0

@Adran360 Nie, uważam, że nas oszczędzono. Jesteśmy jedną z najlepszych drużyn na świecie w tym momencie, TOP 5 spokojnie. Na szczęście zasady są tak skonstruowane, że gra RB Salzburg, a my nie musimy. I bardzo dobrze.

4

Musiala kontuzjowany na ok. 4-5 miesięcy w meczu z PSG. W takich momentach jestem jeszcze bardziej wdzięczny, że oszczędzono nam gry w tym turniejku. Jakby u nas wypadł taki Pedri, albo Yamal to kaplica.

0

Trzeba przyznać, że ten Gonzalo Garcia im się udał.

0

A jak mówiłem, że Iga poświęca sezon, żeby w końcu wygrać na Wimbledonie, to nie wierzyli.

0

@PatrykBarca Głównie w Brazylii, ale w Realu też się zdarza. Np. w tym sezonie 12 spotkań, a w nich 6 bramek i 5 asyst.

0

@turhiay Obecnie La Liga jest dość fizyczna :/

1

@PatrykBarca Że Rodrygo? Przecież sportowo on jest znacznie lepszy od Nico.

1

@Vurt Na ŚPO Raphinha zagrał 12 gier w całej karierze. To, jaką nogą gra, ma niewielkie znaczenie, jeśli gra w taki sposób, w jaki gra. Liczy się to, jaką jakość dostarcza, a w minionym sezonie żaden lewoskrzydłowy nie grał na jego poziomie.

2

@Vurt Nie no, dla mnie takie wypowiedzi to jest absolutny brak szacunku do Raphinhi. Gość zrobił najlepsze liczby w Europie, wyrównał rekord Cristiano w LM, był MVP ligi. Nie masz obecnie lepszego lewoskrzydłowego na całym świecie.

2

@norbi77 Właśnie w Bayernie byłoby idealne miejsce dla niego. Klasowy klub, czołówka Europy, dominator ligi. Sane odchodzi więc jego pozycja praktycznie nieobstawiona. Ogromne zaskoczenie.

1

Nie chciał, to tu nie trafił i tyle, koniec rozmowy. Nie każdy musi być jak Kessie, albo Olmo i chcieć tu grać za wszelką cenę.

0

@maroon A oni to tam nic do gadania nie mają. Tebas może ma w kwestii FFP ale i tak wszystko zależy od nas i od Nico.

0

To musi być najnudniejsza telenowela transferowa w ostatnich latach. Nico chce, Barca chce, wszyscy chcą, tylko transferu jak nie było, tak nie ma.

0

Potrzebujemy go, żeby naciskał na Lewego w następnym sezonie.

0

@FcPortoFan1999 Ta, to było raczej do przewidzenia.

1

Za słaby na Legię, w sam raz na średniaka Serie A. Oni to mają nosa.

1

@esem91 O, dzięki za przypominajkę, bo miałem oglądać, a zapomniałem.

3

@Joe_Barbaro Ruch w stylu Jhona Durana, idzie zarobić pieniądze, a za rok wróci do kariery.

0

No i po co mu są takie wypożyczenia? Przesiedzi rok jak w Brighton i tyle.

0

@Faro Wygraliśmy tryplet krajowy, a w dwumeczu z Interem strzeliliśmy 6 goli i odpadliśmy przez obronę, która wpuściła 7. Ja tutaj nie widzę powodu, by coś zmieniać w ataku.

0

@Faro Obecny sezon pokazał świetnie, że radzimy sobie bardzo dobrze bez LS z prawą nogą.

0

@Eto'o9 R10 Raphinha z pewnością zagra kolejny świetny sezon. Może nie tak dobry, jak obecny, ale wystarczy, że zagra na 70% tego i już mamy wszystko, czego potrzebujemy. Za Lewandowskiego jest Ferran i Olmo. W poprzednim sezonie radzili sobie świetnie, ja tu nie widzę powodów do obaw.
Z tym, że trzeba wziąć kogoś innego się zgodzę, ale zmiennika! A nie gościa do pierwszego składu, jak Diaz albo Nico.

0

@Faro A po co on Realowi? Mają Viniego, Rodrygo i Mbappe. Na co im czwarty lewy skrzydłowy potrzebny? Prędzej dostanie go Bayern i stawiam, że jeśli tam trafi, to odniesie wielki sukces, ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz.

0

@Barcaa12 Tak, ale skrzydłowego zmiennika, a nie gościa, który musi grać w pierwszym składzie.

2

Jeśli faktycznie nie ma takich możliwości finansowych, to zostawmy już w końcu tego Nico. Nie jest nam potrzebny. Mamy Raphinhę, który zagrał kapitalny sezon. W ataku wszystko gra jak należy. Trzeba wzmocnić boki obrony, bo jeśli znowu Kounde i Balde wypadną na kluczowe mecze, to znowu się posypiemy. Jakby taki Grimaldo przyszedł...

0

@Faro Brat zapomniał, że dalej jest zmiennikiem :)
Ale to może się szybko zmienić, jeśli Lewy dalej będzie grał tak jak w końcówce sezonu.

3

Escandalo! Wieść niesie, że Terrorysta z Rosario odwołuje swoje błogosławieństwo udzielone poprzez chrzest Laminowi Yamalowi. To wszystko przez wybujałe ego młodziana, który wrzucił zdjęcia Maradony i Ronaldinho na instagrama przed zdjęciem Messiego.

2

Ja jestem ciekawy, jak to się odbije na piłkarzach potencjalego finalisty z Europy. Mamy tak - 7 dodatkowych meczów w presezonie (KMŚ), do tego rozszerzony format LM - w najgorszym przypadku 4 dodatkowe mecze do rozegrania. Później od razu mundial, czyli maks. 8 meczów. Potencjał na groźne kontuzje i przeciążenia jest, ale poczekamy, zobaczymy.

6

@ViscaelBarca2007 Dokładnie. Można kupić za 100 mln "obiecującego" Hojlunda, Vlahovicia, Kolo-Muaniego albo jakieś inne wynalazki, a można kupić pewniaka Kane'a, który z miejsca robi Złotego Buta.

1

@Toretto akurat dom Kaczyńskiego jest lepiej strzeżony, nie dziwię sie im.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?