1

Pierwsze sezony Lewego i Mbappe w Hiszpanii:
Lewy 22/23
- 46 meczów
- 33 gole
- 8 asyst
- 2 trofea drużynowe (La Liga + Superpuchar Hiszpanii)
- Pichichi z 23 bramkami

Mbappe 24/25
- 56 meczów
- 43 gole
- 5 asyst
- 2 trofea drużynowe (Superpuchar UEFA + Puchar Interkontynentalny)
- Pichichi + Złoty But z 31 bramkami

0

@Pedri16Future No, raczej nie. Ale wypadało napisać, na wypadek, jakby naprawdę to zrobił.

1

Robert Lewandowski musiałby jeszcze strzelić 23 bramki w pozostałych 26 spotkaniach, by po raz pierwszy osiągnąć wynik 30 bramek w La Lidze. Do zrobienia? Jak najbardziej.

22

Wciąż czekamy na powrót zabójczego trio.

6

To było coś szokującego. Jak skład, w którym gra jednocześnie trzech nominalnych lewoskrzydłowych / wahadłowych (Kamiński, Zalewski, Skóraś) mógł zagrać tak dobrze w defensywie? Mega odważny ruch ze strony Urbana.

29

Ta, na pewno. Terrorysta z Rosario zmusił go, by to powiedział.

6

@Luciano99 Jakby miał z czego strzelać, to by strzelał, zamiast sobie głowę głupotami zawracać. Ale Xavineta nie tworzyła wielu okazji.

16

Dobry czas dla polskiej piłki. Dwóch Polaków w pierwszym składzie Barcelony, młodzieżówka wygrywa, dorośli grają w końcu porządnie, a do tego liga pnie się w rankingach jak nigdy. Można się łagodnie uśmiechnąć :)

1

Ostatnio tak dobrze tą reprezentację oglądało się za czasu Sousy.

1

A więc mamy! Pierwszy zwycięski remis ekipy Urbana!

24

Przyjemnie się oglądało, to płaskogłowi z racami musieli się uaktywnić.

0

Ależ strzał Lewego. W drugą stronę...

0

Ale żeby wystawić w jednym składzie Kamińskiego, Zalewskiego i Skórasia (wszyscy nominalni lewoskrzydłowi) to jednak trzeba mieć jaja.

3

Lewy zagrał jeden dobry mecz i od razu narracja zmienia się o 180 stopni? Klasyk. Jeszcze niedawno nie było mowy o przedłużeniu :)

3

Kamiński!!! Mistrz!

11

Już myślałem, że to Lewy takiego farfocla zapodał...

1

Robert łagodnie uśmiechnięty

2

Wyobraźcie sobie, że te 4 bramki Ferrana wpadają - narracja teraz byłaby zupełnie inna. Być może byłby uważany za jedną z najlepszych dziewiątek na świecie, po świętej trójcy.

0

@HarveySpecter A kto gra w gry dla fabuły? Dla fabuły to się czyta książki.

0

@Fc112 A mimo to, zagrali w Barcy taką samą ilość minut, od kiedy Olmo tu przyszedł.

0

@Fc112 obaj mają nierówną formę i kontuzje

0

@ShawnC kibice Milanu się z tym nie zgodzą.

4

Modrić to akurat jest jakiś wybryk natury. 40 lat, wszystko gra w klubie i pewnie wszystko zagra na kadrze, w dodatku wciąż na najwyższym poziomie. Chciałoby się, żeby Lewy podążył jego śladem...

1

@Criss18Barca W sumie to nikogo bym nie sprzedał. Olmo może, ale tylko jeśli przyjdzie Messi XD. W przeciwnym wypadku jest nam potrzebny, Fermin ma bardzo nierówną formę i często łapie kontuzje.

0

@CurryTheGoat30 Chciałbym podzielać ten optymizm :)

0

Baraż z Włochami nam nie grozi, prawda?

1

@blakkudium Ładne zachowanie Ronaldo, pochwalił pracę sędziego. To jest ten pozytywny przekaz, kciuki w górę, uśmiechnięta Portugalia.

1

Ach, dał się złapać na sztuczkę z 10 Ukraińcami, tylko czekającymi by zagrać za pół ceny. Klasyk.

3

@blakkudium A więc stało się. Messi wraca na Camp Nou, tak jak marzył. I to jest właśnie piękne.

7

@Comentateiro A to inna sprawa. Skoro @Luciano99 tak mówił, to przepraszam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?