33

To po co był ten mecz pożegnalny dla Grosika? No bądźmy ludźmi poważnymi...

0

@kuz Ta, już postraszył XD

0

Nie strzelą tego karnego. Nie ma opcji. Oni by już nie strzelili, nawet jakby tamci bramkarza zdjęli z boiska.

1

Raków nie chce dzisiaj wygrać.

1

Bez niemiłych niespodzianek Raków, proszę.

0

Ale ten Haaland z Temu jest wolny.

0

Za 100 mln TAK.

0

@turhiay Newcastle i Eintracht też.

0

Jesteśmy ugotowani.

0

Chelsea? Przecież mają Palmera. Jakby Fermin chciał dalej siedzieć na ławie, to zrobiłby to tutaj.

1

@Piotr,1985 Może dlatego w Atletico tak boją się odejścia Simeone :O

1

@Kgorecki2500 Xavi jest wolny, jeden klub już wyciągnął z kryzysu, pora na drugi.

0

@Encore No, rywalizacja jest. Namnożyło się trochę tych napastników w United. Cunha, Sesko, Hojlund, Zirkzee... I po co im to wszystko? Mogli kupić jednego dobrego napadziora, to nakupili kotów w worku i się dziwią, że jest jak jest. Chociaż oczywiście cały sezon przed nami, może udowodnią mi rację.

1

@partymaker Nawet jeśli coś tam w sobie ma, to i tak wybrał sobie fatalny klub by to wydobyć na powierzchnię.

0

Sesko lepszy od Hojlunda? Wątpliwe.

0

@Kasy Robert Ogórowski, wiadomo.

2

@Encore No i nie wmówicie mi, że takie United nie skusiłoby się na Inakiego Penę.

0

@JohnKennedy Z polskiego podwórka chyba ciężko o lepsze porównanie, ale wiadomo, że to inny poziom :/

0

Oby się jakoś utrzymali w tym Premier League, trochę dziwnie by wyglądało United w Championship. Jak Wisła w 1 lidze.

6

@Kubsoleon Xavi chciał Zubimendiego.

0

@bartekvisca Bo Wojtek nie był dużo lepszy.

0

@luki9v Bramkarz, który ograł się przez parę miesięcy w Barcelonie (i grał niewiele gorzej od Szczęsnego) miałby mieć problem ze znalezieniem kupca? Nawet jeśli byłoby to symboliczne parę milionów, ktoś by się znalazł.

0

@Mro_01 Okej. Nie podoba mi się działanie klubu na rynku transferowym, więc nie jestem wierny klubowi. Fajnie.

0

@CPuyol Można też było wypożyczyć go komuś, kto pokryłby odpowiednią część wynagrodzenia. Albo sprzedać.

6

XDDD. Nie no, panowie. Zwijamy się. Trzeba było przedłużyć kontrakt, żeby się zgodził na wypożyczenie? Co za klub...

1

@Who_you_mam Okej, ja to rozczytałem tak, że według ciebie Raphinha wyglądał tam lepiej, niż na skrzydle. I ja się z tym nie zgadzam. Nie jest też problemem to, że nie mamy LS (według mnie mamy, ale to już kwestia definicji, więc mniejsza z tym). Gdyby to był problem, to byśmy nie mieli drugiej (albo pierwszej) najlepszej linii ofensywnej na świecie.

0

@Who_you_mam Nie operował częściej w środku. W środku operowali Olmo i Fermin. To, że Raphinha tam sobie od czasu do czasu schodzi, to nie znaczy, że tam jest "częściej" niż na skrzydle. Wystarczy sobie na heatmapy spojrzeć. I na logikę. Jeśli myślisz, że Raphinha tylko jest podpisany jako skrzydłowy, a cały czas śmiga sobie na 10tce, to jaką rolę w składzie pełnią Olmo i Fermin? Bo jakoś sobie nie przypominam, żeby schodzili na skrzydła (chyba, że byli tam wystawiani od pierwszej minuty, parę razy się zdarzyło).

0

@Gary Coś może w tym być. A wiemy, że nadchodzi czas na kupno nowej dziewiątki, chociaż można mieć nadzieję, że Ferran wypali i ją pokryje.

0

@Who_you_mam To jest tylko 6 spotkań. Nawiasem mówiąc, mówiłeś, że rozegrał na tej pozycji najlepsze mecze, co nie jest prawdą, bo najlepsze rozgrywał na skrzydle. Nie trzeba daleko szukać - dwa razy z Realem w lidze, Bayern, BVB, dwumecz z Benficą, Real w superpucharze.

A co do twojego porównania liczbowego, to ja wiem, że to fajnie brzmi, ten 6 meczów i takie liczby, a ten 22 i takie. Już abstrahując od tego, że porównujesz najlepszego piłkarza zeszłego sezonu do gościa, który dopiero zaczyna karierę, to najpierw sobie to przelicz na minuty i zobacz, że Fermin w tych 22 występach uzbierał tylko 2 razy tyle minut co Raphinha. Notował udział bramkowy co 97 minut - świetny wynik na tę pozycję.

0

@fart Raczej oni wolą zostać w klubie, patrząc na wypowiedzi itd. Ta presja to głównie z mediów i od klubu wychodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?