kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
Przecież mu nie chodzi bezpośrednio o Dembele, tylko o typ kreatywnego piłkarza, który robiłby dym i odciągał od niego uwagę.
8
@macio_944 To, że kibice dramatyzują, jest zrozumiałe. Ale to, że media i dziennikarze z każdej porażki Barcy robią "deklasację", albo "szkołę futbolu", no to już litości.
1
@arasz1819 Mylisz jajo z kurą. To Korwin, Bosak i Braun wprowadzili Konfę na salony, nie na odwrót.
0
@Varkond W ogóle nie powinien tam grać. 27 minut rotacji z takim słabym przeciwnikiem to jest twoim zdaniem odpowiednia ilość?
0
@Messibestplayerintheworld Nikt nie jest niezastąpiony.
5
Ale teraz by siadł Sergi Roberto na pivocie jak za Xaviego...
0
Kontuzja Pedriego to już akurat w 100% wina Flicka i sztabu. Przecież tu śmierdziało kontuzją na kilometr, jak oni go zamęczali po 80-90 minut w każdym meczu. Nawet z marną Gironą go nie oszczędzili, nawet w beznadziejnym meczu z Sevillą grał do końca.
0
Osimhen to dobry wybór, ale wątpię, że Turcy go puszczą w rozsądnej cenie.
2
@Gibbon_FCB To Polak, który tworzy kontent dla Polaków. Tak to już z nami jest, że bardziej się klika "krytyka", im bardziej wyrazista, tym lepiej.
0
@Technik Ja to widzę tak, że jest próba strzału. I Yamal powstrzymuje ją w nietypowy sposób - nie zabiera piłki, nie wybija jej, nie blokuje strzału, tylko z premedytacją blokuje nogę Viniciusa, który strzela.
3
@Kasy wykupiłbym cały świat i zaprowadził porządek, jako, że jestem ekspertem w każdej dziedzinie
0
@EvenepoelRemco00 To też było niezłe XD.
2
@DonAndresFCB Matko, tylko nie na transfery do klubu. Jeszcze by pościągali jakichś Dembelów, Coutinhów i innych Griezmannów.
Swoją drogą, to Yamal w obecnej formie i tak jest w trójce najlepszych skrzydłowych na świecie, więc po co kogoś takiego sprzedawać?
0
@Aragorn33 Dla mnie to jest dziwna sytuacja. Vinicius jest w trakcie strzału, a Yamal wsuwa na wykroku swoją nogę przed jego buta, bez żadnych szans na przejęcie piłki. To jest nieczysta zagrywka, ale domyślam się, że przepisowo bez zarzutów.
0
Miejsce na takie artykuły jest na meczykach, panowie.
Ale skoro już jest... Ja tam uważam, że Serie A to bardzo słaby kierunek dla Lewego. On by się strasznie męczył w takim futbolu, czy to w Juve, czy to w Milanie. Z jego gry w Xavinecie i w kadrze Polski widać, że on się marnuje w "pragmatycznych" drużynach.
0
W sumie, to po co oni tego Berkowicza jeszcze w Konfie trzymają? Przecież on się tylko nieustannie kompromituje od jakiegoś roku. Tak jak się patrzy na to, jaki on poziom prezentuje, to aż się człowiek dziwi, że Korwin kiedyś widział w nim swojego następcę. Akurat o Januszu można powiedzieć wiele, ale do takiego poziomu nigdy nie zszedł.
1
@RozowaPantera A gdzie tam są błędy interpunkcyjne? Ja żadnych nie widzę, co najwyżej parę gramatycznych.
8
Mbappe jest, ale Kane'a, albo Lewego, którzy coś wygrali, już nie ma? Trochę dziwne.
1
@Encore
Ćwiąkała po 4-0 na Bernabeu:
"ZE WZGLĘDU NA WĄSKI ZASÓB SŁÓW NADUŻYWAM SŁOWA „FENOMENALNY""
Po 5-2 w finale superpucharu:
"BARCA, BARCA, BAAAAARCA"
Ani słowa o deklasowaniu kogokolwiek. Ale za to po 1:2 na Bernabeu:
"BARCELONA ZDEKLASOWANA - WIELOPŁASZCZYZNOWY TRIUMF XABIEGO ALONSO"
33
Hejt na Yamala to ewidentny rasizm. Dlaczego męczennik nie reaguje?
3
Tak z plusów, to w końcu Pedri dostanie zasłużony odpoczynek.
0
@Czyhrynski Po prostu był dobrze kryty, jak on ma coś zdziałać, jak ma przy sobie trójkę obrońców i nie dostaje piłek na wolne pole. Gdyby był ktoś, kto odciągałby uwagę części z nich (Lewy?), to inaczej by to wyglądało.
6
Następne mecze - Elche, Club Brugge, Celta Vigo.
Dobre spotkania dla Lewego wracającego po kontuzji. Niech wraca jak najszybciej do formy, bo potrzebujemy klasowej dziewiątki. Bez tego ani rusz przy stylu Flicka.
1
@severius Co do Raphinhi zgoda. Ale Lewy jak był, to nie był w stanie wygryźć Ferrana z pierwszej jedenastki, więc to wcale nie musiałoby być wzmocnienie.
0
@Herato Nie no, sportowo, to raczej nie ma zarzutów. Problem jest z jego zachowaniem i ogromnym jak na ten wiek ego. Z drugiej strony, młody Cristiano też nigdy skromniachą nie był, więc ja tu na razie nie widzę nic złego.
1
@BARCA1899Messi A w tym jakieś kontrowersje były?
2
@bezalkoholowy Femina instrumentum diaboli
1
Szczęsny z oceną 9.6 na Sofascore
0
@turhiay Na Elche będzie Lewandowski, a on lubi strzelać z takimi drużynami.
1
Dobrze, w końcu będzie rotacja dla Pedriego.