0

@Limaker W pierwszej połowie, to on powinien mieć 2 asysty, jakby Yamal nie skasztanił i trafił 1v1 na bramkarza.

0

Robert niestety znowu złapał zadyszkę, a już miała maszyna się rozkręcać. Co prawda występ dzisiaj na plus, bo działał w kreacji, ale on ma strzelać.

8

Olmo GOAT z 2 decydującymi golami i ocenką 9.5 od Sofascore. A La Rambla narzeka, wiecznie nienażarci, pazerni Polacy.

1

@barcanawieki Podliczyłem i wychodzi mi, że Lewy miał w 2020 roku 48 goli i 14 asyst w 45 spotkaniach, natomiast Messi zgodnie z
https://www.messivsronaldo.app/calendar-year-stats/2020/
miał 27 goli i 19 asyst, czyli wychodzi 62 vs 46 na korzyść Lewego.

0

@barcanawieki A w 2020 to ile miał Messi, a ile Lewy, jak można wiedzieć?

0

Ferran blisko, ale jednak nie dość blisko.

0

Do Yamala trzeba było to grać...

0

Garcia MVP meczu

0

Słabe wejście Rekina póki co.

0

@ARTUR8 Atletico słabe jest w tym sezonie, więc bym tak nie mówił jeszcze.

0

Ej, bo my to jeszcze wtopić możemy.

0

XDDD. Co to była za akcja, 2 strzały Yamala zablokowane przez kolegów z drużyny

0

Ale te wrzutki do nikogo to jest nasza straszna zmora. Powinni to kuć bez przerwy na treningach, bo tylko Rapha i Rashford coś potrafią wrzucić.

1

@mekston Miał 10 goli w 5 pierwszych kolejkach, bodajże. Przez cały pozostały sezon strzelił 12 goli.

0

@mekston Wiesz, za parę kolejek strzeli hat-tricka albo parę dubletów i znowu będzie gadka. Kane to klasowy napastnik i moim zdaniem dopóki będzie grał w Bayernie, dopóty Lewy ma się czego obawiać, że tak powiem :)

1

Nicolas Jackson z ławki na ratowanie wyniku dla potężnego Bayernu

1

@July_6_BcN A tam, akurat on gra z kontuzją pleców od mundialu

2

Pedri i Rekin wchodzą i robimy tak zwaną manitę. Tutaj nie ma żartów, proszę państwa.

3

@norbi77 @Sulimo Ahaa, tego Nico! Przepraszam XD.

3

@KrwawiaceoczyVEB Miał udział przy bramce i stworzył setę Yamalowi. Do tego świetne podanie prostopadłe do Balde i do Raphinhi. Nie pomaga?

0

@Limaker No ja właśnie nie wiem, czy tam Olmo nie musnął

0

Komu w końcu tę asystę przy golu Yamala zaliczyli? Lewemu, czy Olmo?

0

@Sulimo A po co ci ten Nico, jak masz Raphinhę który robi robotę na tej pozycji?

2

Ta nasza linia pomocy to jest jakiś cyrk, obrona to samo.

0

Teraz Casado niepotrzebnie kombinuje zamiast po prostu zagrać do Lewego...

0

Ależ dzisiaj Eric Garcia gra koszmarnie w obronie. Czy on tam chociaż jeden pojedynek wygrał?

5

Yamal jak Fernando Torres...

0

Matko boska ten Olmo...

3

Olmo zjazd jak Szymański w Fenerbahce.

5

To byłby bardzo miękki karny moim zdaniem... W ogóle wątpliwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?