kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
@bezalkoholowy Femina instrumentum diaboli
1
Szczęsny z oceną 9.6 na Sofascore
0
@turhiay Na Elche będzie Lewandowski, a on lubi strzelać z takimi drużynami.
1
Dobrze, w końcu będzie rotacja dla Pedriego.
0
@Terapuls Bez przesady, prawie w środek bramki leciało.
0
Póki co najlepszy mecz Szczęsnego w Barcy. Wpuścił jednego farfocla, ale na szczęście spalony go uratował.
4
Nie ma Raphinhi, nie ma Lewego, to nie ma kto liczb robić.
0
Ale tak na poważnie - po co są te bandaże na rękach?
0
Aha, czyli czekamy minutę na ogłoszenie spalonego? Ludzie, litości...
0
@JordiAlbion Serio? No ale technika tak samo wyglądała
1
Ten karny to 1:1 obroniony jak Messiego na mundialu
0
A więc Figo miał rację. 3-1. O cholibka.
1
Nie miał żadnego logicznego powodu, by to łapsko w tamtą stronę ruszyć. No gamoń. Po prostu gamoń.
1
Po co on tą łapę tam pchał? Trochę to nienaturalnie wyglądało. Karny bez sensu tak czy inaczej, ale po co kusić los?
0
Fajnie, że offside, ale Szczęsny nie może takich baboli robić. On w wielkich meczach nie istnieje.
0
Karny, to musi być karny. Yamal się nie popisał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Wszystkie strumyki na świecie wysychają i zostaje tylko jeden, dostępny tylko po potwierdzeniu, że jest się kibicem Realu. Wchodzicie. Tak, czy nie?
1
@Adran360 Aż mnie skusiłeś, żeby tam zajrzeć :) O dziwo mają tam nawalone więcej reklam, niż jest u nas :O
4
Trochę niefortunne te niektóre porównania, np. dlaczego Yamal jest zestawiony z Viniciusem, a nie z Masturbatano? Albo dlaczego Pedri jest zestawiony z Gulerem, który jest ofensywnym pomocnikiem? Tam powinien być Fermin, a Pedri z Valverde.
8
Przez tą zmianę czasu trzeba czekać godzinę dłużej na El Clasico... Skandal.
0
@ViscaelBarca2007 Coś tam podłapał od Dibu.
0
@Faro Z tego, co widzę, to dwie świetne okazje zmarnował.
0
@Encore Haaland...
1
@Tarnowitz Tak, jak mówisz - oni muszą, my możemy.
0
@Herato No po lewo mamy numerki, a po prawo zawodników, czyli musi to być przyporządkowanie zawodników do numerków. Zgadłem?
0
@Katalończyk 99 Też mi się tamtejsza piłka podoba, to taki bardziej otwarty, wesoły futbol. Znacznie mniej typowych autobusów, jak w LL albo Serie A.
0
@mekston Jednak grając niżej trochę mniej szans ma
3
O proszę, nawet VAR w Niemczech działa tak, jak powinien? Da się? Da się.
0
Ależ ten Bayern chodzi, tam każdy chce mieć piłkę