kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Limaker W pierwszej połowie, to on powinien mieć 2 asysty, jakby Yamal nie skasztanił i trafił 1v1 na bramkarza.
0
Robert niestety znowu złapał zadyszkę, a już miała maszyna się rozkręcać. Co prawda występ dzisiaj na plus, bo działał w kreacji, ale on ma strzelać.
8
Olmo GOAT z 2 decydującymi golami i ocenką 9.5 od Sofascore. A La Rambla narzeka, wiecznie nienażarci, pazerni Polacy.
1
@barcanawieki Podliczyłem i wychodzi mi, że Lewy miał w 2020 roku 48 goli i 14 asyst w 45 spotkaniach, natomiast Messi zgodnie z
https://www.messivsronaldo.app/calendar-year-stats/2020/
miał 27 goli i 19 asyst, czyli wychodzi 62 vs 46 na korzyść Lewego.
0
@barcanawieki A w 2020 to ile miał Messi, a ile Lewy, jak można wiedzieć?
0
Ferran blisko, ale jednak nie dość blisko.
0
Do Yamala trzeba było to grać...
0
Garcia MVP meczu
0
Słabe wejście Rekina póki co.
0
@ARTUR8 Atletico słabe jest w tym sezonie, więc bym tak nie mówił jeszcze.
0
Ej, bo my to jeszcze wtopić możemy.
0
XDDD. Co to była za akcja, 2 strzały Yamala zablokowane przez kolegów z drużyny
0
Ale te wrzutki do nikogo to jest nasza straszna zmora. Powinni to kuć bez przerwy na treningach, bo tylko Rapha i Rashford coś potrafią wrzucić.
1
@mekston Miał 10 goli w 5 pierwszych kolejkach, bodajże. Przez cały pozostały sezon strzelił 12 goli.
0
@mekston Wiesz, za parę kolejek strzeli hat-tricka albo parę dubletów i znowu będzie gadka. Kane to klasowy napastnik i moim zdaniem dopóki będzie grał w Bayernie, dopóty Lewy ma się czego obawiać, że tak powiem :)
1
Nicolas Jackson z ławki na ratowanie wyniku dla potężnego Bayernu
1
@July_6_BcN A tam, akurat on gra z kontuzją pleców od mundialu
2
Pedri i Rekin wchodzą i robimy tak zwaną manitę. Tutaj nie ma żartów, proszę państwa.
3
@norbi77 @Sulimo Ahaa, tego Nico! Przepraszam XD.
3
@KrwawiaceoczyVEB Miał udział przy bramce i stworzył setę Yamalowi. Do tego świetne podanie prostopadłe do Balde i do Raphinhi. Nie pomaga?
0
@Limaker No ja właśnie nie wiem, czy tam Olmo nie musnął
0
Komu w końcu tę asystę przy golu Yamala zaliczyli? Lewemu, czy Olmo?
0
@Sulimo A po co ci ten Nico, jak masz Raphinhę który robi robotę na tej pozycji?
2
Ta nasza linia pomocy to jest jakiś cyrk, obrona to samo.
0
Teraz Casado niepotrzebnie kombinuje zamiast po prostu zagrać do Lewego...
0
Ależ dzisiaj Eric Garcia gra koszmarnie w obronie. Czy on tam chociaż jeden pojedynek wygrał?
5
Yamal jak Fernando Torres...
0
Matko boska ten Olmo...
3
Olmo zjazd jak Szymański w Fenerbahce.
5
To byłby bardzo miękki karny moim zdaniem... W ogóle wątpliwy.