2

@Gibbon_FCB Nie mogło być inaczej, w końcu Rapha i Yamal z kontuzjami.

0

@Hosh On i tak ma bardzo wysoką wartość, jak na polskie podwórko. Dawno już nie było kogoś tak docenionego u nas, który w sumie to w klubie za wiele nie pokazał.

2

Szkoda, że nie znalazła się na niego kasa.

0

@AduŚ07 madrycki klasyk

0

@Fake69 Nie, ale jeśli szukasz rzetelnych materiałów na temat sędziowania, to nie ma lepszego miejsca niż Real Madrid TV. Polecam serdecznie z rodzinką.

6

@Faro Jak Barca wygra LL to będzie to dobre. Wszystko powyżej jest ekstra.

2

@MaziFCB Wtedy Vinicius by zrobił to 10 razy lepiej, jak dobrze wiemy. Mbappe tylko blokuje jego potencjał.

0

@Destroyer_of_Worlds Dla mnie było.

4

@Destroyer_of_Worlds Szczęściu trzeba umieć pomóc. Zrobił wszystko, co mógł i zrobił to dobrze.

0

@FcPortoFan1999 Kusisz diable...

0

Nie no, takie nudy, że aż chyba sobie ten Real włączę.

0

Kane dzisiaj tylko jeden gol, kończy się.

1

@mekston Powiem więcej, on będzie atakować rekord mojego zawodnika z fifki.

0

@mekston Ten rekord Messiego to na spokojnie zeżre. Już go zeżarł.

0

@Jakchcesz Wydaje mi się, że on akurat sobie jaja robi. Wielu z nich podchodzi do tych notek ze zmrużeniem oka, trzeba by przeczytać właściwą recenzję.

0

@ViscaelBarca2007 Było coś takiego. Z tego, co pamiętam, to samą podstawę miał wyższą od Gundogana, a ten zarabiał sporo.

1

@ViscaelBarca2007 Podstawę też miał w TOP 3 najwyższych pensji, więc nie do końca.

1

@escarabajo No tak, robi dobre liczby, jak na takiego solidnego, ligowego grajka. Na Brazylię wystarczy, na mocne ligi nie. Dlatego piszę, że przeciętnie, a nie, że słabo. Jednak oceniamy z perspektywy Barcelony (z kanapy sprzed telewizora).

0

@Walpiano Świetny aktor. Ja tam najbardziej go kojarzę z Syriusza Blacka, jednak za dzieciaka się uwielbiało te filmy. Innego sobie nie wyobrażam, chociaż on sam nie jest zadowolony z tego, jak zagrał XD

1

@escarabajo Nie śledzę ligi brazylijskiej, ale liczbowo nie zachwyca, delikatnie mówiąc.

1

@Pnog37 13 goli i 4 asysty w 43 spotkaniach. To są liczby dobre dla zmiennika, a nie dla podstawowej dziewiątki.

1

@Dankho94isback A taki Guiu poszedł do Chelsea po "lepszy projekt sportowy", po czym zagrał tam 500 minut przez cały sezon XD.
Ogólnie tym naszym młodym talentom z dziewiątki raczej słabo idzie, Roque też przeciętnie w Brazylii.

0

@PatrykBarca Tu akurat się mylisz, bo zagrał w City 3400 minut w zeszłym sezonie, czyli całkiem sporo.

1

@Axoon Z drugiej strony i tak raczej Flick by porotował Yamalem na Sevillę, więc strata nie jest duża. Lepsze to, niż ryzykować kontuzją na kadrze.

0

@Fizzy Womack nowa gwiazda United :)

8

Ferran dalej niedoszacowany. Jeśli takie tuzy jak Sesko są warte 80 mln, to on powinien być wart z 90.

0

W tym sezonie jest w gorszej formie niż Olmo, tutaj bardziej bym się doszukiwał powodu.

0

@tbas Niezła próba Flicka, ale nie z nim takie numery.

1

@macio_944 No chyba trzeba

0

@Stinger_ Gdyby zagrał 90 minut łącznie w obu spotkaniach na kadrze, to już byłoby w porządku. No i w sumie, to Funte zdarzało się już tak rotować zawodnikami Barcelony, ale zobaczymy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?