4

Tylko transfer Erlinga Haalanda do FC Barcelony i jego gra pod batutą Hansiego Flicka da światowej piłce to, czego potrzebuje.

0

@Stinger_ Trudna sprawa. Trzeba by zapytać jakiegoś eksperta... Chociaż? Czasami zapominam, że sam nim jestem.

4

Mbappe przez moment szedł po rekord Lewandowskiego, ale już się nie uda.

0

@Messibestplayerintheworld Gdyby, gdyby... Fakty są takie, że jest naszym najlepszym strzelcem. Nie gra wszystkiego, a Flick na zmianę rzuca go na skrzydło i na dziewiątkę. Ma trudne warunki, by budować stabilną formę, ale i tak radzi sobie świetnie. A wy tu robicie z niego drugiego Nuneza, bo zmarnował dwie, czy trzy setki.

3

@Messibestplayerintheworld Według wskaźnika xG strzela więcej, niż powinien. Kolega, którego post przytaczasz, też chyba zapomniał, że z Bilbao to on dwie bramki strzelił. Okej, zmarnował jedną setę. No cuda nie widy, napastnik marnuje okazje. Jakbyście Haalanda w City zobaczyli to byście epilepsji dostali. Zresztą, nie trzeba tak daleko szukać. Lewy to niby w Barcy nie marnował? Marnował, a jak.

1

@Cryptolis Pytanie tylko, czy chcemy, by ta technologia tak szybko się rozwijała. Tak naprawdę to nikt nie wie, jak mogłoby się dla nas skończyć wprowadzenie prawdziwej superinteligencji.

2

@marcin62 Pytanie tylko, jak zamierzasz kontrolować taką konieczność znakowania. Przecież to wygląda jak prawdziwe (zakładam, że nie jest). Jak zamierzasz udowodnić komuś, że użył AI?

2

@Coveta Sofascore, ostatnio dodali takie dane, ale tylko w meczach ligi mistrzów.

4

@elcaminodelsol No tak, ale ludzie starają się tu zrobić z Lewego jakiegoś skrajnego nieudacznika w pressingu, a tak nie jest.

22

Swoją drogą, garść statystyk z wczorajszego meczu:

- Przebiegnięte kilometry w przeliczeniu na 90 minut:
Lewy - 10,16 km
Yamal - 9,25 km
- Liczba sprintów:
Lewy - 8
Yamal - 7
- Maksymalna prędkość:
Lewy - 29,1 km/h
Yamal - 28,5 km/h
- Procent czasu spędzonego w biegu:
Lewy - 15%
Yamal - 15,2%
- Procent czasu spędzonego w szybkim biegu / sprincie:
Lewy - 9,7%
Yamal - 8,3%

2

@mvnBasten Akurat wczoraj dobrze pressował.

22

Fajnie, tylko co by dał pressing w tamtym momencie? Lewy sam przeciwko 4 niekrytych zawodników? Biegałby w kółko za piłką jak matoł. Pressing musi być zorganizowany.

2

@4Fabregas4 Aha. To fajnie, że tyle nam dała ta fizyczność wątłego Pedriego, szklanki Olmo, dzieciaków Yamala i Balde, dziadków Lewego i Inigo.

Z tego, co pamiętam, to Bayern Flicka w drugim sezonie spokojnie wygrał ligę i odpadł w QF Ligi Mistrzów tylko dlatego, że na mocne PSG trafił bez kontuzjowanego Lewego (nie z przeciążeń, tylko przez rzeźnickie wejście w meczu reprezentacji), a zresztą i bez niego przeszliby te PSG gdyby nie absurdalna zasada goli na wyjeździe, której już zresztą nie ma.

1

@4Fabregas4 Skoro Flick tak się nie zna, to dlaczego wygraliśmy w minionym sezonie tryplet krajowy, sprowadzając jedynie Olmo?

8

Ferran to tam pół biedy, bo algorytm bardzo wysoko ceni wybicia z linii bramkowej. I to akurat było jego świetne zagranie, gdyby Kounde tam nie odstawił jakiegoś cyrku, to możnaby go tylko chwalić.

Ale Yamal? Przecież on cały mecz tylko przegrywał pojedynki z Cucurellą, podawał niecelnie, tracił na potęgę. Był aktywny, stworzył setę Ferrana i na tym się kończą jego plusy.

0

@4Fabregas4 I dlatego Flick ściągnął go już w połowie. Miło z jego strony, tak oszczędzić najlepszego zawodnika.

2

@mekston Usmażyłbym sobie rybcię na głębokim oleju. Takiego rekina, ooo.

0

@Culer9002 I jakimś cudem wszystkie w wielkich spotkaniach.

4

Cóż. Niektórych piłkarzy po prostu nie powinno się wystawiać w wielkich meczach.

2

Na razie to jest deklasacja. Ciekawe, jakby to wyglądało gdyby Ferran trafił tą setkę z początku...

0

Lewy łamał linię?

0

Nasz środek pola znowu nie istnieje, ale niech Ćwiąkała dalej spuszcza się nad Erykiem

0

Escandalo! Przypadkowa ręka odgwizdana, gol anulowany! Skandal, przecież zawodnik Chelsea nie chciał!

7

Ale jak to, przecież Bellingham mógł asystować ręką?

0

@MirusAmisz Nijak. Nie wygrał mundialu bo nie mógł, to prawda. Ale czy to coś zmienia? Gerd wygrał i ma to w swoim CV. Zobacz sobie jak wiele zmienił wygrany mundial w postrzeganiu Messiego. A przecież on też gra w absolutnie topowej kadrze.
A z tym nazywaniem Lewego legendą Barcy to warto poczekać, bo może się okazać, że po latach nikt nie będzie już o nim pamiętał. Nie wiem skąd to się w ogóle wzięło. Lewy grał w Barcy dobrze, ale nigdy nie był na topowym poziomie przez cały sezon.

1

@kuz No tak, to nie jest jego strefa. Jakby Mbappe miał pressować w każdej takiej sytuacji to potem by nie miał sił nic robić w ofensywie, takie fakty.

6

@kuz Nie no, bez przesady... Jakby żółw za nim pobiegł, to po prostu odegrałby do kolegi z przodu.

0

@MirusAmisz Ale Gerd Muller miał znacznie lepszą karierę od Lewego. To, że Lewy przebił jego rekord o zawrotnego jednego gola nic nie zmienia, zwłaszcza, że wówczas Gerd nie wykonywał karnych, a do swojego dorobku dołożył 16 asyst. Popatrz sobie jak wiele innych świetnych sezonów miał Gerd... 38 bramek w 33 meczach, 36 bramek w 33 meczach, 28 bramek w 25... 3 razy wygrał z Bayernem Ligę Mistrzów...

Już nawet nie będę mówił o tym, że Gerd wygrał Złotą Piłkę, bo wszyscy wiemy, że Lewy też ją tak naprawdę wygrał. Ale Niemiec wygrał coś ważniejszego - mundial.

0

@Hosh Czubak ma szansę, już 8 goli, a to dopiero połowa sezonu

1

Od 8 lat żadnemu Polakowi nie udało się pokonać bariery 20 bramek w naszej rodzimej Ekstraklasie. Ostatnio udało się to Krzysztofowi Piątkowi, który strzelił 21 bramek. Co ciekawe, ta sztuka nie udała się nawet Robertowi Lewandowskiemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?