kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@macio_944 Nie no, liczby to tylko liczby. Taka jest rola portali statystycznych jak StatMuse, jak Lewy wyprzedza różnych gości w klasyfikacji Barcelony to też to pokazują.
1
@Stinger_ Nawet taki dwumecz z Interem, gdzie Raphinhi faktycznie kiepsko szło, to i tak udało mu się tam zrobić gola i dwie asysty.
0
@CurryTheGoat30 Pierwszy sezon miał bardzo dobry.
0
@ViscaelBarca2007 Ale to tak nie działa... Jakby to była dla niego lepsza pozycja, to by na niej grał. Mają Sorlotha, ma kto grać na dziewiątce.
0
Zabrakło Raphinhi i od razu się okazało, że nie ma kto robić liczb w ważnych spotkaniach. To właśnie on nas prowadził w ostatnim sezonie. Fajnie, że Yamal robi 5 udanych dryblingów, ale tu trzeba bramki strzelać.
0
Ciekawe z czego wynikają tak rażące różnice w ocenach?
4
Lewy dzisiaj tylko od piłki ucieka XD
2
Druga połowa to jakaś żenada
0
Trzeba było klepać z Ferranem...
1
XDD Żółta za coś takiego, a tamten drugiej nie dostał XD
1
Yamal już to widział w bramce :)
1
Jak Olmo tego nie dobił... Ale on ma koszmarny mecz dzisiaj.
1
Fajny wałek, der klassiker.
1
Ale też niestety trzeba powiedzieć, że jakość lagi zdecydowanie niższa u Szczęsnego niż u Garcii.
56
Rashford gra bardzo zespołowo i to jest w nim najlepsze. Zero ego, jak widzi lepiej ustawionego kolegę, to zawsze podaje. Tym na pewno plusuje.
2
Wojtuś to nie Garcia, z gówna bata nie ulepi.
1
Bardzo brzydki faul, na takiej prędkości. Ale nie ma tu opcji na czerwoną chyba.
1
Bedzie zmiennikiem Lewy do końca sezonu
0
@malypuzon najpierw musiałaby mu piłka nie odskoczyć na 2 metry
1
@Terapuls Zacznijmy od tego, że Lewy to by nawet tego podania nie przyjął, a co dopiero minął bramkarza.
0
Świetna próba Ferran
0
Szkoda, że tyle kontuzji w obu składach, bo miało być meczycho przez wielkie M, a jest tylko meczyk.
3
Im mniej minut gra Lewy, tym bardziej jest tu kochany
0
O ja cie, o ja cie, o ja cie. Co on wyprawia.
0
W końcu najlepsza dziewiątka w klubie gra w pierwszym składzie na swojej pozycji. Ale tak to już jest, porobertowalim na jakichś średniaków z La Ligi, ale na poważnego przeciwnika musi być Rekin.
0
@A4ron Ale zdajesz sobie sprawę, że Newcastle ma 6-krotnie wyższą wartość drużyny?
1
@Kinginiesta W nagrodę za odstawienie butelek bon do wykorzystania przy zakupach za min. 500 zł.
0
@ricardo0705 Początek kosmiczny
3
@Comentateiro Sesko w ostatniej chwili się uratował i strzelił dla United, już byłby kolejny 007
1
@Cules69 Pamiętam, jak to było wyliczane Ferranowi w poprzednim sezonie :)