0

@Stinger_ Gdyby zagrał 90 minut łącznie w obu spotkaniach na kadrze, to już byłoby w porządku. No i w sumie, to Funte zdarzało się już tak rotować zawodnikami Barcelony, ale zobaczymy.

0

@malicinho Gra o Tron! Koniecznie. Nawet jak nie lubisz fantasy.

1

@danijacek No to lecisz, kogo miał wystawić Flick na PSG za Yamala. Czekam na propozycje.

0

@Stinger_ A co do reszty, no to okej. Samo powołania kontrowersyjne nie jest, to raczej martwienie się na wyrost. Zobaczymy, co zmajstruje Fuente, jak już będą grać.

0

@Stinger_ No to ci tłumaczę. Klub ma do dyspozycji dwóch zawodników. Yamala i Bardghjiego. Dwóch. Z czego jeden daje obecnie poziom adekwatny do klubu, w którym gra. W razie co mógłby zagrać Raphinha, ale był kontuzjowany.

Właśnie dlatego Flick nie zdjął Yamala.

1

@danijacek Bo w Barcelonie na tej pozycji jest ON i Bardhji. DWÓCH ZAWODNIKÓW. Czego nie rozumiesz? W Barcelonie nie ma zawodnika, który da odpowiedni poziom, gdy nie ma Yamala (oprócz Raphinhi, który jest kontuzjowany). Po prostu NIE MA. W Hiszpani masz 5 innych zawodników którzy dadzą ten poziom.

0

@Stinger_ Młodych piłkarzy trzeba oszczędzać, ich dotyczą inne zasady. Jeśli mamy takiego Harry'ego Kane'a, który jest w optymalnym wieku piłkarskim, a do tego udowodnił już, że nie jest podatny na kontuzje, to on może grać 90 minut w każdym spotkaniu.

Mówimy o kraju, który jest molochem piłkarskim. Jest tak wielu klasowych zawodników, że możliwe jest odpowiednie rotowanie zawodnikami. Gdybyśmy mówili o reprezentacji Polski, gdzie gra Yamala byłaby na wagę śmierci i życia, to nie byłoby rozmowy. Ale tutaj jest 5 innych piłkarzy którzy dadzą odpowiedni poziom.

0

@Stinger_ Tak, tylko zerknij sobie na Transfermarkt i zobacz, ilu prawych napastników ma Hiszpania. Jest z piętnastu, którzy mieliby pierwszy skład w Bułgarii. Jaki jest problem wystawić któregoś z nich? Flick w klubie nie ma takiej wygody. Jest Yamal i Bardghji.

0

@danijacek No tak, oczywiście. Tylko zapomniałeś, że Lewandowski głównie grzeje ławę ostatnimi czasy. A co do kandydatów, co ich powymieniałeś, to to jest po prostu śmieszne XD. Świder i Buksa się nadają, reszty szkoda komentować. Jeszcze bardziej bawi mnie, że porównujesz polską kadrę do hiszpańskiej. Przecież w Hiszpanii jest z 15 prawych napastników, którzy mieliby regularną grę u nas w kadrze.

1

@danijacek Bo w kadrze narodowej ma na tą pozycję 10 innych zawodników, którzy sobie z Bułgarią poradzą? Flick ma wybór między Yamalem, a Bardghjim.

4

@QuentinTarantino Wiesz, tylko jest pewna różnica między klubem, gdzie trener ma skończoną liczbę zawodników do wyboru, a kadrą narodową Hiszpanii, gdzie na jego miejsce znalazłoby się 10 solidnych zawodników którzy z taką Bułgarią by sobie poradzili.

0

@ShawnC Benfice wbiliśmy 9 bramek w 3 meczach, wygraliśmy każdy, więc ciężko tego nie nazwać masakrą. Z BVB 4-0 w pierwszym meczu, drugi nieco gorszy, ale wciąż dał nam pewny awans. Z Interem straciliśmy 7 bramek, ale nie zapominaj, że strzeliliśmy 6. Wchodzi klasowy bramkarz i wygrywamy dwumecz, taka prawda.

