2

@Gall Ze statystykami da się dyskutować, ze stwierdzeniem "Dla mnie ta osoba ma lepszy drybling, lepiej strzela, lepiej podaje, lepiej widzi grę, lepiej (wstaw cokolwiek)" nie da się dyskutować.

3

@PatrykBarca Nie za bardzo mam tu z czym dyskutować, natomiast co do statystyk - nie ma bardziej rzetelnego sposobu prowadzenia dyskusji. Subiektywne odczucia są ważne, ale wraz z upływem lat ulegają wypaczeniom. Pamięć ludzka nie jest niezawodna - liczby są.

6

@Roobo
"Nie ma to jak porównywac pierwszy sezon Kane w nowej lidze z sezonem Lewego który grał tam od 10 lat xD"
Jakie to ma znaczenie, że to był pierwszy sezon Kane'a w Bayernie? Twierdzisz, że to w jakiś sposób obniżyło jego zakres umiejętności? To ciekawe, bo idąc tą logiką, to następny sezon MUSI być lepszy, a jednak był znacznie gorszy.

"Już nie mówiąc że Bayern tamtego sezonu był 2 półki niżej od tamtego z 19/20."
No tak, to by się zgadzało, bo Kane z tamtego sezonu też był 2 półki niżej od Lewego z 19/20.

"Na analizy przyjdzie czas a to co ty robisz to zwykła głupota."
O co ci tutaj chodzi, bo nie rozumiem? Nie można porównywać, dopóki obaj nie zakończą kariery? No to trochę sobie poczekamy. W ogóle, to ciekawe skąd te wszystkie dyskusje o Messim i Ronaldo? Pomówimy jak obaj będą mieli po 50 lat i nie będą mieli nic wspólnego z piłką.

5

@Danny Gaucho Teraz jest łatwo krytykować Lewego, gdy już jest cieniem samego siebie. Moim zdaniem to nawet ten ostatni sezon, gdzie nastrzelał masę bramek, to była forma poniżej tej przeciętnej w Bayernie.

29

Harry Kane ma lepszy czas w Bayernie, więc znowu podnoszą się głosy o jego wyższości nad Lewym.
Tymczasem Lewy zjadający go w niemal każdej istotnej statystyce, przy porównaniu ich najlepszych sezonów:

Kane 23/24 vs Lewy 19/20

Rozegrane mecze (minuty): 45 (3934') vs 47 (4135')
Gole: 44 vs 55
Strzały (celne): 182 (84) vs 218 (115)
Asysty: 12 vs 9
Kluczowe podania: 46 vs 64
Stworzone wielkie szanse: 15 vs 17
Udane dryblingi: 28 vs 71
Wygrane pojedynki na ziemi (na mecz): 2.4 vs 3.7
Wygrane pojedynki w powietrzu (na mecz): 0.9 vs 2,0
Akcje w obronie: 29 vs 42

2

@Rifek No nie, to się matematycznie nie spina. Zgubiłeś 1%. Ale jakbyś zrealizował 51%, no to chyba logiczne, że wszyscy są zadowoleni. Gorzej, jakbyś zrealizował 52%, bo to już za dużo. Głosujący jasno się określili, że chcą 51.

1

@mekston Daje to 1,71 gola na mecz.

Ciekawostka: W całej historii top 5 lig (po 1960 roku) najlepszy wynik osiągnął Messi w sezonie 12/13 i było to 1.44 gola na mecz. Drugi jest Lewy z 1.41 g/m, wiadomo w jakim sezonie.

1

@Seledynowy Wystarczy, że kontuzjowani zawodnicy wrócą do formy. Jak Flick ma grać swoją ofensywną piłkę, jak cały frontline nam się posypał? Wróci Raphinha, Yamal wyrobi formę i będzie wielkie zaskoczenie, jak nagle zacznie wszystko działać.

1

@FCB24 No to porównajmy sobie liczbowo najlepsze sezony Kane'a i Lewego.

Kane 23/24 (Pierwszy sezon w Bayernie) i Lewandowski 19/20 (Tryplet)

Rozegrane mecze (minuty): Kane - 45 (3934'), Lewandowski - 47 (4135')
Gole: Kane - 44, Lewandowski - 55
Strzałów: Kane - 182 (84 celne), Lewandowski - 218 (115 celnych)

Asysty: Kane - 12, Lewandowski - 9
Kluczowe podania: Kane - 46, Lewandowski - 64
Stworzone wielkie szanse: Kane - 15, Lewandowski - 17

Udane dryblingi: Kane - 28, Lewandowski - 71
Wygrane pojedynki na ziemi (na mecz): Kane - 2.4, Lewandowski - 3.7
Wygrane pojedynki w powietrzu (na mecz): Kane - 0.9, Lewandowski - 2,0

Akcje w obronie (przechwyty i zwarcia): Kane - 29, Lewandowski - 42

Jak na moje, to prime Lewandowski zjada prime Kane'a w każdym aspekcie.

0

@Cules69 Nie wyciągnął żadnej setki sam na sam...

0

@Antimadridista_WR To chyba nie jest legalne?

1

W ogóle, to co tam Flick nadal robi, skoro czerwo dostał?

6

Totalnie niezasłużona wygrana, ale niech Manzano się tym martwi :)

1

Manzano załamuje ręce. Tak się starał, a poległ na samym końcu.

0

Za co to czerwo, bo tak w sumie to nie widziałem?

2

Styl Flicka niestety nie działa bez topowej dziewiątki. To zawsze było tak, że jego drużyna musi strzelić więcej goli niż rywal. W Niemczech nie miał napastnika i mu nie szło, w tym sezonie też nie mamy napastnika w topowej formie, więc jest średnio.

1

1 punkt to i tak o 1 punkt za dużo, po tym, co się działo w pierwszej połowie.

0

Rashford koszmar dzisiaj

1

Dobre zmiany, podoba mi się to.

1

Gdzie tam był faul niby?

1

Lewy by to strzelił, to jego miejsce.

0

Poprzedni sezon zaczęliśmy z 3 zawodnikami, którzy grali na poziomie Złotej Piłki (Pedri później dołączył, a Lewy zszedł z formą). W tym sezonie nikt się aż tak nie wyróżnia, Yamala, Lewego i Raphinhę zjadają kontuzje, a Pedri jest przemęczony.

1

Tak jak sobie człowiek pomyśli, to my z tym PSG wyglądaliśmy naprawdę dobrze.

1

Dobra, trzeba po prostu zdjąć Pedriego. Niech przynajmniej on sobie odpocznie, bo tu się druga Sevilla szykuje

1

Dawno już nie widziałem, żeby jakaś drużyna marnowała tyle okazji... chyba, że moja w fifie, ale to się nie liczy.

1

Tu już powinno być 1-4, to jest przerażające...

1

Dlaczego oni twerkują

0

Ależ ta Barcelona wygląda słabo mentalnie... To jest chyba najgorsza konsekwencja absencji Raphinhi.

1

Przecież Mbappe ładuje z nami kolejnego hat-tricka i to nawet nie jest pytanie, to już trzeba wliczyć w wynik.

1

Co oni grają WTF.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?