4

@MirusAmisz Nie wiem, może ci to jakoś umyka. Ja widziałem masę hejtu na Yamala w ostatnim czasie. Albo taki Ferran, którego każde złe zagranie jest tu ochoczo komentowane. Nikt nie ma taryfy ulgowej.

2

W sumie to najgorsze jest to, że Flick nie dał odpocząć Pedriemu. Już z PSG nie dojeżdżał, a tu mu jeszcze 90 minut z twardo grającą Sevillą przywalił. Na kadrze pewnie zagra po 60 minut, więc z Gironą obowiązkowo ławka. W pomocy ma kto grać, można przesunąć Frenkiego wyżej i postawić obok niego Casado.

14

@FCBparasiempre A ty znasz kogoś, kto ma 100% skuteczność? Bo w sumie, to jestem ciekaw.

3

@MirusAmisz Architektów porażki było wielu, ale on był jego główną postacią. Dostaje zasłużoną krytykę. Niezasłużoną też, ale on nie jest żadnym wyjątkiem. Yamal, Raphinhia, oni wszyscy mają tak samo.

13

@MirusAmisz Ale panie, tu nie ma czego bronić. Miał koszmarny mecz i tyle.

10

@norbi77 To prawdziwy kadr, sam na to zwróciłem uwagę XD.

1

@Pablozeusz W sensie, że co? Trener nie popełnia błędów? Sevilla zjadła nas fizycznie i taktycznie, taka prawda. Flick przegrał rywalizację z trenerem Sevilli. Popatrz sobie na bramki, żadna z nich nie była przypadkowa. Oczywiście nie ma potrzeby, by Flick odchodził, ale ten mecz zawalił.

0

@AlexDark00 To nie jest prawda. Pierwszy sezon miał dobry, drugi przeciętny, ale od stycznia wyglądał bardzo dobrze. W trzecim strzelał jak najęty, co broniło słabszą grę i więcej marnowanych okazji. To w mojej opinii wynikało bardziej z przejścia z zachowawczego stylu Xaviego na ultraofensywny futbol Flicka, imo w pierwszym sezonie był w znacznie lepszej formie. W tym sezonie na razie się posypał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przykro się patrzy na upadek Roberta w Barcelonie. Już kij tam w ten karny, bo to się zdarza i zdarzało mu się wcześniej, także w Bayernie. Chodzi o to, jak on gra. On miał dzisiaj jedno dobre zagranie przez 90 minut... W poprzednich meczach poza golami nie istniał. Bardziej, niż zwykle. Tak źle jak w tym sezonie, to on nie wyglądał nawet gdy notował 10-meczowe serie bez gola w pierwszym i drugim sezonie.

2

@Gibbon_FCB Przecież to nie w technice jest problem, tylko w tym, że karnego strzela gość, który 5 razy dotknął piłkę przez 70 minut meczu. I żadne z tych dotknięć nie było strzałem. Po prostu nie miał wyczutej piłki.

0

@KobeFR Nigdy nie wyglądał dobrze na skrzydle w Barcelonie. On musi grać na dziewiątce.

1

@adamek20151 W 20 minut miał kilka wyraźnych szans, do tego wystawił Pedriemu na obiecującą pozycję. Był aktywny i pokazywał się do gry. Dlaczego nie?

3

Robert Lewandowski.
- 90 minut
- 6/10 podań (60%)
- 3/11 wygrane pojedynki (27%)
- 12 strat
- 0 celnych strzałów
- 1 zmarnowany karny

Czas dać poważną szansę Ferranowi na dziewiątce. Nie można go cały czas rzucać po skrzydłach i liczyć na to, że będzie grać najlepszą piłkę. Postawmy na niego, odważnie.

1

I właśnie dlatego Szczęsny nie może być titularem, jeśli chcemy coś wygrać.

0

To jest najgorszy mecz Lewego w całej karierze w Barcelonie.

1

Zasłużona zmiana Ferrana, ale równie dobrze mógł zejść Lewy.

0

Robert Lewandowski - 4 podania, 7 strat
Ferran Torres - 6 podań, 7 strat
Marcus Rashford - 7 podań, 12 strat

Oczywiście łatwo wszystko zrzucić na atak, bo liczby są fatalne. Ale komu oni mają odgrywać, jak w środku pola nie istniejemy?

1

Bez Yamala dawaliśmy sobie radę, ale bez Raphinhi...

2

Klasyczna dogrywka, 6 minut, z czego minuta gry.

12

Lewy dzisiaj każde zagranie strata. Okropnie wygląda w tym sezonie.

0

@Veysel A w jaki sposób zagraliśmy w LM z Benfiką, BVB, Bayernem?

0

Tak zwany przywilej korzyści, ale dla drużyny przeciwnej. Przywilej straty?

3

Bez faulu XDDDD

0

Jakie stroje, taka gra :/

3

I tak to wygramy, ale Araujo trzeba to wbić do głowy, że w polu karnym nie kładziesz łap na rywalu i tyle. Gołota kiedyś nie mógł się powstrzymać od bicia w jaja, to Lou Duva zabronił mu uderzać na korpus.

0

Nasz najbardziej elektryczny obrońca.

0

Niczego się nie nauczył, z Realem w pucharze za łapę karny, z PSG za łapę czerwona, a on nadal to robi. Litości.

0

Dlaczego on musi te łapy kłaść na przeciwniku? Zawsze!

0

Poza strzelaniem goli to Lewy w tym sezonie wygląda jak gość z piątej ligi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?