4

To nie dobra tak mówić, że Real kradnie. Nie dobra. Jeszcze by ktoś pomyślał, że tak jest... A na pewno tak nie jest!

1

@macio_944 Ja tam wolę Marsz pogrzebowy

0

@Darek_Maruszczak O masz, myślałem, że Jude ma nieco lepsze liczby ;)

12

Wypadałoby porównać go do Bellinghama

2

@ProMILs Odczucia są pozytywne. Nikt nie oprze się zhejtowaniu zawodników własnej drużyny. Przy niekorzystnej grze niewykluczony jest występ w El Clasico.[Fabrizio Ramblano]

0

@mekston No i jak na moje, to powinna być. Wiadomo, że przypadkowa, ale to nie za bardzo ma znaczenie w kontekście liczb.

0

@mekston Na sofascore ma

1

Wynik sztucznie napompowany, to i oceny tak samo. Gdyby nie czerwona z nikąd byłyby ogromne ciężary

1

@Encore Każdy coś tam daje, ale nikt dupy nie urywa.

0

@Reviven Ale to nie jest pierwszy taki mecz Fermina... W poprzednim sezonie też mu się perełki zdarzały, choćby mecz z Bayernem w grupie, albo jeden z kimś (zapomniałem z kim), gdzie zrobił 2 gole i 2 asysty. Jego wielkim problemem jest nieregularność. Dlatego zawsze koniec końców Olmo wygrywał tę rywalizację, gdy był zdrowy.

1

@Lionel_Messi10 Niestety masz rację. Trafne jest powiedzenie z książek Sapkowskiego - Femina, instrumentum diaboli.

4

@LeszekFCB Byli tacy, co twierdzili, że Guardiola działał na szkodę klubu wystawiając Haalanda zamiast Alvareza w trypletowym sezonie.

0

Ciekawe, czy Nico Williams wróci jeszcze kiedyś na poziom sprzed pojawienia się plotek transferowych łączących go z Barcą.

0

@noface śmierdzi flopem

0

@Katalończyk 99 No nie wiem, jak na moje, to tam nawet kontaktu nie ma


2

Potężny Norweg w tym sezonie. Kto wie, może Norwegia będzie czarnym koniem mundialu? Ja tam będę kibicował, bo to zawsze piękna historia, gdy wygrywa jakaś kadra spoza ścisłego topu.

1

@Robert_Kubica No ale nie da się ukryć, że niesprawiedliwa czerwona zawsze zmienia obraz meczu.

1

@Nicko Wrr... Poprawiłem dosłownie 2 sekundy po wypuszczeniu :/

9

Fermin - 5 goli w 7 meczach. Ma już więcej bramek niż Lewy i tyle samo, co Ferran. Zrobił to, rozegrawszy jedynie 400 minut.

0

@Szmulek No bo tak jest. Mieliśmy trudny moment, rywal dostał czerwo z dupy, zupełnie bez powodu, a potem my dostaliśmy kontrowersyjnego karnego.

1

Gdyby sędziowie dzisiaj nie pomogli, to byłoby kiepsko.

0

@Tomek_TF Angielscy komentatorzy mówią to samo.

1

Nie, sam się rzucił w stronę tych rąk. One nie spowodowały upadku. Padolino.

0

Pedri 90 minut, idealnie przed klasykiem. A potem będzie wielkie zdziwienie, jak nasz środek pola będzie niewidoczny.

0

Nie no, bez przesady. Niezasłużona druga żółta.

2

Co tu się odjaniepawliło XDDDD

1

Co oni robią XD

0

@Enerio No dobrze, ale mu się to zdarzało raz na 5 spotkań, a Szczena to robi po parę razy w jednym meczu...

0

@Pedri16Future Mimo wszystko wolę Ter Stegena. Ta gra nogami niestety Szczenę wyklucza. Bramkarz na takim poziomie nie może być tak elektryczny, w tym aspekcie to nawet Pena go zjada.

1

@PepGardiola Jak się przyjrzysz, to jest jeden. Ale do tego trzeba oglądać Barcelonę, polecam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?