kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
16
Szkoda, że Haaland nie za bardzo pali się, by do nas przyjść. Jego rywalizacja z Mbappe mogłaby choćby nawiązać do sami wiecie czego, a lepszego momentu, by do nas przyjść, raczej nie będzie. A to chyba na tej pozycji jedyny piłkarz odpowiedniego kalibru, by podjąć walkę z Żółwiem. Jest jeszcze Kane, ale on już będzie raczej schodził w dół z każdym rokiem.
0
@fotohobby Dostał przecież dzisiaj minuty :) No dobra, może nie minuty, ale minutę na pewno dostał.
13
@tomek8756 Skromniacha z niego. Dla mnie świetny do rotacji, taki budżetowy Raphinha.
0
@Karol145 Znaczy Ronaldo mniej więcej w jego wieku grał jeszcze w Juve i to całkiem nieźle, a potem trafił do zgniłego United. Chyba mi nie powiesz, że Lewy by sobie poradził w takim United?
3
@BARCA1899Messi Wiadomo. Arabia to jest jednak półka wyżej, tylko dla absolutnej elity.
7
Nadal ma to coś. A to był taki mecz, że mógł się nawet pokusić o karetę, jakby lepiej przyjął jedno z podań od Yamala, albo jakby dobił strzał Rashforda...
9
Czyli zostaje tylko Bernal - Olmo - Fermin, z czerwonym De Jongiem
16
Ale De Jong dzisiaj był na takim poziomie, na który nawet Pedri rzadko wchodzi. Po prostu piękne było to, co on grał i jak rozstawiał naszą drużynę.
0
Oho, Yamal sobie odpocznie dzisiaj.
0
Dobra, zabierać tego Lewego. Dawać Rekina, łaaaa!
3
Mógł być poker po tym podaniu Yamala...
0
Jak z Valencią główka, co też hat-tricka zrobił
1
Mógł strzelać Yamal, już widziałem, jak to dokręca w rogala...
3
@konajoncek Akurat on często te dziury bramkarzom zakłada, bardziej to instynkt niż szczęście.
1
@Popitek12 Lepiej stracić 3 bramki i pokazać dominację genetyczną, strzelając więcej
- Sensei Flick
0
@Guillegavira On akurat zawsze tak robił, nie tylko dzisiaj. Jeszcze za Xaviego go za to krytykowałem, ale taki ma najwidoczniej styl i tego nie zmieni.
1
Jak dla mnie, to ten mecz może się skończyć nawet 6-5, bylebyśmy wygrali. Emocje zawsze na plus.
0
@Pedri16Future Bez przesady. Gol z karnego (ledwo wpadło, bramkarz się zlitował i wpuścił) i dobitka na pustą.
0
@Greg1991 Też tak uważam, zwłaszcza, że z roku na rok te karne Lewego robią się coraz mniej pewne.
1
Tu jest wysoki potencjał hat-trickowy dla Lewego, proszę państwa.
0
@MirusAmisz Tak tylko na wszelki wypadek napisałem :) Tak naprawdę nie było.
0
Yamal się rozkręca z tymi brameczkami
1
Szczęsny to potrafi podskoczyć pół metra w górę?
0
Cóż. Z Celtą zawsze te mecze wyjazdowe trudne.
0
Przecież tam był karny na Lewym
0
To już chyba ten moment, by kto inny przejmował karne. Za każdym razem jak Lewy strzela, to jest zawał...
0
Matko, zawał... Te karne to jednak może powinien młody strzelać...
0
Penalty!!! To musi być PENALTI!
1
@Comentateiro Nigdy nie będziesz już taki sam...
0
@macio_944 Kto wie, co by było, gdyby nie dostał transferów za 200 mln. Flick nie miał takiego luksusu, a i tak jest krytykowany po paru porażkach.