3

Mbappe jest naprawdę w kosmicznej formie. Trochę się boję o naszą obronę w El Clasico. Jak mam być szczery, to nawet bardziej niż trochę.

0

@Kubsoleon Dobra, powiedzmy, że to była komedia niskich lotów. Ale to było dla dobra konwencji, więc przymknąłem na to oko.

1

@tbas O, Shutter Island uwielbiam. Zwłaszcza za taką jedną scenę, która utkwiła mi mocno w pamięci i lubię od czasu do czasu do niej wrócić


0

@LeoMessiiBarcaPepa To polecam serdecznie, jest na co popatrzeć, jest się z czego pośmiać, jest się na co obrazić, ale przede wszystkim film zasysa cię od początku i nie odpuszcza do samego końca.

0

@Kubsoleon Mi nie przeszkadzała, chociaż te pierwsze sceny z jej udziałem na początku filmu trochę mnie zszokowały, bo szykowałem się na coś mniej komediowego (nie zrobiłem researchu), a bardziej dramato-thrillerowego. Ale stylowo film szybko mnie do siebie przekonał, wspaniale balansował między żartem a dramatem. Do tego ta muzyka, coś pięknego. Dla mnie jest pewien kanon soundtracków - są takie, gdzie kompozytor próbuje się wykazać i tworzy wspaniałe, skomplikowane utwory, ale są też takie, które po prostu służą filmowi, tworzą narrację, nie robią z siebie czegoś ponad sam film. I tutaj był tego świetny przykład. Zdjęcia, kadry, aktorstwo - dla mnie wszystko absolutny TOP.

2

Świetny ten nowy film z Di Caprio, "Jedna bitwa po drugiej". Ostatnio tak dobrze bawiłem się w kinie na Diunie 2.

0

@Kubsoleon W gruncie rzeczy, to nie zdziwiłbym się, jakby tak było. Portugalia jest mocna, Ronaldo wcale nie musi tam grać kluczowej roli (chociaż ostatnie 2 lata w kadrze miał fenomenalne).

1

@Kgorecki2500 Ronaldo to jest jednak półka wyżej od Lewego, Suareza i wielu innych. Przed nim jest tylko Messi w tym wieku.

2

W sumie fajna historia, jakby 41-letni CR7 wygrał z Portugalią nadchodzący mundial. Od razu wróciłyby gównoburze i porównania. A także uważam, że jako zawodnikowi takiej klasy, jeden mundial po prostu mu się należy.

3

@LeoMessiiBarcaPepa De Jong ostatnio?

2

A tak poważnie, to widzę, że cały pierwszy skład na ławce, więc skąd tu takie ponure nastroje? Meczu co prawda nie oglądam.

0

Tu jest tylko jedno wyjście i dobrze o tym wiecie. Musi wejść Lewy jako grający trener i uporządkować ten bordel.

1

@MaroBrd Wciąż - mamy jedną osobę mocno związaną z Realem, drugą luźno i trzecią, u której jest spora szansa (większość mieszkańców Madrytu to kibice Realu), że darzy sympatią ten klub. Nie mówię, że to coś znaczy, ale jakoś zawsze w tych składach tak jest.

1

@Luciano99 Ale do rzeczy. Tak, czy nie?

4

@fotohobby Przecież on ma dopiero 28 lat, to jest nic w obecnym futbolu. Zobacz sobie na Salaha, Lewego, Kane'a...

1

@Czarny_ck Zgadza się, najlepsi zawodnicy grają w najlepszych klubach.

1

@MaroBrd Sandoval grał w młodzieżówkach Realu. A tak w ogóle, to te cztery osoby to jest cały skład, czy jest ktoś jeszcze?

0

@Gary Ja tam wchodzę na te strony głównie dla samych statystyk, bo z ocenami jest różnie, czasami błędnie oddają faktyczny poziom gry.

3

@MaroBrd Nawet w tym składzie, co go wymieniłeś, masz 3 Madrycioków. Jeden wychowanek, drugi urodzony w stolicy i trzeci były gracz Realu.

0

Ten algorytm na Sofascore jakiś walnięty się zrobił, jak chodzi o napastników. Jedna zmarnowana seta i sypią się oceny po 5.4 itd, a czasem, to po prostu wystarczy przegrać parę pojedynków. Jeszcze w poprzednim sezonie trzeba było zagrać naprawdę słaby mecz, albo wyrwać czerwo, by mieć taką ocenę. Już wcześniej algorytm mocno premiował zawodników kreujących, a teraz to już w ogóle.

1

@partymaker Ta, bo Bayern sprzeda swojego najlepszego zawodnika, który ich nosi na plecach, geniuszu.

0

Nie zwalniajcie go, lepiej niech spełnia się w karierze trenerskiej, niż... jakiejś innej?

4

@Kismeth Ter Stegena to nie za bardzo, raczej Penę. Ter Stegen był kontuzjowany cały czas jak Wojtek grał, a pod koniec jak wrócił to też wrócił do bramki na dwa spotkania.

4

@Eklerek Mocna rywalizacja z Kounde.

5

Ale w rozegraniu to jednak Garcia zjada Szczęsnego na obiadek. Tak mnie to zastanawia, kiedy ostatnio jakaś laga Wojtka była celna?

0

Legia niestety pokazuje, jak się kończy stawianie na Polaków gdy jesteś w czołówce Ekstraklasy.

17

@Filipem Ferran jest w dobrej formie, tylko musi grać na dziewiątce. Na skrzydle on nigdy nie wyglądał dobrze w Barcy.

1

Ta Lewego to najniższa ocena w historii?

1

@BORO_12 Ta, Lautaro to jest taki słabszy Lewy. Coś tam postrzela, ale też znika regularnie na pół sezonu.

0

@Pedryrodryges To tylko Girona. De Jong sobie poradzi, w poprzednim sezonie grywał na jego pozycji i byliśmy w stanie wygrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?