

@VegetaPolska Nie no, wygrać to już nie. Ale do finału dojść, jak najbardziej.

14

Strzelać, strzelać! Im dłużej Real będzie grać w tym turnieju, tym lepiej dla nas.

2

@Rifek A bo ja wiem? Mi za to nie płacą. Ale jeśli w KMŚ gra taki klub jak RB Salzburg, który nie jest nawet w TOP 30 najlepszych klubów Europy obecnie, który w ostatnich latach nie miał żadnych sukcesów w europejskich pucharach (raz wyszedł z grupy LM i od razu odpadł, a po każdym spadku do Ligi Europy błyskawicznie żegnał się z tymi rozgrywkami), to coś jest nie tak.

7

Dzięki Bogu, że nas tam nie ma, natomiast metodyka doboru tych klubów z Europy jest bardzo słaba.

0

@Lewy952468xx Diaz + Grimaldo albo jakiś inny gość do uzupełnienia boków obrony

1

@Stinger_ Aj tam Lewandowskiego. Kim on jest, żeby go tak porównywać? On nawet Euro nie wygrał. To nie ta półka, oj nie. Lepiej porównać go do Cristiano. Chociaż ten to też udany... Uważa się za jednego z najlepszych, a przecież nawet mundialu nie wygrał, litości.

3

@AlexDark00 Od asyst też. W asystach 4 Alvareza do 8 Roberta w jego najgorszym sezonie w La Liga.

5

@Lionel_Messi10 Ale jak ty możesz pisać coś takiego "Wiecej by dal w systemie Pepa niz Erling." o zawodniku, który PRZEGRAŁ rywalizację z Haalandem pod okiem Pepa Guardioli, a potem pisać, że ktoś się ośmiesza?

Sapkowski napisał kiedyś, że poglądy są jak dupa. Każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać?

0

@Tarins Kwiecień - gol w CdR z Atletico, asysta z Betisem na 1:1, ważny gol z Celtą (w tym momencie w pierwszym składzie grał tylko w pucharze, dopiero w meczu z Celtą kontuzję złapał Lewandowski), gol w finałowym El Clasico CdR (zrobił też karnego, ale wiemy, jak wyglądało sędziowanie w tym sezonie w meczach z Realem).
Maj - gol z Interem, 3 asysty w kluczowym dla losów ligi El Clasico (tu również powinien być dla nas karny, po tym jak nabił rękę Rudigera).

To traktuję jako końcówkę sezonu. Była kapitalna.

1

@Stinger_ O matko, ale odklejka u tego gościa :/ Nawet Alex chyba czegoś takiego nie robił...

0

@Hadim Real nie miał bramkostrzelnej 9-tki, a wygrał ligę i LM, więc to jest bujda. Pytanie, czy Flick będzie potrafił ułożyć drużynę bez klasycznej dziewiątki, moim zdaniem tak.

4

@michal1899 Akurat tutaj miał pecha, bo złapał kontuzję na kluczowy moment sezonu.

0

@Rupert_Haubica Kto się modlił? I kiedy? Gdy Ferran robił 3 asysty w kluczowym El Clasico, czy gdy strzelaliśmy 6 goli w dwumeczu z Interem bez Roberta? A może, gdy strzelał gola w finale pucharu z Realem?

7

Jeśli Ferran utrzyma formę z końcówki sezonu, to nie mamy o czym rozmawiać, bo to on powinien być pierwszą dziewiątką.

0

@MichuZ44 To wszystko pięknie brzmi, ale jest dość problematyczne w realizacji. Musielibyśmy przełożyć nasz styl z jednego na dwóch szeroko ustawionych skrzydłowych, Raphinha musiałby się nauczyć nowej pozycji, Olmo musiałby przygotować się do gry na 9tce.

1

@Ghostface Koniec końców zawsze są plusy - przynajmniej więcej ludzi pozna oryginał, chociażby żeby zobaczyć, jak to się powinno zakończyć :) O ile tego dożyjemy :/

Co do reszty, to nawzajem, zawsze przyjemnie trafić na innego fana fantastyki :)

A co do mnie, to w podstawówce czytałem sporo, ale w końcu natknąłem się na Wiedźmina, uznałem, że nic lepszego nie przeczytam i skończyła się moja przygoda z fantasy na następne parę lat :) Dopiero z rok temu wróciłem do czytania, więc na razie niezbyt dużo udało się przerobić. Najpierw była powtórka z Wiedźmina, potem ASOIAF, trylogia husycka, Sanderson (na razie tylko Elantris i pierwsza era Mistborn, bo lecę chronologicznie), okazyjnie Lem i staram się nadrabiać klasyki - na pierwszy ogień poszły Kroniki Amberu (pierwszy tom świetny, drugi wręcz przeciwnie).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?