6

Jeśli zagra słaby sezon, to nie zostanie. To naprawdę jest takie proste.

1

@Ogorinho1974 W końcu Kulesza wybrał tak, jak chcieli ludzie. Na razie działa, a później zobaczymy.

0

@shaun Wiesz, to też nie jest proste przez te bite 20 lat być główną postacią, grać wszystko i być strzelcem karnych w swoich drużynach i reprezentacji.

0

Robercik dzisiaj przeszedł samego siebie. 23 celne podania? Chyba z pół roku już tyle nie widziałem w jego wykonaniu.

10

Teraz ładnie Lewy

2

Ale teraz to ładnie Lewy napędził

0

@PIWOSZ89 Nie widziałem akcji, ale się zgadzam

1

@macio_944 Neymar ostatnio strzelił

4

@Comentateiro Tutaj najtęższe umysły świata potykają się nieustannie, od świtu do zmierzchu. Robimy to, by świat był lepszy. Nie ma to tamto, nie ma odpoczynku, nie ma wytchnienia. Złota jesień? Jaka złota jesień, dzisiaj liczy się tylko Złota Piłka i Złoty But. Wyciągaj liczby z Transfermarkta i szykuj się na dyskusję.

0

Swoją drogą, to Cubarsi grał już wcześniej w podstawie, czy to pierwszy raz?

0

Ferran widzę uczy się karnych z Lewym w grupie.

1

@blakkudium Kolejny do kompletu. Nie, tu zaszło jakieś nieporozumienie przy układaniu treningów w presezonie. To jest jakaś tragedia.

10

Dlatego trzeba było oszczędzić Pedriego z Sevillą, zresztą już z PSG był tak zajechany, że niewiele dawał. Nie wiem, po co Flick go wystawiał i trzymał do końca.

3

@APTAPT Zgadzam się z tym, że fajnie, że mamy wielu piłkarzy w tak mocnej kadrze.

Natomiast co do reszty to absolutnie nie. Po pierwsze, piłka klubowa to jest dla mnie miejsce, gdzie oglądamy najlepszy i najbardziej sprawiedliwy futbol. Po drugie, tak się składa, że mówimy o selekcjonerze Hiszpanii, która ma potężny zasób zawodników wysokiej klasy. Jeśli nie powołamy Yamala, to na jego miejsce jest 15 innych zawodników, z których każdy grałby wszystko w takiej kadrze Polski. W jego interesie jest oszczędzić najlepszych zawodników przy łatwych spotkaniach, szczególnie, jeśli nie robią tego w klubie. To jest kwestia tego, czy selekcjoner chce mieć zawodnika na lata, czy chce przyłożyć rękę do jego zmarnowania przez kontuzje.

4

@Stinger_ Rekord w strefie europejskiej to bodajże 16 bramek Lewego w eliminacjach do MŚ 2018, więc Norweg tutaj celuje wysoko.

4

@ViscaelBarca2007 Stawiam, że wyżej, patrząc na to, czego już dokonał i w jakim jest wieku.

1

@Bolton On bardziej w kontekście Złotego Buta, ale tutaj też będzie bardzo ciężko.

0

To może być naprawdę mocny rok w kontekście Złotej Piłki, patrząc na początek. Oczywiście wiadomo, że to dopiero pierwsze 15 spotkań, przed nami ponad 2/3, ale już zacieram sobie rączki na rywalizację Haalanda, Mbappe i Kane'a. Do tego oczywiście genialny Yamal, który też jest w świetnej formie. Tutaj do samego końca nic nie będzie przesądzone, patrząc na to, że wygranie mundialu samo z siebie potrafi wygrać Złotą Piłkę.

0

@tomek8756 Czemu biedny? Przecież to król promocji

0

@jakub1906 Serio tak było? Myślałem, że na YT nigdy nie dało się nic znaleźć. W każdym razie ja miałem stałe źródło (a raczej strumyk), a jak się wyczerpało, to znalazłem nowe.

0

@Dankho94isback No to wymieniłeś dwa przykłady, tyle samo, co my. Bellingham nie został powołany, bo jest w fatalnej formie, a Anglia ma na tej pozycji wielu lepszych (na ten moment) piłkarzy. Co do reszty, to są twoje domniemania.

A ten drugi punkt to już twój wymysł i obraz antypatii do naszego rywala.

1

@esem91 O masz, a to ze mnie głuptasek. W sumie oprócz Pierścienic Niedowładu warto też wyróżnić Produkt Wiedźminopodobny (zbliża się kolejny sezon, który na pewno będzie wierny książkom jak żaden inny!).

6

@maciekofcb Dla mnie pierwsze 4 sezony to arcydzieło fantasy, 10/10. W wielu miejscach nawet wzbogaca i przewyższa książki. Wątpię, że w telewizji powstanie coś lepszego (w tym gatunku). Z produkcji fantasy tylko trylogia Władcy Pierścieni stoi na tym poziomie, ale to filmy.

0

@esem91 To jest ten gość, co miał wygrać wybory zamiast Trzaskowskiego? Nie przyglądam się za bardzo polityce poza okresami wyborów, ale kompromitował się w dosłownie każdym wideo z jego udziałem, jakie widziałem.

5

Fati to jest dziewiątka bez fizyczności, skrzydłowy bez dryblingu i szybkości, dziesiątka bez kreacji. Na wysokim poziomie ma jedynie wykończenie. Żeby to działało, trzeba układać styl pod niego, a na to żadna poważna drużyna nie może sobie pozwolić. Dlatego nie wypalił w Barcelonie. Nawet gdy robił okej liczby, to drużyna na tym cierpiała, bo wchodził w drogę zawodnikom z innych pozycji.

0

@RichardWinters Po prostu niektórzy mają krótką pamięć.

0

@VeB 1899 Ale ja nie mówię o jednym okienku, tylko o ostatnich latach. W poprzednim sezonie mieliśmy mnóstwo kontuzji przed meczami kadry, chociażby Lewy, który dwa razy uniknął kadry, a później już nawet bez większego powodu (obciążenie psychiczne) po prostu na nią nie pojechał.

1

@VeB 1899 Przecież u nas jest tak samo.

1

Tak i dlatego poszedł do Chelsea, gdzie miał jeszcze większą konkurencję na pozycji. Gdyby chodziło o kwestie sportowe to poszedłby do innego klubu, przekonały go monety i tyle.

3

Mbappe jest naprawdę w kosmicznej formie. Trochę się boję o naszą obronę w El Clasico. Jak mam być szczery, to nawet bardziej niż trochę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?