1

@BORO_12 Ta, Lautaro to jest taki słabszy Lewy. Coś tam postrzela, ale też znika regularnie na pół sezonu.

0

@Pedryrodryges To tylko Girona. De Jong sobie poradzi, w poprzednim sezonie grywał na jego pozycji i byliśmy w stanie wygrać.

0

@Kinginiesta To ty nie rozumiesz, o czym ja piszę. To, że tracimy bramki, to nie jest żaden problem. To jest wliczone w koszta sytemu Flicka. Teraz tak jak mówisz to nie zadziałało, bo klasowi zawodnicy, na których opierał się atak, byli kontuzjowani.

Jak chcesz pragmatycznego futbolu, to proszę bardzo, Xavi jest wolny. Na pewno Barcelonie nie odmówi. Ale Flick gra ultraofensywną piłkę i z nim zawsze będziemy wiele wpuszczać. Tak było w Bayernie, w kadrze Niemiec i tak było w poprzednim sezonie, w którym wykręciliśmy wynik znacznie ponad stan.

0

Z Gironą musi odpocząć. I to najlepiej cały mecz. Jest kim go zastąpić, Girona jest słaba w tym sezonie. Casado + De Jong przesunięty wyżej powinni dać radę.

1

@Kinginiesta Ale jaki problem? W czym ten problem nam przeszkodził? W wygraniu LM z młodziutką kadrą, w której większość ledwo się o ten poziom otarła? Dlaczego ten styl nie działał? Bo przegraliśmy z Interem o JEDNĄ bramkę w półfinale? Wcześniej ten styl pozwolił nam wygrać trzy trofea na podwórku krajowym. Ja wiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale tu trzeba jakąś amnezję mieć, żeby nie pamiętać, że przed sezonem oczekiwania były znikome. Z poważnych dziennikarzy nikt nie mówił o mistrzostwie, wszyscy obstawiali Real, tylko Ćwiąkała dla hecy wstawił Barcelonę.

5

@Kinginiesta Wszyscy magicznie nauczyli się grać. I to akurat w momencie, gdy mamy połamane pół składu, przemęczony środek pola i napastników bez formy. Ciekawe. Dziwna koincydencja, prawda?

1

@szymonekk To był świetny mecz :) A celem Barcy Flicka zawsze było strzelić więcej bramek niż przeciwnik. To nie Xavi, żeby grać na 1-0.

15

@Faro Aha, czyli Real zagrał z nami 4 spotkania i się nie nauczył, ale PSG wystarczyło jedno? A może po prostu graliśmy zdziesiątkowanym przez kontuzje składem, bez kluczowych zawodników, z nieustaloną wciąż linią obrony, z napastnikami bez formy?

0

@Greg1991 Okej, Greg.

1

@Faro Drugi najlepszy strzelec, a i tak Xavi wolał Ferrana na skrzydle :) Także tyle warte były te jego bramki.

9

Najbardziej mnie bawią komentarze, że z wysoką linią obrony to nie ma czego szukać z poważnymi drużynami. Chyba co po niektórzy przespali mecze z Realem, Bayernem, Benfiką, Atletico, BVB...

2

@mekston O, nawet nie wiedziałem, że tam trafił

13

Trafnie Szczęsny, jak zawsze. Poza boiskiem nic nie można mu zarzucić :)

3

@mekston Tomasz Muller w tym sezonie ligowym: 5 spotkań, 5 goli i 3 asysty. Niby próbka mała, ale i tak widać, że emeryci fajnie się bawią w tym MLS.

3

@beter2 A potem mistrzostwo Hiszpani, superpuchar, puchar i półfinał LM, gdzie było bardzo blisko finału.

0

@regatta52 Ale on od początku grał na LŚO i wyglądał tam bardzo dobrze...

4

@4Fabregas4 Czekaj, ty tak poważnie?

5

@korn234 No, nic. 2x La Liga, 2x Superpuchar, 1x Puchar. Faktycznie nic.

1

@Lukaslbn To nie jest hejt, tylko krytyka. Jak sobie chcesz, to szukaj winnego w każdym poza Lewym, twoja sprawa.

0

@Karol145 No nie dawał liczb, bo nie grał :/ Jakby grał, to by dawał. Ale rywalizował z Raphinhą, więc później nie miał już wielu okazji.

2

@Karol145 Póki co, to każdy z nich strzela w takim tempie, że golami może prześcignąć Cristiano i Messiego.

2

@Karol145 Potwór. A najśmieszniejsze jest to, że nawet nie jest najlepszy. Kane i Mbappe mają jeszcze lepsze liczby, przynajmniej w klubie. Zapowiada się mocna walka o ZB.

5

No i po co Atletico wygrywało z Realem, żeby teraz remisować z Celtą? Phi.

2

@Coveta No nie, to po prostu brzmi tak, jak wyglądało w meczu. Lewy był naszym najgorszym zawodnikiem, kropka. Zbiera zasłużone baty.

0

@Stinger_ Fajnie, jakby wrócili do wygrywania Ligi Europy

0

Oho, zaczyna się. Pierwszy z punktów zwrotnych.

6

Niektórzy... Khm, khm... Lew.. Khm...

2

@RosjaninBut W sumie to już były sygnały o przemęczeniu od razu po zakończeniu okresu przygotowawczego.

1

@ProMILs Liczę na to, że w końcu wrócimy do linii Araujo - Christensen, która dawała nam sukcesy w 22/23. A co do Olmo, no to po prostu nie ma alternatywy po kontuzji Fermina i Gaviego.

1

@FCBparasiempre W BVB strzelał normalnie, ale przeszedł na tę technikę, bo mu dawała większą skuteczność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?