13

@Stinger_ To najlepsze akurat

0

10 minut zasłużone akurat.

3

Lewy dzisiaj partidazo mimo zwalonej setki.

5

Lewy z podaniem jak Yamal

0

To jest maltańskie piekło. Wracają demony z Mołdawii, wraca koszmar z Finlandii. Tylko Brzęczek może uratować tą reprezentację w barażach.

4

Nie no, kompromitacja z europejskim słabeuszem bez Borka nie ma tego smaczku. Gdzie jest słynne "Niestety"?

0

Niestety. Jesteśmy w maltańskim piekle, proszę państwa.

0

@ViscaelBarca2007 Ale ja tu nie krytykuję Roberta, tylko algorytm sofascore, który nad wyraz premiuje kreację.

1

Powinien być karny wcześniej rzecz jasna.

0

@Danny Gaucho Klasyczne odbicie od sęka, ale asysta to asysta.

1

Ten sędzia to jakiś pajac...

0

Zieliński tu się w Messiego bawi

2

To chyba jest asysta pana Roberta. O, taka asysta z dupy i od razu ocena w sofascore o 1 w górę.

4

Dzisiaj wygrają biało-czerwoni, zaufajcie mi.

0

Tam nie powinien być faul i czerwona?

0

@MirusAmisz Źródło: minuty Ferrana i Lewego

0

Dlatego Flick wolał Ferrana.

1

Lewy 3 straty w minutę.

0

Kiedyś Robercik by to kiwał i wrzucał.

0

Nigdy nie zrozumiem puszczania takich spalonych...

0

Lewy stracił posiadanie, wiadomo, kto tu winny.

0

Ależ Robertowi główki siadają w tym sezonie.

0

Zieliński tam już paruje jakby całe 90 minut zagrał

1

Czemu oni we dwójkę tylko tam są? Nie chce się biegać naszym?

1

To co? Teraz Papszun, czy jakaś opcja zagraniczna?

0

Dobra, pora na kompromitacje z Maltą i nowego trenera, bo Urban już coś za długo rządzi.

0

Malta nas dominuje.

2

To ten słynny konkurs kolęd i pastorałek?

0

@Stinger_ Mógłby tak ze 4 załadować, dawno już nie było.

2

@Kasy Nie liczy się, bo w Bundeslidze XD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?