23

No jak nie można? W poprzednim sezonie dotarliśmy do półfinału i otarliśmy się o finał. Wcześniej masakrowaliśmy Bayern, BVB, Benfikę... Już nie wspominając o manitach na Realu. Oczywiście, że można tak grać i powiem więcej, trzeba tak grać! Odejście teraz od tej filozofii byłoby strzałem w stopę.

0

@MirusAmisz Faktycznie, mega szokujące, że rezerwowy daje solidny poziom. To ja się zastanawiam, jak bardzo Ćwiąkałę musiał zaszokować Ferran, bo on zrobił znacznie większy progress niż Garcia, który już w Gironie grał świetnie i od powrotu stale prezentował odpowiedni poziom.

2

Uu, już zaraz Wisła - Wieczysta, nowy banger 1 ligi.

3

@macio_944 No te tytuły są śmieszne. Tak jakby nam manitę naklepali, a przecież to był w miarę wyrównany mecz. Pierwsza połowa dla nas, druga zdecydowanie dla nich.

0

To już takie wzbudzanie kontrowersji na siłę. Jakie to naiwne.

0

@ViscaelBarca2007 No tak, ale po co się ma Lewy marnować na ławie, jak jest wiele klubów, gdzie nadal miałby pierwszy skład.

0

@FcPortoFan1999 A wy nie macie Omorodiona?

0

Fajnie, jakby Lewy odszedł do Włoch po sezonie, bo tutaj Rekin już go do pierwszej 11stki nie wpuści.

0

@Gall Była, była. Filmik marnej jakości, ale taki znalazłem :/


1

@Andi18 Chyba Casado i De Jong, to byłoby logiczne. Bernal raczej poczeka na jakiś łatwiejszy mecz. Ale przede wszystkim Pedri musi odpocząć.

4

@Coveta Ale w poprzednim meczu wystawił mu na dobitkę, w tym też cały czas go szukał. Ze strony Ferrana nie widzę żadnego problemu.

3

@Encore Wypełnił swoje zadanie. Był aktywny, pressował, stwarzał zagrożenie. Dobry występ, po raz kolejny pokazał, że nadaje się do tego, by być naszym podstawowym napastnikiem.

4

Najlepsze dziewiątki na świecie z kosmicznym początkiem.

Harry Kane - 17 goli i 3 asysty w 9 spotkaniach (!!!)
Kylian Mbappe - 13 goli i 1 asysta w 9 spotkaniach
Erling Haaland - 11 goli i 1 asysta w 8 spotkaniach

3

@Andi18 I tu jest problem :/

0

@Technik Liczby zrobił świetne i kilka razy dał nam ważne punkty, z tego co pamiętam. Ale z kontuzjami masz rację, zjadały go niemiłosiernie. Gdybyśmy nie mieli Fermina, to faktycznie transfer byłby sporym niewypałem.

Na pewno z punktu widzenia ówczesnej kadry, były ważniejsze pozycje do wzmocnienia. 10tkę mieliśmy dobrze obstawioną, nie jakoś super, ale zamiast tego można było zostawić Gundogana i kupić jakiegoś obrońcę typu Grimaldo albo Frimponga.

11

@esem91 W sumie trafna diagnoza. W pierwszej połowie środkowi jeszcze dojeżdżali, ale później naszych zjadł pressing. Trzeba będzie trochę więcej porotować najwyraźniej, dać odpocząć Pedriemu i to tak solidnie, najlepiej cały mecz.

2

A mi się wydaje że trochę jest, ale ze strony Lewandowskiego. Np. dzisiaj jak przychwycił złe podanie zawodnika PSG, to zamiast od razu poklepać z Ferranem i być może stworzyć jakąś okazję, to zatrzymał akcję na 3 sekundy i odegrał do krytego Yamala. I wiele jest takich akcji, gdzie Lewy powinien zagrywać do Ferrana, ale tego nie robi.

Z drugiej strony, to on po prostu już jest średni w rozegraniu, więc może to nie do końca celowe zagrywki.

1

@Technik A Lewy w doliczonym czasie zmarnował główkę na wyrównanie i rzuty karne. Każdemu piłkarzowi znajdziesz taki moment, jeśli tylko chcesz. Jeśli to dla ciebie przekreśla cały jego sezon, to trochę to nieuczciwe, ale to twoja opinia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?