kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
4
Tylko transfer Erlinga Haalanda do FC Barcelony i jego gra pod batutą Hansiego Flicka da światowej piłce to, czego potrzebuje.
0
@Stinger_ Trudna sprawa. Trzeba by zapytać jakiegoś eksperta... Chociaż? Czasami zapominam, że sam nim jestem.
4
Mbappe przez moment szedł po rekord Lewandowskiego, ale już się nie uda.
0
@Messibestplayerintheworld Gdyby, gdyby... Fakty są takie, że jest naszym najlepszym strzelcem. Nie gra wszystkiego, a Flick na zmianę rzuca go na skrzydło i na dziewiątkę. Ma trudne warunki, by budować stabilną formę, ale i tak radzi sobie świetnie. A wy tu robicie z niego drugiego Nuneza, bo zmarnował dwie, czy trzy setki.
3
@Messibestplayerintheworld Według wskaźnika xG strzela więcej, niż powinien. Kolega, którego post przytaczasz, też chyba zapomniał, że z Bilbao to on dwie bramki strzelił. Okej, zmarnował jedną setę. No cuda nie widy, napastnik marnuje okazje. Jakbyście Haalanda w City zobaczyli to byście epilepsji dostali. Zresztą, nie trzeba tak daleko szukać. Lewy to niby w Barcy nie marnował? Marnował, a jak.
1
@Cryptolis Pytanie tylko, czy chcemy, by ta technologia tak szybko się rozwijała. Tak naprawdę to nikt nie wie, jak mogłoby się dla nas skończyć wprowadzenie prawdziwej superinteligencji.
2
@marcin62 Pytanie tylko, jak zamierzasz kontrolować taką konieczność znakowania. Przecież to wygląda jak prawdziwe (zakładam, że nie jest). Jak zamierzasz udowodnić komuś, że użył AI?
2
@Coveta Sofascore, ostatnio dodali takie dane, ale tylko w meczach ligi mistrzów.
4
@elcaminodelsol No tak, ale ludzie starają się tu zrobić z Lewego jakiegoś skrajnego nieudacznika w pressingu, a tak nie jest.
22
Swoją drogą, garść statystyk z wczorajszego meczu:
- Przebiegnięte kilometry w przeliczeniu na 90 minut:
Lewy - 10,16 km
Yamal - 9,25 km
- Liczba sprintów:
Lewy - 8
Yamal - 7
- Maksymalna prędkość:
Lewy - 29,1 km/h
Yamal - 28,5 km/h
- Procent czasu spędzonego w biegu:
Lewy - 15%
Yamal - 15,2%
- Procent czasu spędzonego w szybkim biegu / sprincie:
Lewy - 9,7%
Yamal - 8,3%
2
@mvnBasten Akurat wczoraj dobrze pressował.
22
Fajnie, tylko co by dał pressing w tamtym momencie? Lewy sam przeciwko 4 niekrytych zawodników? Biegałby w kółko za piłką jak matoł. Pressing musi być zorganizowany.
2
@4Fabregas4 Aha. To fajnie, że tyle nam dała ta fizyczność wątłego Pedriego, szklanki Olmo, dzieciaków Yamala i Balde, dziadków Lewego i Inigo.
Z tego, co pamiętam, to Bayern Flicka w drugim sezonie spokojnie wygrał ligę i odpadł w QF Ligi Mistrzów tylko dlatego, że na mocne PSG trafił bez kontuzjowanego Lewego (nie z przeciążeń, tylko przez rzeźnickie wejście w meczu reprezentacji), a zresztą i bez niego przeszliby te PSG gdyby nie absurdalna zasada goli na wyjeździe, której już zresztą nie ma.
1
@4Fabregas4 Skoro Flick tak się nie zna, to dlaczego wygraliśmy w minionym sezonie tryplet krajowy, sprowadzając jedynie Olmo?
8
Ferran to tam pół biedy, bo algorytm bardzo wysoko ceni wybicia z linii bramkowej. I to akurat było jego świetne zagranie, gdyby Kounde tam nie odstawił jakiegoś cyrku, to możnaby go tylko chwalić.
Ale Yamal? Przecież on cały mecz tylko przegrywał pojedynki z Cucurellą, podawał niecelnie, tracił na potęgę. Był aktywny, stworzył setę Ferrana i na tym się kończą jego plusy.
0
@4Fabregas4 I dlatego Flick ściągnął go już w połowie. Miło z jego strony, tak oszczędzić najlepszego zawodnika.
2
@mekston Usmażyłbym sobie rybcię na głębokim oleju. Takiego rekina, ooo.
0
@Culer9002 I jakimś cudem wszystkie w wielkich spotkaniach.
4
Cóż. Niektórych piłkarzy po prostu nie powinno się wystawiać w wielkich meczach.
2
Na razie to jest deklasacja. Ciekawe, jakby to wyglądało gdyby Ferran trafił tą setkę z początku...
0
Lewy łamał linię?
0
Nasz środek pola znowu nie istnieje, ale niech Ćwiąkała dalej spuszcza się nad Erykiem
0
Escandalo! Przypadkowa ręka odgwizdana, gol anulowany! Skandal, przecież zawodnik Chelsea nie chciał!
7
Ale jak to, przecież Bellingham mógł asystować ręką?
0
@MirusAmisz Nijak. Nie wygrał mundialu bo nie mógł, to prawda. Ale czy to coś zmienia? Gerd wygrał i ma to w swoim CV. Zobacz sobie jak wiele zmienił wygrany mundial w postrzeganiu Messiego. A przecież on też gra w absolutnie topowej kadrze.
A z tym nazywaniem Lewego legendą Barcy to warto poczekać, bo może się okazać, że po latach nikt nie będzie już o nim pamiętał. Nie wiem skąd to się w ogóle wzięło. Lewy grał w Barcy dobrze, ale nigdy nie był na topowym poziomie przez cały sezon.
1
@kuz No tak, to nie jest jego strefa. Jakby Mbappe miał pressować w każdej takiej sytuacji to potem by nie miał sił nic robić w ofensywie, takie fakty.
6
@kuz Nie no, bez przesady... Jakby żółw za nim pobiegł, to po prostu odegrałby do kolegi z przodu.
0
@MirusAmisz Ale Gerd Muller miał znacznie lepszą karierę od Lewego. To, że Lewy przebił jego rekord o zawrotnego jednego gola nic nie zmienia, zwłaszcza, że wówczas Gerd nie wykonywał karnych, a do swojego dorobku dołożył 16 asyst. Popatrz sobie jak wiele innych świetnych sezonów miał Gerd... 38 bramek w 33 meczach, 36 bramek w 33 meczach, 28 bramek w 25... 3 razy wygrał z Bayernem Ligę Mistrzów...
Już nawet nie będę mówił o tym, że Gerd wygrał Złotą Piłkę, bo wszyscy wiemy, że Lewy też ją tak naprawdę wygrał. Ale Niemiec wygrał coś ważniejszego - mundial.
0
@Hosh Czubak ma szansę, już 8 goli, a to dopiero połowa sezonu
1
Od 8 lat żadnemu Polakowi nie udało się pokonać bariery 20 bramek w naszej rodzimej Ekstraklasie. Ostatnio udało się to Krzysztofowi Piątkowi, który strzelił 21 bramek. Co ciekawe, ta sztuka nie udała się nawet Robertowi Lewandowskiemu.