kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
@nosiu95 Nie słuchałem. Ta książka jest tak natrętnie reklamowana, że to osiąga wprost przeciwny skutek - czyli taki, że nie mam ochoty o niej słyszeć.
1
@Bykunn W gruncie rzeczy, to z Wikipedii. Z tym, że wystarczy na zbadanie Drogi Mlecznej się zgadzasz, więc nie widzę problemu. Moim zdaniem istnienie kosmitów to póki co bardziej zagadnienie filozoficzne, bo nie wskazują na to żadne dowody. Jak na moje, to są dwa możliwe wytłumaczenia tego zagadnienia - albo jesteśmy pierwsi (czego nie można wykluczyć), albo prawdziwa jest teoria Wielkiego Filtra, czyli nie ma żadnych cywilizacji rodem z Diuny :/
1
@fart Potwierdza go chociażby koncept sondy van Neumanna (samoreplikujące się sondy). Zaawansowana cywilizacja powinna być w stanie coś takiego utworzyć, a za jej pomocą mogłaby dotrzeć do wszystkich gwiazd w Drodze Mlecznej w ciągu pół miliona lat przy standardowych założeniach (gdyby sondy te osiągały prędkość przelotową równą 10% prędkości światła, a także raz na 500 lat zakładałyby fabrykę samoreplikujących się sond pracującą z wydajnością jednej sondy na 500 lat).
2
Kim w ogóle jest ten Staszewski i skąd on ma te wszystkie informacje? Jakoś na słowo ciężko mi uwierzyć, ciekawe, czy w książce są faktyczne zapisy wywiadów z takim np. Gavim, czy też jednak "Gadałem z tym i tym, a on powiedział mi to i to". Ja tam też ostatnio gadałem z Flickiem i powiedział, że oni to jednak z tej wysokiej linii zrezygnują.
3
Polskie kluby bezpiecznie w strefie play-offowej.
5
Halo, co tu się dzieje? Czemu Lech prowadzi 2:0 z klubem z La Ligi?
4
Jak sobie spojrzymy na xG, to strzelają nam dokładnie tyle, ile powinni. U niego jest większy problem z rozegraniem.
1
@Kondi99 W ostatnich 15 minutach meczu to może ze 3 minuty gry były XD
2
Lewy swój last dance już ma chyba za sobą :/
1
Niestety Robertowi dalej daleko do formy. 1 celne podanie w 30 minut mówi samo za siebie...
0
Przecież to jest faul...
1
Yamal takie rzeczy powinien kończyć z zamkniętymi oczami
0
@Messibestplayerintheworld Dlaczego nie jest żadnym wyznacznikiem? Lewy w poprzednim sezonie był w TOP 3 najlepszych dziewiątek na świecie.
1
@Messibestplayerintheworld Tak jak Lewandowski w poprzednim sezonie.
0
@Guapo Oni się cechują również inną obrzydliwą wadą - cały czas łapią kontuzje. Zarówno Fermin jak i Olmo. Dlatego obaj powinni zostać.
2
@Messibestplayerintheworld Znasz jakiegoś napastnika, który nie marnuje setek? Podziel się, chętnie się zapoznam.
0
@Messibestplayerintheworld Gola strzelił? Strzelił. Takie jest zadanie dziewiątki. Lewy nie robił wiele ponad to w poprzednim sezonie.
0
Ferran i Fermin robią swoją robotę, reszta tak sobie.
0
@4drian0 A mało to setek Bobert namarnował w poprzednim sezonie? Drugie tyle, co goli.
0
@Kubsoleon A co ja napisałem? Przecież mówię, że nie ma co skreślać Ferrana po tym słabym początku.
0
Póki co postawienie na Ferrana się nie opłaciło, ale nie ma co go skreślać po 10 meczach, gdzie 1/3 minut zagrał jako skrzydłowy.
1
@Hosh Real Madryt obnażony!
2
@pt9 Nie ma filmów fantasy, które stały obok LOTRa.
4
Flick chce odejść z Barcy, bo Yamal jeździ wózkami golfowymi.
Ale 1 kwietnia to tak dopiero za pół roku...
11
Ciekawe, czy Ćwiąkała znowu wyprodukuje "Szkołę futbolu" albo "Deklasację" w tytule. Wątpię, w końcu mówimy o białych, więc bardzo wyrównany mecz.
6
Biel symbolizuje czystość i niewinność. Taki jest Real Madryt - pełen gracji i kultury. Reprezentują go najznakomitsi dżentelmeni, w tym przede wszystkim Bellingham i święty Vinicius. Dzisiaj mogli wygrać, ale im się nie chciało. I tak mają już dużo punktów.
0
@Rifek A co ty się tak z tym Nico uwziąłeś w sumie?
0
@TR3YWAY Ależ on to dokręcił!
3
@macio_944 To była chyba najbardziej klarowna ręka, jaka nie została odgwizdana, jaką kiedykolwiek widziałem... Może oprócz boskiej ręki Maradony, ale to się nie liczy.
2
Ale z tym Diazem, to Bayern trafił w dziesiątkę. Nie mówię, że u nas Rashford zły, bo też swoje robi i chyba jest to najlepsze wypożyczenie w ostatnich latach, ale jednak trochę zazdroszczę.