kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Tridente2015 Nie oglądam Ćwiąkały, ani w ogóle żadnych ekspertów lub samozwańczych ekspertów sportowych.
W kategorii równej formy też przegrywa z wymienionymi zawodnikami. Eric ma moim zdaniem równą, przeciętną formę. Rashford zawsze gra słabo, ale robi bezcenne liczby, bez których bylibyśmy w czarnej... dziurze. Pedri zawsze gra dobrze, z porywami do wspaniale, De Jong stabilny, dobry poziom. Yamal i Garcia to światowa topka. Może Fermin tylko nie jest tak regularny.
0
@Filipem Też Balde ma ciężko. Lewą stronę mamy zamurowaną w większości spotkań. Za to taki Garcia ma bardzo łatwą robotę, bo często gra obok Yamala, który robi mu mnóstwo miejsca i opcji do zagrywek.
3
A ten znowu. Co to jest, jakaś jego nowa fanaberia? Eric to przeciętniak. Jest dobry, ale to tyle. Z biegu wymieniam lepszych piłkarzy - Pedri, Ding Dong, Yamal, Rashford, Joan Garcia, Fermin...
0
Wiadomo, że Haaland pasowałby najbardziej do układanki Flicka, ale Kane też jakoś by sobie poradził + gdyby przyszedł znowu jakiś "pragmatyczny" trener w stylu Xaviego, to raczej Harry będzie lepszą opcją.
0
Fajnie, że ktoś się jeszcze Robertem interesuje. Ale zapewne, jeśli rozegra dobry sezon, to i tak zostanie w Barcy, a jeśli zagra zły sezon, to zainteresowanie zniknie.
0
Przecież on sam ostatnio na konferencji mówił, że się nad tym zastanawia. To co oni dementują? Słowa Lewego?
0
@misterio Mówimy o słuchaniu, więc chyba dla wysłuchania
11
@Karol145 Bardzo dobrze, że się tak dzieje. Oby kluby robiły tak więcej i bardziej. Może w końcu FIFA wpadnie na jakiś dobry pomysł, np. zmniejszanie liczby niepotrzebnych spotkań zamiast ich powiększania, albo zrobienie jednej wielkiej przerwy na kadrę, zamiast 10 różnych które niepotrzebnie przerywają sezon klubowy.
11
@Kuczek Ale jest ogromna różnica między presją w Manchesterze, a presją w Barcelonie. Tutaj media by go żywcem zeżarły po takim sezonie, jaki miał ostatnio.
1
@misterio A NSDAP przewodził kto? Hitler, proszę pana. Można przesunąć datę o kilka lat w tył, ale sens pozostaje taki sam.
1
@misterio Tymczasem Niemcy wysłuchujący punktu widzenia Hitlera w 1939:
0
@Kuczek Wraca ta dwójka i sezon zaczyna się na nowo.
1
Doczekaliśmy się, Robercik odniósł się do machania łapami :O
1
@Eklerek A to nie wiem, nie oglądałem :) Chociaż przyznam się, że miałem słabość do takiego Losta, The Walking Dead albo Office, które ciągnęły się dosyć długo.
Ale mi osobiście najbardziej siadają seriale, które od początku do końca wiedzą, co chcą opowiedzieć. Taki Shogun ostatnio np., świetny pierwszy sezon.
4
@AxelF Ktoś będzie musiał za to zapłacić, ale wydaje mi się, że sportowo byłoby to korzystne dla ligi.
10
De Jong bez ogródek o Lewandowskim! Wielki Holender nie gryzł się w język!
- Powrót Lewandowskiego sprawił, że nasza drużyna jest lepsza. Różnica, jaką potrafi zrobić Robert na boisku, jest ogromna, wszyscy to wiedzą. Od 15-20 lat zawsze strzela gole. To napastnik najwyższej klasy -
1
@VegetaPolska Ja tam nie lubię takich taśmowych seriali, tzw. tasiemców.
0
@Laminedependencia Pytanie, czy Eto'o Deyong byłby w stanie wygrać rywalizację z Lewym.
11
Wypadałoby zmniejszyć liczbę kolejek, jeśli są aż takie problemy z obciążeniami. W Bundeslidze mamy 34 i wszystko gra.
0
@Encore Wątpię, szczerze wątpię. Prędzej Rashford będzie grać na dziewiątce.
0
@Herato Jak na skrzydłowego, to liczby topowe. Oczywiście Raphinha w formie robi lepsze, a do tego więcej daje w grze, więc trzeba liczyć na szybki powrót Brazylijczyka.
0
@Gronek Lubię boks, ale jakoś nie widzę tego porównania :/
To prawda, ładnie wygląda tam nietknięty rekord. Ale jak raz dostaniesz na papę i stracisz ten "tytuł" niepokonanego, to kolejne porażki nie mają już znaczenia. Ostatecznie liczy się to, jakie nazwiska masz w rekordzie.
Tak samo piłkarzom zazwyczaj nie wylicza się słabszych sezonów, tylko chwali za te najlepsze. Pomyśl sobie, dlaczego taki R9 jest powszechnie uważany za najlepszą dziewiątkę w historii?
29
@Gronek Ale co to zmienia? Jak teraz nie wygra, to tamten mundial przestanie się liczyć, czy co?
3
@AlexDark00 Transfer Lewego na drugim miejscu? Nie może być...
8
Co tam się dzieje XD. Jeszcze niedawno "deklasowali" Barcelonę, a teraz dwa słabsze mecze i już się wszystko rozsypuje?
1
@martool2 Ale to od zawsze. Kto mógłby o tym wiedzieć lepiej, jak nie my, Polacy. W końcu zakon krzyżacki niewiele miał wspólnego z aksjomatami religii chrześcijańskiej.
0
No i kij, wraca Raphinha, to Yamal do szpitala. Tu się robi tak, jak w tym memie z czasów Xavinety, gdzie nigdy Gavi, De Jong i Pedri nie mogli grać jednocześnie.
0
@Danny Gaucho Szkoda, że wtedy na Bernabeu nie udało się uszczknąć jeszcze jednego, jak miał okazję na pustą...
6
@Czarny_ck W gruncie rzeczy, to czemu koniecznie w roli rezerwowego? Jeśli dalej będzie dawać tyle, co w poprzednim sezonie, to niewiele jest lepszych opcji na świecie. Kane, Haaland, Mbappe i koniec listy.
1
@Tasde To on w ogóle ma jakiś wizerunek jeszcze? Przecież on powoli wchodzi na poziom Żukowskiej