0

@macio_944 Nie no, liczby to tylko liczby. Taka jest rola portali statystycznych jak StatMuse, jak Lewy wyprzedza różnych gości w klasyfikacji Barcelony to też to pokazują.

1

@Stinger_ Nawet taki dwumecz z Interem, gdzie Raphinhi faktycznie kiepsko szło, to i tak udało mu się tam zrobić gola i dwie asysty.

0

@CurryTheGoat30 Pierwszy sezon miał bardzo dobry.

0

@ViscaelBarca2007 Ale to tak nie działa... Jakby to była dla niego lepsza pozycja, to by na niej grał. Mają Sorlotha, ma kto grać na dziewiątce.

0

Zabrakło Raphinhi i od razu się okazało, że nie ma kto robić liczb w ważnych spotkaniach. To właśnie on nas prowadził w ostatnim sezonie. Fajnie, że Yamal robi 5 udanych dryblingów, ale tu trzeba bramki strzelać.

0

Ciekawe z czego wynikają tak rażące różnice w ocenach?

4

Lewy dzisiaj tylko od piłki ucieka XD

2

Druga połowa to jakaś żenada

0

Trzeba było klepać z Ferranem...

1

XDD Żółta za coś takiego, a tamten drugiej nie dostał XD

1

Yamal już to widział w bramce :)

1

Jak Olmo tego nie dobił... Ale on ma koszmarny mecz dzisiaj.

1

Fajny wałek, der klassiker.

1

Ale też niestety trzeba powiedzieć, że jakość lagi zdecydowanie niższa u Szczęsnego niż u Garcii.

56

Rashford gra bardzo zespołowo i to jest w nim najlepsze. Zero ego, jak widzi lepiej ustawionego kolegę, to zawsze podaje. Tym na pewno plusuje.

2

Wojtuś to nie Garcia, z gówna bata nie ulepi.

1

Bardzo brzydki faul, na takiej prędkości. Ale nie ma tu opcji na czerwoną chyba.

1

Bedzie zmiennikiem Lewy do końca sezonu

0

@malypuzon najpierw musiałaby mu piłka nie odskoczyć na 2 metry

1

@Terapuls Zacznijmy od tego, że Lewy to by nawet tego podania nie przyjął, a co dopiero minął bramkarza.

0

Świetna próba Ferran

0

Szkoda, że tyle kontuzji w obu składach, bo miało być meczycho przez wielkie M, a jest tylko meczyk.

3

Im mniej minut gra Lewy, tym bardziej jest tu kochany

0

O ja cie, o ja cie, o ja cie. Co on wyprawia.

0

W końcu najlepsza dziewiątka w klubie gra w pierwszym składzie na swojej pozycji. Ale tak to już jest, porobertowalim na jakichś średniaków z La Ligi, ale na poważnego przeciwnika musi być Rekin.

0

@A4ron Ale zdajesz sobie sprawę, że Newcastle ma 6-krotnie wyższą wartość drużyny?

1

@Kinginiesta W nagrodę za odstawienie butelek bon do wykorzystania przy zakupach za min. 500 zł.

0

@ricardo0705 Początek kosmiczny

3

@Comentateiro Sesko w ostatniej chwili się uratował i strzelił dla United, już byłby kolejny 007

1

@Cules69 Pamiętam, jak to było wyliczane Ferranowi w poprzednim sezonie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?