kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
33
To po co był ten mecz pożegnalny dla Grosika? No bądźmy ludźmi poważnymi...
0
@kuz Ta, już postraszył XD
0
Nie strzelą tego karnego. Nie ma opcji. Oni by już nie strzelili, nawet jakby tamci bramkarza zdjęli z boiska.
1
Raków nie chce dzisiaj wygrać.
1
Bez niemiłych niespodzianek Raków, proszę.
0
Ale ten Haaland z Temu jest wolny.
0
Za 100 mln TAK.
0
@turhiay Newcastle i Eintracht też.
0
Jesteśmy ugotowani.
0
Chelsea? Przecież mają Palmera. Jakby Fermin chciał dalej siedzieć na ławie, to zrobiłby to tutaj.
1
@Piotr,1985 Może dlatego w Atletico tak boją się odejścia Simeone :O
1
@Kgorecki2500 Xavi jest wolny, jeden klub już wyciągnął z kryzysu, pora na drugi.
0
@Encore No, rywalizacja jest. Namnożyło się trochę tych napastników w United. Cunha, Sesko, Hojlund, Zirkzee... I po co im to wszystko? Mogli kupić jednego dobrego napadziora, to nakupili kotów w worku i się dziwią, że jest jak jest. Chociaż oczywiście cały sezon przed nami, może udowodnią mi rację.
1
@partymaker Nawet jeśli coś tam w sobie ma, to i tak wybrał sobie fatalny klub by to wydobyć na powierzchnię.
0
Sesko lepszy od Hojlunda? Wątpliwe.
0
@Kasy Robert Ogórowski, wiadomo.
2
@Encore No i nie wmówicie mi, że takie United nie skusiłoby się na Inakiego Penę.
0
@JohnKennedy Z polskiego podwórka chyba ciężko o lepsze porównanie, ale wiadomo, że to inny poziom :/
0
Oby się jakoś utrzymali w tym Premier League, trochę dziwnie by wyglądało United w Championship. Jak Wisła w 1 lidze.
6
@Kubsoleon Xavi chciał Zubimendiego.
0
@bartekvisca Bo Wojtek nie był dużo lepszy.
0
@luki9v Bramkarz, który ograł się przez parę miesięcy w Barcelonie (i grał niewiele gorzej od Szczęsnego) miałby mieć problem ze znalezieniem kupca? Nawet jeśli byłoby to symboliczne parę milionów, ktoś by się znalazł.
0
@Mro_01 Okej. Nie podoba mi się działanie klubu na rynku transferowym, więc nie jestem wierny klubowi. Fajnie.
0
@CPuyol Można też było wypożyczyć go komuś, kto pokryłby odpowiednią część wynagrodzenia. Albo sprzedać.
6
XDDD. Nie no, panowie. Zwijamy się. Trzeba było przedłużyć kontrakt, żeby się zgodził na wypożyczenie? Co za klub...
1
@Who_you_mam Okej, ja to rozczytałem tak, że według ciebie Raphinha wyglądał tam lepiej, niż na skrzydle. I ja się z tym nie zgadzam. Nie jest też problemem to, że nie mamy LS (według mnie mamy, ale to już kwestia definicji, więc mniejsza z tym). Gdyby to był problem, to byśmy nie mieli drugiej (albo pierwszej) najlepszej linii ofensywnej na świecie.
0
@Who_you_mam Nie operował częściej w środku. W środku operowali Olmo i Fermin. To, że Raphinha tam sobie od czasu do czasu schodzi, to nie znaczy, że tam jest "częściej" niż na skrzydle. Wystarczy sobie na heatmapy spojrzeć. I na logikę. Jeśli myślisz, że Raphinha tylko jest podpisany jako skrzydłowy, a cały czas śmiga sobie na 10tce, to jaką rolę w składzie pełnią Olmo i Fermin? Bo jakoś sobie nie przypominam, żeby schodzili na skrzydła (chyba, że byli tam wystawiani od pierwszej minuty, parę razy się zdarzyło).
0
@Gary Coś może w tym być. A wiemy, że nadchodzi czas na kupno nowej dziewiątki, chociaż można mieć nadzieję, że Ferran wypali i ją pokryje.
0
@Who_you_mam To jest tylko 6 spotkań. Nawiasem mówiąc, mówiłeś, że rozegrał na tej pozycji najlepsze mecze, co nie jest prawdą, bo najlepsze rozgrywał na skrzydle. Nie trzeba daleko szukać - dwa razy z Realem w lidze, Bayern, BVB, dwumecz z Benficą, Real w superpucharze.
A co do twojego porównania liczbowego, to ja wiem, że to fajnie brzmi, ten 6 meczów i takie liczby, a ten 22 i takie. Już abstrahując od tego, że porównujesz najlepszego piłkarza zeszłego sezonu do gościa, który dopiero zaczyna karierę, to najpierw sobie to przelicz na minuty i zobacz, że Fermin w tych 22 występach uzbierał tylko 2 razy tyle minut co Raphinha. Notował udział bramkowy co 97 minut - świetny wynik na tę pozycję.
0
@fart Raczej oni wolą zostać w klubie, patrząc na wypowiedzi itd. Ta presja to głównie z mediów i od klubu wychodzi.