2

To jest ta fizyczna Premier League?

0

Przecież to jest karniak

2

Ale brzydkie te stroje...

5

Co to za skład. Drewniany Lewy i bez Yamala, to będzie tragedia.

1

@malicinho To może być jego najlepszy rok. Lewy mniej więcej w tym wieku miał swój najlepszy.

7

Ależ początek sezonu Harry'ego Kane'a. 9 goli i 3 asysty w 5 meczach.

3

@Encore Brakuje na tej liście Ibry i Suareza. Piłkarze prześwietni, ale w LM to im szło kiepsko.

0

@Danny Gaucho Guirassy kosztował BVB 18 mln... Co prawda w Stuttgarcie grał lepiej, ale wciąż bardzo solidny poziom. Szkoda, że Barcelona nawet się nim nie zainteresowała.

0

@JohnKennedy Wolałbym, żeby było inaczej, to by nam zaoszczędziło sporo kłopotów.

0

@Stinger_ Jak sobie popatrzysz na jego występy w pierwszym składzie, to też ma niezłe wyniki. Biorąc pod uwagę, że często był rzucany po różnych pozycjach i nie grał regularnie w pierwszej 11 stce. Na pewno jest nieco bardziej kreatywny od Roberta.

Od poprzedniego sezonu wygląda to tak:
- mecze w pierwszym składzie: 22
- gole: 12
- asysty: 6

0

To nie jest takie oczywiste, że Lewy teraz będzie w pierwszej 11 stce grać.
Ferran w poprzednim sezonie również miał takie występy, a nawet lepsze, po których wracał na ławę. Dla przykładu BVB, 19 minut i 2 gole, albo Atletico, 23 minuty i 2 gole.

0

@mientusek1407 Ale odniesiesz się do mojego komentarza, czy nagle rozmawiamy na inny temat?

0

@mientusek1407 Nie był decydujący w pólfinale? Brał udział w 2 z 3 bramek w dwumeczu, to wyjaśnij mi, jakim cudem nie był decydujący. W finale zrobił 2 asysty, także też nie wiem, gdzie tu widzisz problem.

1

@ShawnC On chyba na początku grał na lewej, nie? Tak, bo wtedy na prawej grał Araujo, więc by się zgadzało.

10

Wczoraj to podanie Cubarsiego do Ferrana, przy pierwszym golu Fermina, to był taki stary dobry Cubarsi z początków w Barcy. Właśnie dzięki temu, że rozdawał takie piłki, wywalczył sobie miejsce w pierwszej 11. Oby tak dalej.

0

@GOATjestJestJeden Tylko Raphinha, ale wygra Dembele.

0

Ostatnie trzy mecze z Valencią:
Barcelona 6-0 Valencia (liga, dom)
Barcelona 5-0 Valencia (puchar, wyjazd)
Barcelona 7-1 Valencia (liga, dom)

Flick znalazł sposób.

1

Czy to właśnie wielki Robert Lewandowski strzela 2 gole w 25 minut?

1

Przecież nie ma spalonego

0

Ferran dzisiaj gra wybitny mecz, ale oczywiście sługusy Lewego tego nie dostrzegają?

1

Liczę na tak ze 30 minut Roberta dzisiaj.

1

Rashford to jest taki 2 razy gorszy Dembele (z czasów gry u nas). Szybko biega, efektownie drybluje, ale kończy jak kończy.

2

@TR3YWAY Ta, no. Wybitny mecz. Tak, tak.

0

Co prawda interwencja bramkarza też piękna

0

Jak on tego nie trafił...

2

Eh, ale dzisiaj zakłócenia u sąsiada. Chyba nie da rady przez lunetę obejrzeć.

0

@Trojanek23 Strzelił najwięcej goli ze wszystkich graczy najlepszych pięciu lig w rozgrywkach ligowych i pucharowych. Ze wszystkich. Za wyjątkiem Mbappe, bo ten strzelił dokładnie tyle samo. Czy to daje ci do myślenia, czy nie bardzo?

1

@BonusKiller Stary i słaby Robert Lewandowski był najlepszym strzelcem w Europie w poprzednim sezonie klubowym.

0

@adamek20151 Jeszcze w EFL Cup zagrał 90 minut.

5

Sesko póki co mocne wejście do Manchesteru United, 5 meczów, 0 goli i 0 asyst. Szykuje się kolejny agent 007, ale oni chyba już przyzwyczajeni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?