kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Criss18Barca Lech ma mocną, nowoczesną szkółkę.
1
@draxidox No, w każdym razie zmierzam do tego, że przynajmniej u mnie w mieście (mniejszym), to jest wiele takich ulic, gdzie jest ograniczenie do 50, a jednak przytłaczająca większość przekracza ten limit o 10-20 km/h. Niebezpieczeństwo z tego płynące jest znacznie większe od tego, że jakiś kurier postoi sobie 10 minut na chodniku, a jednak prawie każdy to robi.
0
@draxidox Nie wychwyciłem jakiejś ironii, czy po centrum tylko jeździsz? Bo jakbym jechał z taką prędkością na egzaminie, to by mnie egzaminator oblał.
0
@draxidox Można, ja jakoś szczególnie nie zapierdzielam, za krótko jeżdżę, by się popisywać. Ale chyba przyznasz, że nieraz zdarzyło ci się zrobić te 60-70 w przepisowo zabudowanym?
0
@draxidox Hah. Niech taki posłuszny obywatel się przejdzie na ekspresówkę i tam z pistoletem postoi, chyba na zawał zejdzie. Jak to tak można, łamać prawo?
1
@robsesh Trochę sława uderzyła do głowy. Ale nie każdy musi być jak Messi. Na boisku Yamal ciągle dostarcza i pokazuje wręcz rosnącą formę.
1
@mekston Tak, wszystko brane z Sofascore, a oni chyba biorą z Opta.
3
@ViscaelBarca2007 Co poradzisz :/
Mógłbym wstawić trio Rashford - Ferran - Yamal, ale to byłoby biedne trio.
Też tak w ramach ciekawostki - to Rashford ma u nas z przodu najwięcej minut, a to jednoznacznie świadczy o tym, że coś poszło nie tak w przygotowaniu fizycznym.
2
Trio ofensywne w poprzednim sezonie po 12 rozegranych meczach:
Lewandowski - 14 goli i 2 asysty
Lamine Yamal - 5 goli i 6 asyst
Raphinha - 5 goli i 6 asyst
Trio ofensywne obecnie po 12 rozegranych meczach:
Ferran + Lewandowski - 9 goli i 1 asysta
Lamine Yamal - 3 gole i 5 asyst
Rashford + Raphinha - 8 goli i 6 asyst
0
Chyba nie ma wątpliwości co do tego, czego nam najbardziej brakuje po poprzednim sezonie?
0
@Culer9002 O tak, przepiękna :)
0
@Szklaner nigdy nie zrozumiem fenomenu tych filmów :/
3
@Jakchcesz A potem będzie - dlaczego ludzie nie chcą się rozmnażać?
0
@MessiForeverTheBest W United też jest spory przemiał. W tym sezonie transfery za 250.7 mln, w poprzednim za 246.3 mln, dalej za 210 mln, 243 mln itd, itd.
0
@MessiForeverTheBest No bo trochę tak jest. Wielkich talentów, którzy odbijają się od poważnej piłki jest przytłaczająca większość. Nawet transfery zawodników jakościowych, z ugruntowaną pozycją, częściej kończą się wielką klapą, niż wielkim sukcesem.
0
W piłce czasami trzeba po prostu mieć farta. Chelsea było w kryzysie, to znikąd pojawił się Palmer i wyciągnął ich z dołu. Barca była w kryzysie, to nagle okazało się, że jest tu paru 17-latków bez żadnego doświadczenia, którzy w sumie mogą grać na najwyższym poziomie. Może i United się kiedyś pofarci, kto wie?
0
Szkoda tych kontuzji na początku sezonu, ale może to zaprocentuje później? Takiemu Lewemu zawsze starczało topowej formy na 2-3 miesiące max., więc to nawet lepiej, że nie zużyje jej znowu od razu. Taki Raphinha, albo Joan Garcia też będą wypoczęci po pobycie w szpitalu, więc są plusy. Prawda?
0
@directedbyfcb O, faktycznie XD. Ej, przejrzałem tą listę ze 3 razy i jej nie zauważyłem...
0
@michal26 @Kazragore Na liście nie widzę
2
@Jakchcesz Poprawiłem. Będzie 4 z minusem? :słodkieoczka:
0
@Kazragore Ani jednej wpadki wielkiej Legii
9
☢️ Erling Haaland z potężną serią! ☢️
⚽ Norweski wiking strzelił conajmniej jednego gola w każdym z ostatnich 12 meczy.
❗ Łącznie w tym okresie zanotował 22 gole (z czego aż 21 goli z gry) i 3 asysty. ❗
7
Apropo słów Yamala. Przypomnijmy sobie, jak wspaniale sędziowane były bezpośrednie spotkania Barcelony z Realem w minionym sezonie.
El Clasico w finale Superpucharu - gol Mbappe po faulu Viniciusa na Casado, brak
czerwonej (drugiej żółtej) dla Viniciusa za stempel na ścięgnie Kounde, brak czerwonej
(drugiej żółtej) dla Camavingi za wejście butem w udo Gaviego
El Clasico w finale Pucharu - brak dwóch żółtych kartek dla Ceballosa (conajmniej
jedna - uderzenie Yamala w twarz - powinna być odgwizdana), brak karnego za faul
Ceballosa na Cubarsim, brak karnego za bardzo wyraźny faul Rudigera na Ferranie,
groźny wślizg Tchoumeniego "nożycami" w Olmo oceniony tylko na żółtą kartkę
El Clasico na Montjuic w lidze - gol Mbappe po stemplu na Yamalu, brak czerwonej
kartki za faul Tchouameniego na Ferranie, brak oczywistego karnego za rękę po
strzale Ferrana
Ktoś się dziwi, że młody powiedział coś takiego?
4
To nie dobra tak mówić, że Real kradnie. Nie dobra. Jeszcze by ktoś pomyślał, że tak jest... A na pewno tak nie jest!
1
@macio_944 Ja tam wolę Marsz pogrzebowy
0
@Darek_Maruszczak O masz, myślałem, że Jude ma nieco lepsze liczby ;)
12
Wypadałoby porównać go do Bellinghama
2
@ProMILs Odczucia są pozytywne. Nikt nie oprze się zhejtowaniu zawodników własnej drużyny. Przy niekorzystnej grze niewykluczony jest występ w El Clasico.[Fabrizio Ramblano]
0
@mekston No i jak na moje, to powinna być. Wiadomo, że przypadkowa, ale to nie za bardzo ma znaczenie w kontekście liczb.
0
@mekston Na sofascore ma