kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
13
@Stinger_ To najlepsze akurat
0
10 minut zasłużone akurat.
3
Lewy dzisiaj partidazo mimo zwalonej setki.
5
Lewy z podaniem jak Yamal
0
To jest maltańskie piekło. Wracają demony z Mołdawii, wraca koszmar z Finlandii. Tylko Brzęczek może uratować tą reprezentację w barażach.
4
Nie no, kompromitacja z europejskim słabeuszem bez Borka nie ma tego smaczku. Gdzie jest słynne "Niestety"?
0
Niestety. Jesteśmy w maltańskim piekle, proszę państwa.
0
@ViscaelBarca2007 Ale ja tu nie krytykuję Roberta, tylko algorytm sofascore, który nad wyraz premiuje kreację.
1
Powinien być karny wcześniej rzecz jasna.
0
@Danny Gaucho Klasyczne odbicie od sęka, ale asysta to asysta.
1
Ten sędzia to jakiś pajac...
0
Zieliński tu się w Messiego bawi
2
To chyba jest asysta pana Roberta. O, taka asysta z dupy i od razu ocena w sofascore o 1 w górę.
4
Dzisiaj wygrają biało-czerwoni, zaufajcie mi.
0
Tam nie powinien być faul i czerwona?
0
@MirusAmisz Źródło: minuty Ferrana i Lewego
0
Dlatego Flick wolał Ferrana.
1
Lewy 3 straty w minutę.
0
Kiedyś Robercik by to kiwał i wrzucał.
0
Nigdy nie zrozumiem puszczania takich spalonych...
0
Lewy stracił posiadanie, wiadomo, kto tu winny.
0
Ależ Robertowi główki siadają w tym sezonie.
0
Zieliński tam już paruje jakby całe 90 minut zagrał
1
Czemu oni we dwójkę tylko tam są? Nie chce się biegać naszym?
1
To co? Teraz Papszun, czy jakaś opcja zagraniczna?
0
Dobra, pora na kompromitacje z Maltą i nowego trenera, bo Urban już coś za długo rządzi.
0
Malta nas dominuje.
2
To ten słynny konkurs kolęd i pastorałek?
0
@Stinger_ Mógłby tak ze 4 załadować, dawno już nie było.
2
@Kasy Nie liczy się, bo w Bundeslidze XD.