2

@bezalkoholowy Femina instrumentum diaboli

1

Szczęsny z oceną 9.6 na Sofascore

0

@turhiay Na Elche będzie Lewandowski, a on lubi strzelać z takimi drużynami.

1

Dobrze, w końcu będzie rotacja dla Pedriego.

0

@Terapuls Bez przesady, prawie w środek bramki leciało.

0

Póki co najlepszy mecz Szczęsnego w Barcy. Wpuścił jednego farfocla, ale na szczęście spalony go uratował.

4

Nie ma Raphinhi, nie ma Lewego, to nie ma kto liczb robić.

0

Ale tak na poważnie - po co są te bandaże na rękach?

0

Aha, czyli czekamy minutę na ogłoszenie spalonego? Ludzie, litości...

0

@JordiAlbion Serio? No ale technika tak samo wyglądała

1

Ten karny to 1:1 obroniony jak Messiego na mundialu

0

A więc Figo miał rację. 3-1. O cholibka.

1

Nie miał żadnego logicznego powodu, by to łapsko w tamtą stronę ruszyć. No gamoń. Po prostu gamoń.

1

Po co on tą łapę tam pchał? Trochę to nienaturalnie wyglądało. Karny bez sensu tak czy inaczej, ale po co kusić los?

0

Fajnie, że offside, ale Szczęsny nie może takich baboli robić. On w wielkich meczach nie istnieje.

0

Karny, to musi być karny. Yamal się nie popisał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Wszystkie strumyki na świecie wysychają i zostaje tylko jeden, dostępny tylko po potwierdzeniu, że jest się kibicem Realu. Wchodzicie. Tak, czy nie?

1

@Adran360 Aż mnie skusiłeś, żeby tam zajrzeć :) O dziwo mają tam nawalone więcej reklam, niż jest u nas :O

4

Trochę niefortunne te niektóre porównania, np. dlaczego Yamal jest zestawiony z Viniciusem, a nie z Masturbatano? Albo dlaczego Pedri jest zestawiony z Gulerem, który jest ofensywnym pomocnikiem? Tam powinien być Fermin, a Pedri z Valverde.

8

Przez tą zmianę czasu trzeba czekać godzinę dłużej na El Clasico... Skandal.

0

@ViscaelBarca2007 Coś tam podłapał od Dibu.

0

@Faro Z tego, co widzę, to dwie świetne okazje zmarnował.

0

@Encore Haaland...

1

@Tarnowitz Tak, jak mówisz - oni muszą, my możemy.

0

@Herato No po lewo mamy numerki, a po prawo zawodników, czyli musi to być przyporządkowanie zawodników do numerków. Zgadłem?

0

@Katalończyk 99 Też mi się tamtejsza piłka podoba, to taki bardziej otwarty, wesoły futbol. Znacznie mniej typowych autobusów, jak w LL albo Serie A.

0

@mekston Jednak grając niżej trochę mniej szans ma

3

O proszę, nawet VAR w Niemczech działa tak, jak powinien? Da się? Da się.

0

Ależ ten Bayern chodzi, tam każdy chce mieć piłkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?