kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Piotrek1993 To jest właśnie najlepsze miejsce na takie pytanie. Tu się rozmawia o wszystkim, głównie o polityce, ale ewentualnie od czasu do czasu o piłce nożnej.
1
Nie ma pieniędzy, nie ma rejestracji, nie ma stadionu, ale przynajmniej jest puchar Gampera. I tak można żyć!
3
Szkoda, że Lewego nie ma, bo on też ma takie zdolności od czasu do czasu :)
0
Oj, Ferran też zabawił się w Nuneza. No co jest?
1
Lewy nie będzie miał łatwej i pewnej gry w pierwszej 11stce, oj nie.
1
Ładnie to Ferran rozegrał
1
Ojojojojoj XDDD.
6
Aha. Niby sparingowy, ale przecież po coś jest sędzia. Takie faule trzeba gwizdać.
1
Nie no, to jest za łatwe. Jest taki moment w Fifie, gdzie wiesz, że musisz podkręcić poziom trudności, bo inaczej nie będzie funu.
0
@clyde Następnym razem niech podaje tam, gdzie jest jakiś zawodnik Barcelony.
2
Zaczynam się bać, co Flick ugotował na właściwy sezon :O
1
Ale Fermin ładuje! Oby tak dalej, już we właściwym sezonie.
1
@Safrani Od oceny się wstrzymuję, bo jednak w każdym odpadłem po 1 odcinku. Jakoś nie potrafiły mnie uchwycić.
Peaky Blinders
The Wire
Punisher
1
@fenix1983 Ferran kręci lepsze liczby z ławki, niż Rashford w pierwszym składzie.
3
@fenix1983 Ferran zjada Rashiego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@partymaker Tutaj w gruncie rzeczy też ma kto wejść w buty Inigo. Ja tam wierzę w Araujo.
0
Szkoda odejścia Inigo, ale może się okazać, że będzie jak z Gundoganem. Niemcowi też nikt jakości nie odmawiał, dla mnie to był nawet najlepszy zawodnik sezonu 23/24 u nas, ale ostatecznie jego odejścia nawet nie zauważyliśmy na boisku.
2
@Azi Z Messim działało.
1
Oho, popisowa sztuczka
0
O, zapomniałem, że Valle też tam gra.
2
Ferran by to strzelał i by strzelił.
3
@DonCarletto Brakuje tylko 100 bramek. W tym sezonie strzeli jakieś 30 dla Barcy, a później 2-3 lata w MLS i na pewno nastrzela te 70 bramek. Musiałby chyba zakończyć karierę, żeby tego nie zrobić.
6
Nie można oczekiwać, że Barcelona nie będzie szukać nowego bramkarza za gościa, który cały czas jest połamany i od dłuższego czasu nie dostarcza sportowo takiej jakości, jaką klub potrzebuje. To, że on postanowił, że kasa jest dla niego ważniejsza niż dalsza kariera, to jego sprawa.
1
@szymek029 Lepiej kupić jednego Wirtza niż 3 wynalazki pokroju Sesko. To będzie casus Vlahovicia
0
@lucca87 A jakie to ma znaczenie, jaki sezon zagrał Rashford 2-3 lata temu?
0
@lucca87 W którym momencie zaczęliśmy mówić o lewoskrzydłowych?
Napisałeś:
"Rashford to jeden z najlepszych skrzydłowych mimo wszystko na świecie"
Ale wedle woli, proszę bardzo. Lewoskrzydłowych naliczyłem się 11, pewnie byłoby więcej, ale nie chce mi się szukać.
Rapha Vini Mbappe Leao Kvara Barcola Gakpo Foden Nico Diaz Rodrygo
"United miało z nim problemy bo go joey trener nie chciał bo był zgrzyt."
Aha, a więc United ma z nim problemy, więc puszcza go bez żadnych problemów do klubu jego marzeń? Tia... Nie przekonałeś mnie.
"Jak nie mieliśmy Eric Garcia to co?"
Eric Garcia zagrał w całej swojej karierze 20 spotkań na tej pozycji. To jest tak, jakbyś mówił, że Lewy spokojnie obskoczy dziesiątkę. Albo, że FdJ to tak właściwie świetnie spisze się jako środkowy obrońca.
0
@lucca87 "Rashford to jeden z najlepszych skrzydłowych mimo wszystko na świecie"
Że co? Już pomijając fakt, że jestem w stanie wymienić ci 15 lepszych skrzydłowych, to chcesz, żebym uwierzył, że United oddało jednego z najlepszych skrzydłowych na świecie za półdarmo?
U nas leżały przede wszystkim boki obrony. Połamali się Balde i Kounde i nie było żadnego porządnego zmiennika (co prawda Martin jako tako dał radę, ale defensywnie masakra). Przez to Inter co i rusz miał autostradę do bramki.
Bramkarze dawali dupy, to prawda, ale Garcia też będzie dawał dupy, bo taki jest nasz ukochany ultraofensywny futbol.
1
@Popitek12 U mnie zdecydowanie Alvarez, taki Sorloth nie dość że tańszy to jeszcze z ławki strzela tyle samo
0
@Eto'o9 R10 Wiesz, na tej zasadzie, to mogliśmy sobie Hazarda z Realu sprowadzić, bo a nuż odpali i pokryje nam skrzydło na lata. To dobry transfer, bo i tak potrzebowaliśmy zmiennika dla Raphy, ale nie ma się czym zachwycać.
Bramkarzem się nie podniecam, bo u nas bramkarz nie był problemem w ostatnim sezonie. Graliśmy ultraofensywną piłkę i jak już coś dostawało się za linię obrony, to często bramkarz był praktycznie bezradny i nawet Neuer w prime by tu nie pomógł.
Wydaje mi się, że jakby Bardghji był jednym z największych talentów w Europie, to by nie kosztował 2,5 mln euro. Ma jakiś tam potencjał, ale to nie jest gotowy produkt. Nie zdziwiłbym się, jakby wylądował na ten sezon w Barcy Athletic.