0

@Criss18Barca Lech ma mocną, nowoczesną szkółkę.

1

@draxidox No, w każdym razie zmierzam do tego, że przynajmniej u mnie w mieście (mniejszym), to jest wiele takich ulic, gdzie jest ograniczenie do 50, a jednak przytłaczająca większość przekracza ten limit o 10-20 km/h. Niebezpieczeństwo z tego płynące jest znacznie większe od tego, że jakiś kurier postoi sobie 10 minut na chodniku, a jednak prawie każdy to robi.

0

@draxidox Nie wychwyciłem jakiejś ironii, czy po centrum tylko jeździsz? Bo jakbym jechał z taką prędkością na egzaminie, to by mnie egzaminator oblał.

0

@draxidox Można, ja jakoś szczególnie nie zapierdzielam, za krótko jeżdżę, by się popisywać. Ale chyba przyznasz, że nieraz zdarzyło ci się zrobić te 60-70 w przepisowo zabudowanym?

0

@draxidox Hah. Niech taki posłuszny obywatel się przejdzie na ekspresówkę i tam z pistoletem postoi, chyba na zawał zejdzie. Jak to tak można, łamać prawo?

1

@robsesh Trochę sława uderzyła do głowy. Ale nie każdy musi być jak Messi. Na boisku Yamal ciągle dostarcza i pokazuje wręcz rosnącą formę.

1

@mekston Tak, wszystko brane z Sofascore, a oni chyba biorą z Opta.

3

@ViscaelBarca2007 Co poradzisz :/
Mógłbym wstawić trio Rashford - Ferran - Yamal, ale to byłoby biedne trio.

Też tak w ramach ciekawostki - to Rashford ma u nas z przodu najwięcej minut, a to jednoznacznie świadczy o tym, że coś poszło nie tak w przygotowaniu fizycznym.

2

Trio ofensywne w poprzednim sezonie po 12 rozegranych meczach:
Lewandowski - 14 goli i 2 asysty
Lamine Yamal - 5 goli i 6 asyst
Raphinha - 5 goli i 6 asyst

Trio ofensywne obecnie po 12 rozegranych meczach:
Ferran + Lewandowski - 9 goli i 1 asysta
Lamine Yamal - 3 gole i 5 asyst
Rashford + Raphinha - 8 goli i 6 asyst

0

Chyba nie ma wątpliwości co do tego, czego nam najbardziej brakuje po poprzednim sezonie?

0

@Culer9002 O tak, przepiękna :)

0

@Szklaner nigdy nie zrozumiem fenomenu tych filmów :/

3

@Jakchcesz A potem będzie - dlaczego ludzie nie chcą się rozmnażać?

0

@MessiForeverTheBest W United też jest spory przemiał. W tym sezonie transfery za 250.7 mln, w poprzednim za 246.3 mln, dalej za 210 mln, 243 mln itd, itd.

0

@MessiForeverTheBest No bo trochę tak jest. Wielkich talentów, którzy odbijają się od poważnej piłki jest przytłaczająca większość. Nawet transfery zawodników jakościowych, z ugruntowaną pozycją, częściej kończą się wielką klapą, niż wielkim sukcesem.

0

W piłce czasami trzeba po prostu mieć farta. Chelsea było w kryzysie, to znikąd pojawił się Palmer i wyciągnął ich z dołu. Barca była w kryzysie, to nagle okazało się, że jest tu paru 17-latków bez żadnego doświadczenia, którzy w sumie mogą grać na najwyższym poziomie. Może i United się kiedyś pofarci, kto wie?

0

Szkoda tych kontuzji na początku sezonu, ale może to zaprocentuje później? Takiemu Lewemu zawsze starczało topowej formy na 2-3 miesiące max., więc to nawet lepiej, że nie zużyje jej znowu od razu. Taki Raphinha, albo Joan Garcia też będą wypoczęci po pobycie w szpitalu, więc są plusy. Prawda?

0

@directedbyfcb O, faktycznie XD. Ej, przejrzałem tą listę ze 3 razy i jej nie zauważyłem...

0

@michal26 @Kazragore Na liście nie widzę

2

@Jakchcesz Poprawiłem. Będzie 4 z minusem? :słodkieoczka:

0

@Kazragore Ani jednej wpadki wielkiej Legii

9

☢️ Erling Haaland z potężną serią! ☢️

⚽ Norweski wiking strzelił conajmniej jednego gola w każdym z ostatnich 12 meczy.

❗ Łącznie w tym okresie zanotował 22 gole (z czego aż 21 goli z gry) i 3 asysty. ❗

7

Apropo słów Yamala. Przypomnijmy sobie, jak wspaniale sędziowane były bezpośrednie spotkania Barcelony z Realem w minionym sezonie.

El Clasico w finale Superpucharu - gol Mbappe po faulu Viniciusa na Casado, brak
czerwonej (drugiej żółtej) dla Viniciusa za stempel na ścięgnie Kounde, brak czerwonej
(drugiej żółtej) dla Camavingi za wejście butem w udo Gaviego

El Clasico w finale Pucharu - brak dwóch żółtych kartek dla Ceballosa (conajmniej
jedna - uderzenie Yamala w twarz - powinna być odgwizdana), brak karnego za faul
Ceballosa na Cubarsim, brak karnego za bardzo wyraźny faul Rudigera na Ferranie,
groźny wślizg Tchoumeniego "nożycami" w Olmo oceniony tylko na żółtą kartkę

El Clasico na Montjuic w lidze - gol Mbappe po stemplu na Yamalu, brak czerwonej
kartki za faul Tchouameniego na Ferranie, brak oczywistego karnego za rękę po
strzale Ferrana

Ktoś się dziwi, że młody powiedział coś takiego?

4

To nie dobra tak mówić, że Real kradnie. Nie dobra. Jeszcze by ktoś pomyślał, że tak jest... A na pewno tak nie jest!

1

@macio_944 Ja tam wolę Marsz pogrzebowy

0

@Darek_Maruszczak O masz, myślałem, że Jude ma nieco lepsze liczby ;)

12

Wypadałoby porównać go do Bellinghama

2

@ProMILs Odczucia są pozytywne. Nikt nie oprze się zhejtowaniu zawodników własnej drużyny. Przy niekorzystnej grze niewykluczony jest występ w El Clasico.[Fabrizio Ramblano]

0

@mekston No i jak na moje, to powinna być. Wiadomo, że przypadkowa, ale to nie za bardzo ma znaczenie w kontekście liczb.

0

@mekston Na sofascore ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?