kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RosjaninBut Ja bym stawiał, że to Chelsea, oni dalej mają problem z dziewiątką. Ale tak czy inaczej to zgoda, PL to zły kierunek dla 37-letniego Lewego. Może gdyby był z 5 lat młodszy...
0
@Criss18Barca Najlepiej zrzucić winę na kibiców i mieć wszystko w ślicznym tyłeczku.
0
@Gall Nie mówię, że u Guardioli ma źle. Po prostu moim zdaniem on ma potencjał na jeszcze więcej.
0
@BorzyKrzys Tylko Barca! Niech Robercik wraca do formy i przedłuża kontrakt.
0
Lewus podobno z intratną ofertą z Premier League. Chyba już co tydzień się będą pojawiać plotki o nowych zainteresowanych...
0
@sendesara Ale w takiej ultraofensywnej Barcelonie Flicka, z dwoma mocno kreatywnymi skrzydłowymi (Raphą i Yamalem), z Pedrim z tyłu... Daję głowę, że 40 bramek w lidze w pierwszym sezonie by stuknął. Jakby nie złapał kontuzji, ofc.
1
@escarabajo A co jeśli to nie jest jego max? Pep jednak moim zdaniem nie ma szczególnej ręki do klasycznych dziewiątek. W takim sensie, że jego styl nie premiuje za bardzo takich zawodników. Wiemy, jak skończył u niego Ibrahimović. Lewy miał z nim najgorszą średnią bramek na mecz ze wszystkich trenerów, po Xavim i Kloppie (gdzie wiadomo, że w BVB dopiero maszyna się naoliwiała).
1
@Giwera A mi się wydaje, że z takim Flickiem u steru, to Haalandzik mógłby jeszcze bardziej podkręcić swoje liczby.
0
Czy Pep Guardiola hamuje potencjał potężnego Norwega? Jeśli on takie liczby robi w Norwegii... Lewandowski dla przykładu średnio radził sobie liczbowo (jak na niego) za Guardioli, a stylowo dość blisko mu do Haalanda.
1
@Giwera Uwolnieni od Southgate'a... Na pewno są w szerokim gronie faworytów. W tym roku jest ich sporo... Francja, Hiszpania, Argentyna, Anglia, Portugalia...
6
Tak się bawiło nasze trio w poprzednim sezonie. Już się nie mogę doczekać, aż wrócą...
0
@PatrykBarca A to nie jest jakoś tak, że w C+ masz tylko część spotkań Barcy, a za wszystkie musisz dodatkowo Eleven kupić? Ja tam nie wiem, oglądam u sąsiada przez lunetę.
7
@RC28 Rapha ma świetne wrzutki.
0
@mordini123 Czemu DAZN nie, tak z ciekawości?
2
@Criss18Barca Najważniejsze jest to, by cała La Liga była u jednego operatora. Nie zamierzam płacić za dwie platformy, by oglądać mecze jednej drużyny.
0
@daniel32778 Zwłaszcza, że cały atak mieliśmy kontuzjowany przynajmniej z miesiąc. Jeśli w takich warunkach nie miał minut, to co dopiero jak wszyscy będą zdrowi...
0
"Miałem mnóstwo okazji do gry, więc czuję się świetnie"
Tymczasem rzeczywistość: 215 minut, 1 asysta.
A warto pamiętać, że Yamal miał kontuzję przez parę tygodni.
0
@alone49 No w gruncie rzeczy, to Harry się za bardzo nie przyczynił do żadnych sukcesów Totków. Wiadomo, że trudno go za to winić, ale jest jak jest.
0
@Criss18Barca Tak, ale też ważne jest to, czego drużyna potrzebuje. Ja u nas na przykład bardziej widzę jakiegoś typowego finishera, lisa pola karnego, pokroju Haalanda albo Osimhena. Oczywiście nie narzekałbym, jakby przyszedł tu Kane, bo też Flick nie będzie u nas wiecznie. Z takim trenerem jak Xavi, Harry byłby jak ryba w wodzie.
3
Mam wrażenie, że wszyscy są zainteresowani odejściem Kane'a z Bayernu, tylko nie Kane i Bayern. Przecież gość jest non-stop w formie złotopiłkowej, pozbycie się takiego zawodnika, nawet za 100 mln, byłoby strzałem w stopę... Już ostatnio po odejściu Lewego mieli spore ciężary.
1
@Darek_Maruszczak Ale to nawet na heatmapach widać wyraźnie, że Olmo grał niżej.
11
Będą ciężary, De Jong ostatnio robił świetną robotę.
2
@AxelF Słuchałem ostatnio wywiadu nt. sztucznej inteligencji z nim i mówi w bardzo interesujący sposób. Chyba będę musiał jednak kupić tę książkę.
3
@norbi77 akurat na meczach kobiet zawsze są jaja, ale nie wiem, czy o takie chodziło...
1
@Kgorecki2500 Tym razem będzie inaczej :)
4
@mekston Na plus na pewno to, że później zachował pozytywną, sportową energię i pokazał sędziemu okejki.
1
Szkoda byłoby nie awansować teraz na ten mundial, gdy w końcu zaczęliśmy grać porządnie :/
1
@Filipem Właśnie to jest ciekawe, bo w PSG Kylian był świetnym kreatorem, a od transferu do Realu ta umiejętność tak jakby u niego zanikła.
1
Pierwsze sezony Lewego i Mbappe w Hiszpanii:
Lewy 22/23
- 46 meczów
- 33 gole
- 8 asyst
- 2 trofea drużynowe (La Liga + Superpuchar Hiszpanii)
- Pichichi z 23 bramkami
Mbappe 24/25
- 56 meczów
- 43 gole
- 5 asyst
- 2 trofea drużynowe (Superpuchar UEFA + Puchar Interkontynentalny)
- Pichichi + Złoty But z 31 bramkami