0

@Stinger_ Z tego samego powodu, dla którego FC Saarbrucken pokonuje 3 drużyny z Bundesligi w pucharze, a potem kolejne dwa sezony spędza w 3 lidze. Takie zwycięstwa się zdarzają, ale na dłuższą metę tej przepaści pieniężnej nie oszukasz.

0

@Stinger_ Przecież to ty i kolega wyżej o tych meczach z piłkarskim TOP'em zaczęliście mówić. Ja nawet o tym nie wspomniałem.

0

@Stinger_ Wiesz, tylko jak podmienisz sobie mecze ze Zrinskim albo innym Dynamem Mińsk na mecze z czołowymi drużynami wspomnianych 2 lig, to jednak ja stawiam, że nasza wspinaczka w rankingu UEFA zakończyłaby się błyskawicznie. I ja tu się niczemu nie dziwię, nie wiem dlaczego masz takie wrażenie.

0

@Stinger_ To oczywiście są wszystko piękne historie i wielkie zwycięstwa Legii, nie dementuję tego. Ale o poważnej rywalizacji z klubami z TOP 5 lig będziemy mówić wtedy, gdy w końcu jakiś polski klub przejdzie play-offy z taką drużyną. A nie pamiętam, żeby to się ostatnio zdarzyło.

0

@AlphaNumeric Ta, a FC Saarbrucken, klub z 3 ligi niemieckiej, pokonał Bayern, Eintracht i Borussię w pucharze Niemiec.

4

@Eklerek Ciekawe, jakby sobie polskie kluby poradziły w Championship...

2

Łączne wartości rynkowe klubów lig krajowych wg. Transfermarkt.

Championship - 1,79 bln €
Serie B - 0,50 bln €
La Liga 2 - 0,47 bln €
2. Bundesliga - 0,46 bln €

Ekstraklasa - 0,37 bln €

Strach pomyśleć, co by było, jakby dopuścili 2 ligi do europejskich pucharów. Wtedy nawet Liga Konferencji by nam nie pomogła.

5

@norbi77 Dziwny ruch, dziwny

0

@Cvzx No tak, miałem na myśli ten sezon :/

0

Isak co ławkę grzeje dla Gyokeresa. Jeden kosztował 150 mln, drugi 70. Ciekawe, kto sobie poradzi lepiej w PL, ale stawiam na Isaka.

9

@Faro Ja nie wiem, jaki fikołek logiczny musiałeś popełnić, żeby tak zażarcie krytykować Raphinhę po tak świetnym sezonie, kiedy jednocześnie pamiętam jak z uporem maniaka wychwalałeś Fatiego po słabiutkim sezonie (tym mistrzowskim Xaviego).

0

@Limaker Są priorytety :) Raphinhi nie znosi bardziej.

0

@michal26 Jest Garcia w razie co, ale wiadomo, że lepiej mieć Casado.

0

@Eto'o9 R10 Jeszcze Garcia jest teoretycznie.

1

@mientusek1407 Na razie to u Cubarsiego równia pochyła. Na samym początku, za Xaviego, grał najlepiej, ale z czasem jakoś wyblakł. Najlepsze miał wyprowadzenie piłki, ale u Flicka tą rolę przejął Inigo i od tego czasu w ogóle tego nie widać.

1

@A4ron To też jest talent, mieć spryt i umieć się dobrze ustawić.

1

@partymaker Nie no, to normalna sytuacja boiskowa. W większości przypadków piłkarz przesuwa trochę tą piłkę (być może do miejsca, które wskazał mu sędzia?). Przy 6:0 takie zachowanie Yamala mogło Gulera wnerwić i tyle. Żadne wchodzenie do głowy.

2

@Tasde Nie chwal dnia przed zachodem słońca... To tylko jedno dobre zgrupowanie, czekamy na więcej, oczywiście. Chociaż Probierz tracił punkty na początku ze znacznie gorszymi rywalami.

3

@Comentateiro Tak to już jest, apetyt rośnie w miarę jedzenia :)

8

@Eklerek A to nie tak, że Yamal mu blokował wznowienie gry? Na tym ujęciu tak to wygląda.

0

Nie no, już człowiek był wolny od Borka w czasie meczu, to musieli go dać w studio.

3

Cieszy gol Kamińskiego bardzo, bo on ma duży potencjał, ale powinien Lewy strzelić :/

2

Zielu pięknie, fajne podanie

1

3

Ale mecz z Valencią jest dopiero w niedzielę, równo za tydzień. To w jaki sposób rozegranie tego meczu rezerw jutro miałoby mu przeszkodzić w byciu dostępnym na ławce dla pierwszej drużyny?

0

@ShawnC Nie przypominam sobie. Może ze 2 mecze mu tam dał, nie więcej. Ale nawet jeśli, to z musu, a nie z wyboru. Na pozycję Gaviego jest Pedri i on miejsca nie odda, chyba że by go kontuzja złapała. Dlatego niestety Gavi w Barcelonie łatwej gry nie ma.

0

@ShawnC raczej na fałszywe skrzydło, ale to było 2 lata temu w mistrzowskim sezonie Xaviego i raczej zabijało jego potencjał.

0

@KrwawiaceoczyVEB Fermin to inna pozycja

0

@mekston Ostatnie 2 sezony Haaland miał takie sobie, jak na niego. Po części to wina kontuzji, a po części odbija się w tym także gorsza forma całego zespołu.

0

Miał już wrócić z 10 razy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?