kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
@Gibbon_FCB Nie mogło być inaczej, w końcu Rapha i Yamal z kontuzjami.
0
@Hosh On i tak ma bardzo wysoką wartość, jak na polskie podwórko. Dawno już nie było kogoś tak docenionego u nas, który w sumie to w klubie za wiele nie pokazał.
2
Szkoda, że nie znalazła się na niego kasa.
0
@AduŚ07 madrycki klasyk
0
@Fake69 Nie, ale jeśli szukasz rzetelnych materiałów na temat sędziowania, to nie ma lepszego miejsca niż Real Madrid TV. Polecam serdecznie z rodzinką.
6
@Faro Jak Barca wygra LL to będzie to dobre. Wszystko powyżej jest ekstra.
2
@MaziFCB Wtedy Vinicius by zrobił to 10 razy lepiej, jak dobrze wiemy. Mbappe tylko blokuje jego potencjał.
0
@Destroyer_of_Worlds Dla mnie było.
4
@Destroyer_of_Worlds Szczęściu trzeba umieć pomóc. Zrobił wszystko, co mógł i zrobił to dobrze.
0
@FcPortoFan1999 Kusisz diable...
0
Nie no, takie nudy, że aż chyba sobie ten Real włączę.
0
Kane dzisiaj tylko jeden gol, kończy się.
1
@mekston Powiem więcej, on będzie atakować rekord mojego zawodnika z fifki.
0
@mekston Ten rekord Messiego to na spokojnie zeżre. Już go zeżarł.
0
@Jakchcesz Wydaje mi się, że on akurat sobie jaja robi. Wielu z nich podchodzi do tych notek ze zmrużeniem oka, trzeba by przeczytać właściwą recenzję.
0
@ViscaelBarca2007 Było coś takiego. Z tego, co pamiętam, to samą podstawę miał wyższą od Gundogana, a ten zarabiał sporo.
1
@ViscaelBarca2007 Podstawę też miał w TOP 3 najwyższych pensji, więc nie do końca.
1
@escarabajo No tak, robi dobre liczby, jak na takiego solidnego, ligowego grajka. Na Brazylię wystarczy, na mocne ligi nie. Dlatego piszę, że przeciętnie, a nie, że słabo. Jednak oceniamy z perspektywy Barcelony (z kanapy sprzed telewizora).
0
@Walpiano Świetny aktor. Ja tam najbardziej go kojarzę z Syriusza Blacka, jednak za dzieciaka się uwielbiało te filmy. Innego sobie nie wyobrażam, chociaż on sam nie jest zadowolony z tego, jak zagrał XD
1
@escarabajo Nie śledzę ligi brazylijskiej, ale liczbowo nie zachwyca, delikatnie mówiąc.
1
@Pnog37 13 goli i 4 asysty w 43 spotkaniach. To są liczby dobre dla zmiennika, a nie dla podstawowej dziewiątki.
1
@Dankho94isback A taki Guiu poszedł do Chelsea po "lepszy projekt sportowy", po czym zagrał tam 500 minut przez cały sezon XD.
Ogólnie tym naszym młodym talentom z dziewiątki raczej słabo idzie, Roque też przeciętnie w Brazylii.
0
@PatrykBarca Tu akurat się mylisz, bo zagrał w City 3400 minut w zeszłym sezonie, czyli całkiem sporo.
1
@Axoon Z drugiej strony i tak raczej Flick by porotował Yamalem na Sevillę, więc strata nie jest duża. Lepsze to, niż ryzykować kontuzją na kadrze.
0
@Fizzy Womack nowa gwiazda United :)
8
Ferran dalej niedoszacowany. Jeśli takie tuzy jak Sesko są warte 80 mln, to on powinien być wart z 90.
0
W tym sezonie jest w gorszej formie niż Olmo, tutaj bardziej bym się doszukiwał powodu.
0
@tbas Niezła próba Flicka, ale nie z nim takie numery.
1
@macio_944 No chyba trzeba
0
@Stinger_ Gdyby zagrał 90 minut łącznie w obu spotkaniach na kadrze, to już byłoby w porządku. No i w sumie, to Funte zdarzało się już tak rotować zawodnikami Barcelony, ale zobaczymy.