kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
3
Transfer na dziewiątkę? Oczywiście, że będzie. Młody, perspektywiczny zawodnik, gwiazda ligi francuskiej. Ansu Fati, proszę państwa.
0
Flick zamęczy Pedriego...
7
Pedri MUSI odpocząć. Nie ma, że boli. Boleć to będzie, jak (tfu, tfu) złapie jakąś kontuzję albo będzie grał przemęczony w każdym spotkaniu.
0
@clyde Messi w reprezentacji Polski :) Ciekawe, ile trofeów by wygrał.
7
@maroon Aż się przypomina sławetne "Cóż szkodzi obiecać?" i później "To taki żarcik..."
2
@slayer Bez szans, mają Alvareza i Sorlotha.
0
@marcin62 To musiałby być jakiś błąd w matrixie :) Dwóch oldboyów to o jednego za dużo.
1
Tak jak sobie patrzę, to mocno obstawione są wielkie kluby na pozycji 9. Z topu dla Robercika zostają tylko opcje włoskie - Milan, Juve i Napoli. Ewentualnie Arsenal, jeśli Gyokeres sflopuje (a na to się zanosi). Jeśli będzie chciał kontynuować karierę w Europie poza Barceloną, to za bardzo wyboru nie ma.
0
@Czyhrynski To byłoby piękne zakończenie jego kariery. Gdzieś tam po internecie lata filmik, jak ojciec Lewego życzy mu sukcesów w lidze włoskiej, więc kto wie? Może Lewy ma tam z tyłu głowy jeszcze jeden cel do odhaczenia?
2
@Roobo A ci obrońcy, stanęli jak wryci i patrzyli.
4
Superpuchar HISZPANII rozgrywany w Arabii już wystarcza. Przenoszenie spotkań ligowych do innych państw to już jest przesada.
1
Litości, tylko nie to :) Chyba, że za darmo.
0
@Pedri16Future Do czasu wyborów jeszcze zdąży się parę razy skompromitować.
0
@BORO_12 No wiesz, wychowanków La Masii w TOP 5 lig jest 69. Polaków zaś - 25, z czego przeszłość w Eklapie miało pewnie z 15. Wiadomo, że trochę obcokrajowców promujemy, ale nawet jeśli byłoby ich drugie tyle, co Polaków, to i tak malutko.
2
Wszystko się rozbija o to, czy obniży pensję w takim stopniu, by Barcy się to opłacało. Zobaczymy, jak tu przychodził, to targował się o każdy grosz
2
@David00 Wiadomo, Harry'ego Kane'a albo Haalanda z niego nie zrobisz, ale moim zdaniem da tyle, ile potrzeba.
0
@BORO_12 Start podobny. Patrząc na to, jak kończą w ostatnich latach największe talenty Ekstraklasy, gdy trafiają do Belgii. Skóraś - odbił się od Brugge, Moder, Kozłowski - to samo. Kto wie, czy z Lewym nie byłoby tak samo, jeśli za wcześnie opuściłby Polskę?
Do tego porównaj sobie, jak wielu piłkarzy grających w TOP 5 ligach produkuje La Masia, a ilu Ekstraklasa. Liczby pewnie będą podobne, jeśli nie na korzyść La Masii.
1
@BORO_12 A dlaczego, jeśli można wiedzieć? Lewy, gdy trafiał do BVB miał prawie 22 lata. Żeby nie było, ja tam też w tego Barberę nie wierzę, ale wiek tu nie ma nic do rzeczy, 21 lat to wciąż jest młodziak.
2
@BORO_12 Fermin też miał 21 lat, gdy go Xavi wyciągnął do pierwszej drużyny. Albo Casado, też 21 lat, gdy Flick zrobił z niego klasowego gracza na parę miesięcy.
0
Na szczęście jest Ferran, który da odpowiedni poziom (jeśli Flick będzie wystawiał go na swojej pozycji, tj. 9, a nie rzucał po skrzydłach).
7
Tak całkowicie poważnie, to to jest chore, co robi 40-letni Cristiano Ronaldo w kadrze Portugalii.
1
@tbas Ej! Szanuj Uszatego. Co dwie asysty z Interem zrobił, to jego.
4
@Kapitan9 W gruncie rzeczy, to tak jakby cała Europa o nim zapomniała. Dziwi mnie, że poważne kluby wolą postawić na jakiegoś Sesko albo innego Zirkzee, zamiast gościa sprawdzonego w Serie A, ze świetnymi warunkami fizycznymi i w dobrym wieku.
1
@tbas Casado, Martin. Na innych pozycjach nie potrzebował (Xavi już załatał najważniejsze dziury), więc nie wprowadzał. Pierwszy raz mamy takie braki kadrowe za Flicka, albo mi się wydaje.
1
Znowu znaleźliśmy się w trudnej sytuacji kadrowo. Czy to jest ten moment, gdy Flick wyczarowuje kolejną perełkę z La Masii?
2
@Jakchcesz Klasyczna szkoła polskiego marketingu. Ciekawe, czy to kiedykolwiek działało?
0
Mamy dopiero listopad, a tu już 12 zawodników było kontuzjowanych. Sztab medyczny do wymiany...
2
@Faro Ja tam od zawsze tak miałem. Nie zliczę ile razy napisałem blok tekstu na jakieś 10 zdań tylko po to, żeby kliknąć w jakieś wyskakujące gówno i wszystko stracić.
1
Te baraże z Walią lub Szkocją to już się powoli klasyk robi.
6
Jeśli zagra słaby sezon, to nie zostanie. To naprawdę jest takie proste.