kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
In: Joan García, Marcus Rashford, Roony Bardghji
Out: Inigo Martinez, Pau Víctor, Pablo Torre, Ansu Fati
To okienko jest chyba jeszcze gorsze, niż poprzednie. Sprowadzeni bramkarz, wyrzutek z United i 19-latek o dość nieokreślonym potencjale. Oby chociaż zarejestrować te nowe nabytki się udało. Na plus tylko w miarę intratne sprzedaże Victora i Torre.
2
@HavertzKai "Rashford to inny profil, ale jakoś lepiej wyglądało, gdy to właśnie Anglik grał z przodu."
Stwierdzasz to po meczach sparingowych, w których Lewy i Rashford grali w zupełnie innych drużynach, bo Flick zmieniał całą jedenastkę?
0
@Herato Fajnie by było, sytuacja na rynku 9tek jest jaka jest i pewniaków w naszym zasięgu nie ma, także dobrze byłoby mieć Lewego do rotacji. Ale raczej pójdzie dorobić sobie do sportowej emerytury w Ameryce.
0
Flick terroryzuje drużynę, piłkarze łamią się i uciekają z Barcelony.
4
Nie oszukujmy się. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie porzucił by Barcelony by móc grać w jednej drużynie z GOATEM.
0
Wiek i dodatkowe mecze (52 rozegrane spotkania w minionym sezonie to jego osobisty rekord) zrobiły swoje.
10
@Comentateiro Zwrot kasy to jest chyba minimum przyzwoitości... Jak na moje, to ktoś powinien za to zostać ukarany. Wniosek złożyć każdy może, ale ten, kto akceptuje takie oderwane od rzeczywistości wnioski powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności.
6
Sami robią mu krzywdę, wypisując takie bzdety i robiąc z niego nie wiadomo kogo. Niech zagra parę dobrych meczy, niech sobie wywalczy to miejsce. Na ten moment to tylko wyrzutek z Manchesteru.
0
Szkoda Inigo. Wiadomo, że ktoś z obrony musiał odejść, ale kto by pomyślał, że będzie to nasz najlepszy obrońca. Zostaje Araujo, Christensen, Cubarsi i Garcia / Kounde w odwodzie, więc nie ma co rozpaczać, ale to nie jest dobra wiadomość.
4
Najlepszy był Raphinha, ale piłkę za osiągnięcia klubowe zgarnie Dembele. Ale kto wie, może okaże się, że media zrobią swoje i wygra Yamal.
0
@wojopancer Jak dostał piłkę idealnie na strzał, to sobie strzela z pierwszej.
7
@bartekvisca W LKE nasze drużyny wygrywały z Aston Villą, Betisem, Chelsea, Cercle Brugge, FC Kopenhagą, AZ Alkmaar, Sturmem, remisowały ze Sportingiem itd, także LKE to wcale nie są mecze tylko z mistrzami Zimbabwe, jak się wyraziłeś. Oczywiście bez tego turnieju to moglibyśmy pomarzyć o TOP 15, ale dlaczego nie mielibyśmy się cieszyć? W polskiej piłce brakuje pieniędzy, ale może się to zmienić właśnie dzięki tym awansom. Już teraz, nawet w tym okienku było sporo drogich jak na Ekstraklasę transferów.
5
@marcin62 Na pewno trzeba mu to oddać, że nie bał się przyjść do Barcy w kryzysie. Wybrał większe wyzwanie dla siebie i chyba mu się to opłaciło.
11
Przydałby się taki Ishak, ale 19-letni i z polskim obywatelstwem.
0
Firmowe "Niestety". Ja Borka nie mogę słuchać, zupełnie mi jego styl komentowania nie siada. Za bardzo dramatyzuje, to jest tylko sport...
0
@Faro La Liga jeszcze dobrze sobie radzi w Europie, więc nie ma takiej potrzeby.
0
@Faro Ja przed założeniem konta z pół roku tylko sobie czytałem.
0
@MagdJanko a mu się kontrakt nie kończył wtedy po prostu?
2
@MatBac1991 Przecież on miał świetny sezon XD. Gdyby nie kontuzje, to by kręcił liczby jak Bellingham na początku w Realu.
0
@vadner Real Madryt, klasyk na Montjuić, trzy asysty? Halo, widzisz mnie?
0
@Jackazz No dobra, ale taki Ferran już daje radę. Są alternatywy dla Lewego.
0
Oj. Lekko przestrzelił chłopaczyna.
1
Oj, coś czuję, że Yamal się odblokuje strzelecko w tym sezonie.
3
Martin ma dryg do tych asyst.
4
Ależ dzisiaj piłki rozdaje Lamine.
0
Źle przyjął, szkoda podania Yamala.
0
@JohnKennedy Mniej miejsc, to muszą odkuć.
2
@JohnKennedy Snape z Harry'ego Pottera w świecie filmu i Ned Stark w telewizji.
1
A kim on jest, żeby stawiać nam warunki?
0
@liber02 Bernal zagrał 3 mecze w pierwszej drużynie. To żadna próbka.