1

@TR3YWAY Calma, jeszcze pół meczu.

0

Ale teraz Mbappe poszedł

0

Znowu zachwyty, których nie rozumiem. Przecież on zagrał przeciętny mecz w najlepszym wypadku. W środku pola zupełnie nie istnieliśmy aż do czerwonej kartki, tylko Fermin coś próbował grać.

2

Wcześniej zobaczył, że Fermina można okopywać, to pomyślał, że w sumie to dlaczego nie. To był fatalny mecz tego sędziego i Fermin mocno na tym ucierpiał. Ze 3 razy miał czyste odbiory, które były błędnie odgwizdane.

0

@michal26 Nie wychodziłbym tak daleko z wróżeniem ze szklanej kuli, jak 20 lat wprzód. Zwłaszcza, że żyjemy w czasach rewolucji sztucznej inteligencji, technologii, której prędkości rozwoju nie są w stanie przewidzieć nawet jej ojcowie. Też kwestia jest taka, że pojęcie sukcesu zależy od człowieka, a ciężka praca nie zawsze prowadzi do jego osiągnięcia. Jedni osiągną go bez przysłowiowego zapierdolu, a drudzy będą męczyć się całe życie i nawet go nie musną.

1

@Toretto Panie, jeszcze nawet 1/3 sezonu nie jest za nami, a ty już chcesz mu kontrakt przedłużać? Jak utrzyma taką formę do końca, to się pomyśli.

0

@takisobiektos A to nie było jakoś tak, że z Bologni odszedł trener, który forsował Urbańskiego? Potem następny już go nie widział w swojej układance i się skończyło.

0

@Bernard777 To akurat dobrze, bo na trzeźwo bez przerw to się większości polskich produkcji oglądać nie da.

0

@LeszekFCB Mówisz? No mam nadzieję, że się jeszcze odbije. Zawsze lepiej byłoby dla kadry narodowej, jakby w lidze stawiało się na rodzimych piłkarzy. Ale jeśli sportowo nie będzie się to opłacać, to nikt nie będzie tego niestety robił.

3

Nie no, akurat to, że wyjeżdżają z Ekstraklasy młode talenty i odbijają się od czołowych lig, to rozumiem. Ale że przyjeżdża do nas młody talent, przez moment gwiazda reprezentacji, Kacper Urbański i odbija się od Legii, to jest szok.

W ogóle to smutne jest to, jak Legia wyszła na odważnym postawieniu na Polaków.
Kupili Piątkowskiego za 1.5 mln, Urbańskiego za 0,7 mln, ściągneli Damiana Szymańskiego z Grecji, Arkadiusza Recę z Włoch...
Niestety ligę mamy coraz lepszą, ale zawodnicy dalej na tym samym poziomie mułu.

1

@Commando Tylko problem z Lewandowskim jest taki, że on wchodzi na ten swój poziom raz na sezon na kilka miesięcy, a potem kopie się po czole. Teraz za Flicka jest dużo lepiej, bo ma więcej szans, ale za Xaviego były okresy gdzie Lewy wyglądał jak karykatura piłkarza. Ferran może to wyrównać po prostu grając solidnie, ale ze stałą formą.

0

@Commando Dlaczego nie? W poprzednim sezonie świetnie zastąpił Lewego, jak ten wypadł z kontuzją. Radzi sobie bardzo dobrze w wielkich meczach. Jest szybki, aktywny w pressingu i ma solidne wykończenie. Piłka go szuka, tak jak Lewego. W tym sezonie też radził sobie dobrze w pierwszym składzie. Liczby ma świetne.

Moim zdaniem nie ma powodu, by robić z niego jakiegoś wiecznego zmiennika. Na razie nie miał jeszcze dłuższego okresu (2-3 miesiące) regularnej gry w pierwszym składzie na dziewiątce, ale radzi sobie tam świetnie. Być może Flick powinien mu bardziej zaufać, gdy Lewy zejdzie z formą.

1

Ferran jest mega niedoceniany tutaj. 9 goli i asysta w 15 spotkaniach, gdzie połowę minut rozegrał na jednej pozycji, a połowę na drugiej... Ciekawe jakie liczby zrobiłby, jakby wszystko zagrał na 9tce, kto wie, kto wie. Też sporo mu szczęścia brakuje w tym sezonie, cały czas słupki obija. On ma duży potencjał i wcale nie jest tak, że musimy kupować jakieś półopcje, Eyongi albo inne Alvarezy. Jak już sprowadzać dziewiątkę, to tylko taką klasową. Kane'a albo Haalanda.

0

@heniusss E tam, u skrzydłowych tak się zdarza. Taki Yamal np. w jednym meczu z Interem miał 38 strat, a w drugim 35.

0

@shaun Aha, racja. Wziąłem z Transfermarkt i nawet nie sprawdziłem :/
Faktycznie, 44% odnosi się do wszystkich spotkań, czyli też tych, w których był kontuzjowany.

3

Wiek odebrał Robertowi wiele atutów, ale strzelać, to on chyba nigdy nie przestanie.

14

Lewandowski w tym sezonie La Ligi:
- 10 spotkań
- 44% rozegranych możliwych minut
- 8 goli

1

@Comentateiro Brakuje De Bruyne?

1

@Rupert_Haubica Gerd Muller.

0

Dro na razie niestety nie zapowiada się na potencjalną wartość dodatnią dla pierwszej drużyny. Fizycznie jest miażdżony przez zawodników La Ligi.

1

@barcowy1899 Zagrał. W sumie to tyle można powiedzieć. Jednak to było tylko 16 minut przeciwko osłabionemu przeciwnikowi.

3

@severius Później jeszcze dobrze pracował w pressingu i obronie, miał parę odbiorów.

5

Gra wiking Erling Haaland i szuka kolejnej, 15 bramki w lidze.

Do końca sezonu Premier League jeszcze 27 spotkań, licząc to teraz rozgrywane.
Haaland musiałby strzelić jeszcze 23 bramki w lidze, by pobić swój rekord.

1

@Comentateiro Czy ja wiem? W środku pola nie istnieliśmy do czerwonej kartki. Tylko Fermin coś tam pokazywał. Do tego gol Lewego z niczego, a Ferrana przy sporym farcie i wielkim babolu Simona. Ja tam bym się grą nie zachwycał.

3

Dzisiaj oglądałem dobrą Barcelonę i chyba najgorszy występ sędziego, jaki miałem okazję widzieć w tym sezonie.

0

@tbas Ale co Ferran? No jest lepszy od Alvareza, jeśli o to pytasz.

0

@tbas Dwóch lepszych napastników. Gdzie tu kontrowersja?

3

Do tej pory Lewy, Rapha i Yamal zagrali razem na boisku tylko 11 minut w tym sezonie.

Już niedługo zabójcze trio wróci. Może już z Chelsea we wtorek?

0

Po co nam Alvarez, skoro mamy dwóch lepszych napastników w klubie?

1

Chciałbym zobaczyć tego spalonego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?