kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Ter Stegenie wróć...
2
No niestety, łokieć to zawsze faul. Chyba, że mówimy o (wstaw dowolnego zawodnika Realu).
0
Jednak przydałby się ten Inaki Pena...
0
Co ten Szczęsny kombinuje
1
Ależ to była piękna próba
0
@patrickjacob inna pozycja
10
Trzeba wytyczyć promienie z jego oczu i zbadać cel oklasków. To nie jest takie hop siup.
1
@PatrykBarca ano tamtych, to nie :)
0
@PatrykBarca Casado - De Jong - Fermin. Bez Pedriego drużyna też musi funkcjonować. Zresztą, jeśli dalej będzie tak eksploatowany, to w końcu złapie jakieś przeciążenie i będziemy musieli grać bez niego.
1
@JanuszKorwinMikke Haalandzik robi swoje w tym sezonie.
5
@Encore Możliwe, ale prędzej bym obstawiał wersję z Ferminem na 10tce i Rashfordem na ławce.
8
Na razie sobie odbudowuje, ale jak wrócą Raphinha i Ferran, to będzie siedzieć, taka prawda. Liczby zrobił, ale to tyle z pozytywów.
1
@Messibestplayerintheworld Za tydzień klasyk, więc rotacja absolutnie konieczna, ale faktycznie może być ciężko.
0
@Rifek Gdzie tam, po prostu jest łasy na bramki.
0
@Foro Dyskusja bez liczb nie jest cięższa, tylko po prostu nie jest miarodajna. Papier przyjmie wszystko. Żyjemy w takich czasach, że statystyki nie ograniczają się do prostego "mecze, gole, asysty". Na przestrzeni całego sezonu dają całkiem szeroki obraz na grę zawodnika, tylko trzeba umieć z tego korzystać.
Jeśli chodzi o "oglądanie i śledzenie piłki na bieżąco", to podziwiam taki statement. Ja tam nie mam na to czasu, a nie będę wystawiał Kane'owi oceny po 20-25 spotkaniach, w których go widziałem. Zwłaszcza, że dość często trafiałem na jego słabe mecze.
1
@Comentateiro Tak. Przed nami mogą być wielkie lata Kane'a i kto wie, czy już niedługo ta dyskusja nie straci zupełnie sensu. Może nawet już po tym sezonie? Kane ma teraz wszystko - umiejętności, ambicje i wzmocniony zespół (w końcu dwóch klasowych skrzydłowych u boku), by robić wielkie rzeczy. Nie tak trudno jest mi sobie wyobrazić, że pobija rekord Lewego, wygrywa z Bayernem LM, albo z Anglią mundial i od razu dyskusja się zmienia.
11
@Eklerek Piękna wypowiedź XDD
1
@Comentateiro Kto wie, kto wie?
Nie no, jaja sobie robię. Natomiast to jest po prostu taka sytuacja, że niewiele z tego pozytywów płynie dla Harry'ego Kane'a.
2
@Karol145 Swoją drogą, to Totki do tego finału LM awansowały bez Harry'ego, bo akurat był kontuzjowany. Wiadomo, że to przypadek, ale no, Totki nie były aż tak fatalną drużyną jak to czasami się przedstawia.
Też inna sprawa, że w Anglii jest więcej trofeów do wygrania, niż w innych ligach, bo są dwa puchary. Nawet United w tak fatalnej formie ostatnimi czasy potrafi sobie uszczknąć jakieś trofeum. Więc to wciąż jest dość niekorzystne, że Harry nic z tą drużyną nie wygrał.
0
@cules100pro Vinicius też jest dość szybki.
0
@macio_944 Haalandzik ich niesie na plecach jak Mbappe Real.
3
Wirtz i Isak mają razem 1 gola i 2 asysty. 256 mln euro jednak robi różnicę na boisku.
0
@Hawajczyk Ahaaa, dobrze. Ja porównywałem Lewego i Kane'a w ich najlepszych momentach kariery, rzecz jasna. Jak chodzi o obecnego Lewego, to bardzo daleko mu do Kane'a.
A co do reszty, to tym razem porównałem ich w najlepszych momentach kariery. Całą karierę ciężko porównać, właśnie z powodu, który wspominasz (różnica w poziomie klubów), oraz dlatego, że Kane ma jeszcze cały jej kawał przed sobą.
Też to jest znamienne, że wielu ludzi postrzega piłkarzy tylko względem ich najlepszych wersji. Dlatego Ronaldo 9 zawsze będzie już wymieniany wśród najlepszych dziewiątek, dlatego większość ludzi widzi Suareza ponad Lewym.
0
@Hawajczyk Matko boska, jaką formę? Naprawdę muszę to tłumaczyć? Dobrze. Istnieje coś takiego jak wahania formy nawet u zawodników topowych. Obecnie Kane jest w formie na Złotą Piłkę, w poprzednim sezonie nie był. Przykłady. Haaland w poprzednim sezonie - zaczął z przytupem, skończył notując pewnie najgorszy sezon w karierze od transferu do BVB. Dalej. Lewandowski w poprzednim sezonie, pierwsza połowa świetna, druga przeciętna. Dalej. Kane w pierwszym sezonie w Bayernie - pierwsza połowa spektakularna, druga "tylko" dobra.
Nie wiem, dlaczego mi tu tłumaczysz to, że Kane jest topowym zawodnikiem od wielu lat, skoro nigdzie z tym nie polemizuję.
A co do dalszej części, to moim zdaniem trudno jest obronić tezę, że Anglik jest piłkarsko lepszy od Roberta. Liczby stoją za mną. Lewy przeważa w takich statystykach, jak liczba goli, strzałów, udanych podań, kluczowych podań, udanych dryblingów, wygranych starć fizycznych, akcji obronnych itd. Wyrównana jest sytuacja w zakresie tworzonych wielkich szans. Na korzyść Kane'a nieco mniej marnowanych okazji, nieco więcej asyst i znacznie więcej udanych przerzutów. Tyle.
2
Piątkowski pokazuje, jak się kończy sprowadzanie Polaków z zagranicy do Ekstraklapy :)
1
@Laminedependencia Ronaldo, 48. Odwróciła się sytuacja z 11/12
2
@Esteban_ @Laminedependencia O kurde, Messi mi umknął z 14/15. Wybaczcie, panowie.
1
@Laminedependencia Ciro Immobile z Serie A strzelił 36, co jest egzekwo rekordem ligi.
2
Najlepsze sezony strzeleckie w TOP 5 ligach, które nie wystarczyły do wygrania Złotego Buta (XXI wiek):
1. Cristiano Ronaldo, 46 bramek, sezon 11/12
2. Leo Messi, 43 bramki, sezon 14/15
3. Gonzalo Higuain, 36 bramek, sezon 15/16
4. Cristiano Ronaldo, 35 bramek, sezon 15/16
5. Robert Lewandowski, 34 bramki, sezon 19/20
0
@Comentateiro Zobaczymy, jak długo uda mu się utrzymać taką formę. Lewy ostatnio też miał w Barcelonie kosmiczny początek, a skończyło się słabo.