kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
Pierwsze sezony Lewego i Mbappe w Hiszpanii:
Lewy 22/23
- 46 meczów
- 33 gole
- 8 asyst
- 2 trofea drużynowe (La Liga + Superpuchar Hiszpanii)
- Pichichi z 23 bramkami
Mbappe 24/25
- 56 meczów
- 43 gole
- 5 asyst
- 2 trofea drużynowe (Superpuchar UEFA + Puchar Interkontynentalny)
- Pichichi + Złoty But z 31 bramkami
0
@Pedri16Future No, raczej nie. Ale wypadało napisać, na wypadek, jakby naprawdę to zrobił.
1
Robert Lewandowski musiałby jeszcze strzelić 23 bramki w pozostałych 26 spotkaniach, by po raz pierwszy osiągnąć wynik 30 bramek w La Lidze. Do zrobienia? Jak najbardziej.
22
Wciąż czekamy na powrót zabójczego trio.
6
To było coś szokującego. Jak skład, w którym gra jednocześnie trzech nominalnych lewoskrzydłowych / wahadłowych (Kamiński, Zalewski, Skóraś) mógł zagrać tak dobrze w defensywie? Mega odważny ruch ze strony Urbana.
29
Ta, na pewno. Terrorysta z Rosario zmusił go, by to powiedział.
6
@Luciano99 Jakby miał z czego strzelać, to by strzelał, zamiast sobie głowę głupotami zawracać. Ale Xavineta nie tworzyła wielu okazji.
16
Dobry czas dla polskiej piłki. Dwóch Polaków w pierwszym składzie Barcelony, młodzieżówka wygrywa, dorośli grają w końcu porządnie, a do tego liga pnie się w rankingach jak nigdy. Można się łagodnie uśmiechnąć :)
1
Ostatnio tak dobrze tą reprezentację oglądało się za czasu Sousy.
1
A więc mamy! Pierwszy zwycięski remis ekipy Urbana!
24
Przyjemnie się oglądało, to płaskogłowi z racami musieli się uaktywnić.
0
Ależ strzał Lewego. W drugą stronę...
0
Ale żeby wystawić w jednym składzie Kamińskiego, Zalewskiego i Skórasia (wszyscy nominalni lewoskrzydłowi) to jednak trzeba mieć jaja.
3
Lewy zagrał jeden dobry mecz i od razu narracja zmienia się o 180 stopni? Klasyk. Jeszcze niedawno nie było mowy o przedłużeniu :)
3
Kamiński!!! Mistrz!
11
Już myślałem, że to Lewy takiego farfocla zapodał...
1
Robert łagodnie uśmiechnięty
2
Wyobraźcie sobie, że te 4 bramki Ferrana wpadają - narracja teraz byłaby zupełnie inna. Być może byłby uważany za jedną z najlepszych dziewiątek na świecie, po świętej trójcy.
0
@HarveySpecter A kto gra w gry dla fabuły? Dla fabuły to się czyta książki.
0
@Fc112 A mimo to, zagrali w Barcy taką samą ilość minut, od kiedy Olmo tu przyszedł.
0
@Fc112 obaj mają nierówną formę i kontuzje
0
@ShawnC kibice Milanu się z tym nie zgodzą.
4
Modrić to akurat jest jakiś wybryk natury. 40 lat, wszystko gra w klubie i pewnie wszystko zagra na kadrze, w dodatku wciąż na najwyższym poziomie. Chciałoby się, żeby Lewy podążył jego śladem...
1
@Criss18Barca W sumie to nikogo bym nie sprzedał. Olmo może, ale tylko jeśli przyjdzie Messi XD. W przeciwnym wypadku jest nam potrzebny, Fermin ma bardzo nierówną formę i często łapie kontuzje.
0
@CurryTheGoat30 Chciałbym podzielać ten optymizm :)
0
Baraż z Włochami nam nie grozi, prawda?
1
@blakkudium Ładne zachowanie Ronaldo, pochwalił pracę sędziego. To jest ten pozytywny przekaz, kciuki w górę, uśmiechnięta Portugalia.
1
Ach, dał się złapać na sztuczkę z 10 Ukraińcami, tylko czekającymi by zagrać za pół ceny. Klasyk.
3
@blakkudium A więc stało się. Messi wraca na Camp Nou, tak jak marzył. I to jest właśnie piękne.
7
@Comentateiro A to inna sprawa. Skoro @Luciano99 tak mówił, to przepraszam.