kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
Tylko nie Alvarez... Śmierdzi flopem na kilometr.
1
@Jakchcesz Ja popełniłem błąd i zacząłem od 1883, przez co na razie się zniechęciłem
2
@Kgorecki2500 Tak jakby to była jakaś konkurencja dla GTA 6 XDDD.
0
@kanver_ 112 ????- 76 ⚽ + 17 ⚽︎
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@partymaker @Bogan Mówiłem o Alvarezie rzecz jasna. Patrzcie na komentarz, na który odpowiadam. Zresztą, kwota transferu nie pasuje :/
2
@ViscaelBarca2007 Ja tam już bym wolał przedłużyć Lewego niż wydawać grubo ponad 100 mln na tak niepewnego gościa.
0
@ViscaelBarca2007 W sumie to jest dużo bardziej realna opcja, niż myślałem. Pieniądze nie powinny być problemem. Pytanie, czy uda się go skusić projektem sportowym? Bayern jest teraz naprawdę mocny i może tam wygrywać wszystko.
1
@macio_944 No ale zobacz sobie na taką Anię. Bachatę tańczy z umięśnionym Alvaro, a nie z jakimś Lewandowskim.
0
@Kgorecki2500 E tam, jakby w Warszawie grali, to byłoby po równo.
4
@Meskalina Kane po sezonie będzie o rok młodszy od Lewego, który tu przychodził. Żaden z niego dziadek, tak jak Lewy może dać nam 3-4 sezony na wysokim poziomie. Stawiałbym, że nawet na wyższym.
0
@Czyhrynski Wiedźmin Netflix, Pierścienice Władzy, a na dokładkę Akolita. Literatura uzupełniająca: filmy live-action Mała Syrenka, Piotruś Pan, Śnieżka.
4
@ketrab321 Wojtek jak najbardziej, ale Lewy musiałby mocno zejść z pensji, nawet jakby znowu zagrał taki sezon jak poprzedni.
0
@michalgajdek No, faktycznie widzę tu analogię, ale jednak jakoś inaczej podchodzę do plotek transferowych, które dziennikarz zapuści jakimś wpisem na twittera, albo rzuci luźno na streamie, a inaczej do opierania książki i udzielania wywiadów na ten temat.
Też to nie jest tak, że w to nie wierzę, bo jak ktoś regularnie ogląda Barcę, to pewnie wiele z tych plotek mógł sam usnuć w swojej głowie. Tak jak ostatnio było to wyciągnięte z książki, że Laporta podobno prosił Lewego, by ten przestał strzelać. Brzmi kontrowersyjnie, ale wydaje się logiczne, zresztą mi też wtedy przemknęła taka myśl, że lepiej dla klubu byłoby, jakby nie przekroczył tej granicy bonusu. Tylko dla mnie plotka to plotka. Dlatego te wywiady ze Staszewskim traktuję jako niepełne źródło.
Domyślam się, że po przeczytaniu książki mógłbym zmienić zdanie, ale na razie mam z paręnaście tytułów w kolejce.
0
@RoberDzik Ja nie mówię, że to możliwe :/ Nie wierzę w cuda.
Po prostu nie pasuje mi taka forma. Przyzwyczajony jestem do tego, że gdy czytam o tym, co jakiś piłkarz sądzi, to mam albo:
1. Nagranie wideo wywiadu.
2. Transkrypcję wywiadu.
3. Ktoś komentuje czyjąś wypowiedź, która jest gdzieś tam dostępna i odnosi się do niej.
Dla mnie takie opowiadanie o tym, co ktoś kiedyś komuś powiedział, to jest materiał niższej klasy.
6
Nie podoba mi się to, że robimy wywiady z jakimś gościem o tym, co sądzi Lewy. Dlaczego nie robimy wywiadów z Lewym o tym, co sądzi Lewy?
0
@Arden Przydałoby się, żeby przy każdej takiej historyjce z dupy podał źródło takich informacji, bo ciężko uwierzyć na słowo.
4
Wydaje mi się, że ta książka Staszewskiego jeszcze przyniesie Lewemu mnóstwo smrodu i gówna, cytując mistrza. Ale przynajmniej to nie gra.
2
@Aragorn33 I teraz jest pytanie. Kto mu o tym powiedział? Lewandowski, Flick, czy asystent Flicka, a może sam Christensen?
1
@GeneralXavi Zdecydowanie Santos najgorszy.
0
@tbas Taki to nigdy nie umrze z pragnienia.
4
@Roobo A co ma z tym robić? Rozwód brać? No bo nie liczysz chyba na to, że Lewy wyperswaduje takie igraszki wielkiej bizneswoman i sportowczyni Annie Stachurskiej, która do wszystkich ogromnych sukcesów doszła ciężką pracą (w przeciwieństwie do Lewego, który po prostu ma talent). Lewy to tam może sobie w balona pokopać, ona zajmuje się prawdziwą pracą.
3
Od razu się pojawia uśmiech na twarzy XD. Zwłaszcza, że Robercik był tam bardzo blisko bramek, z Celtą miał taki piękny strzał w słupek dokręcony, gdyby to siadło to byłaby jego najładniejsza bramka w Barcy.
1
@4Fabregas4 No, ze 2 minuty by dostał.
0
I akurat jak Ferran potrzebuje minut, to ich nie dostanie.
1
Realizator z Macedonii bawi się w VAR
0
Fajna cieszynka gościa z U-21
26
@Pedri16Future Różnica jest taka, że Hiszpania ma 10 innych piłkarzy, których można powołać za Yamala i Pedriego, którzy graliby u nas w kadrze wszystko. A my za Lewego mamy Świdra i Piątka z Kataru.
1
Nie można wiecznie wygrywać baraży. Obawiam się, że w końcu przyjdzie kryska na matyska i tym razem nie uda się pojechać :/
0
@Kgorecki2500 Hell no