16

Szkoda, że Haaland nie za bardzo pali się, by do nas przyjść. Jego rywalizacja z Mbappe mogłaby choćby nawiązać do sami wiecie czego, a lepszego momentu, by do nas przyjść, raczej nie będzie. A to chyba na tej pozycji jedyny piłkarz odpowiedniego kalibru, by podjąć walkę z Żółwiem. Jest jeszcze Kane, ale on już będzie raczej schodził w dół z każdym rokiem.

0

@fotohobby Dostał przecież dzisiaj minuty :) No dobra, może nie minuty, ale minutę na pewno dostał.

13

@tomek8756 Skromniacha z niego. Dla mnie świetny do rotacji, taki budżetowy Raphinha.

0

@Karol145 Znaczy Ronaldo mniej więcej w jego wieku grał jeszcze w Juve i to całkiem nieźle, a potem trafił do zgniłego United. Chyba mi nie powiesz, że Lewy by sobie poradził w takim United?

3

@BARCA1899Messi Wiadomo. Arabia to jest jednak półka wyżej, tylko dla absolutnej elity.

7

Nadal ma to coś. A to był taki mecz, że mógł się nawet pokusić o karetę, jakby lepiej przyjął jedno z podań od Yamala, albo jakby dobił strzał Rashforda...

9

Czyli zostaje tylko Bernal - Olmo - Fermin, z czerwonym De Jongiem

16

Ale De Jong dzisiaj był na takim poziomie, na który nawet Pedri rzadko wchodzi. Po prostu piękne było to, co on grał i jak rozstawiał naszą drużynę.

0

Oho, Yamal sobie odpocznie dzisiaj.

0

Dobra, zabierać tego Lewego. Dawać Rekina, łaaaa!

3

Mógł być poker po tym podaniu Yamala...

0

Jak z Valencią główka, co też hat-tricka zrobił

1

Mógł strzelać Yamal, już widziałem, jak to dokręca w rogala...

3

@konajoncek Akurat on często te dziury bramkarzom zakłada, bardziej to instynkt niż szczęście.

1

@Popitek12 Lepiej stracić 3 bramki i pokazać dominację genetyczną, strzelając więcej
- Sensei Flick

0

@Guillegavira On akurat zawsze tak robił, nie tylko dzisiaj. Jeszcze za Xaviego go za to krytykowałem, ale taki ma najwidoczniej styl i tego nie zmieni.

1

Jak dla mnie, to ten mecz może się skończyć nawet 6-5, bylebyśmy wygrali. Emocje zawsze na plus.

0

@Pedri16Future Bez przesady. Gol z karnego (ledwo wpadło, bramkarz się zlitował i wpuścił) i dobitka na pustą.

0

@Greg1991 Też tak uważam, zwłaszcza, że z roku na rok te karne Lewego robią się coraz mniej pewne.

1

Tu jest wysoki potencjał hat-trickowy dla Lewego, proszę państwa.

0

@MirusAmisz Tak tylko na wszelki wypadek napisałem :) Tak naprawdę nie było.

0

Yamal się rozkręca z tymi brameczkami

1

Szczęsny to potrafi podskoczyć pół metra w górę?

0

Cóż. Z Celtą zawsze te mecze wyjazdowe trudne.

0

Przecież tam był karny na Lewym

0

To już chyba ten moment, by kto inny przejmował karne. Za każdym razem jak Lewy strzela, to jest zawał...

0

Matko, zawał... Te karne to jednak może powinien młody strzelać...

0

Penalty!!! To musi być PENALTI!

1

@Comentateiro Nigdy nie będziesz już taki sam...

0

@macio_944 Kto wie, co by było, gdyby nie dostał transferów za 200 mln. Flick nie miał takiego luksusu, a i tak jest krytykowany po paru porażkach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?