kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Garcia ma wszystko lepsze, ale Szczena to jest solidny poziom. Na 2-3 miesiące w tym momencie sezonu może być, ale na najważniejsze musi być Joan.
1
W gruncie rzeczy, nie ma tragedii. Ważne, żeby poradzić sobie w lidze, bo z LM to się praktycznie nie da odpaść w grupie w nowym formacie. Musielibyśmy srogo dać dupy.
1
Przez chwilę mieliśmy bramkarza światowej klasy, to musiał się połamać.
0
@JanuszKorwinMikke Średnim Monachium? Ty chyba nie widziałeś, jak grali w poprzednim sezonie i jakie transfery przeprowadzili w tym. Wzmocnili się ogromnie, po raz pierwszy Kane ma obok siebie dwóch świetnych skrzydłowych, załatali też obronę.
0
@Zbyszard Przecież ostatnio był na 13 miejscu, a to był słaby sezon Bayernu.
1
@Gaz Szkoda, że nie został w Europie.
0
@michal26 A jednak Arsenal oddał go bez żalu na darmowe wypożyczenie. Czy to nie mówi samo przez się?
0
Nie no, kontuzja Garcii to absolutna katastrofa. Chciałbym wierzyć w Szczenę, ale poprzedni sezon miał dość słaby.
0
Raczej Mbappe będzie największym faworytem w następnej ZP. Jest w świetnej formie, do tego mocna repka. Później stawiałbym na Kane'a, znowu świetna drużyna i mocna kadra, a potem na Yamala. Na Dembele bym nie postawił w żadnym wypadku.
0
Lewandowski ma potencjał na niezłego jokera. Dobrze, że jest ktoś, kto odciąży Rekina z minut.
1
@Comentateiro Xavi od października! On wiedział, że trzeba stawiać na Dembele.
3
Ależ ta główka precyzyjna :)
0
Znowu świetny strzał Ferrana. Przy takiej formie Lewy będzie miał bardzo cieżko wejść do pierwszej 11stki.
1
Ferran zrobił robotę
3
Nie wiem, co wy tak o tym Lewym. Przecież on w Barcy właśnie najgorzej sobie w takich meczach radził, na autobus, gdzie nie miał miejsca.
0
Jak nie ma Yamala, to wszystkie piłki do Pedriego lecą.
1
Tak sie kończy Neuerowanie
1
Klasycznie mecz konia
2
Ależ to bramkarz wyciągnął
0
Ferran teraz ładnie odegrał.
0
@daniel32778 Mam na myśli pierwszy skład. On jest zmiennikiem. Ferran jest titularem.
0
@daniel32778 Lewy? Lewy przecież nie jest w pierwszej 11stce.
0
@Pablozeusz Gdzie te rotacje, bo nie widze?
0
@Litman To dobrze mówi o drużynie, że nie musimy wprowadzać żadnych talentów. Wszystkie pozycje są świetnie obsadzone, mamy również wielu wartościowych zmienników, którzy muszą mieć swoje minuty.
5
Trzeba go było kupić rok temu, jak był dostępny za te 20 mln. Teraz to już za późno, Borussia nie odda go za sensowne pieniądze.
0
Ale golazo. No i tutaj pokazał, kto powinien grać w pierwszym składzie.
13
@Eklerek Rok 2060. Pies ma mieć zagwarantowaną kanapę, telewizor i sześciopak harnasia.
0
@luki9v Olmo na 10tkę i wszystko okej.
0
@ShawnC Za rok schodzi pensja Lewego, więc spokojnie można uderzać.
0
@Walpiano W poprzednim sezonie spokojnie można było go porównywać, bo lepszy był tylko Mbappe (dzięki bramkom w KMŚ, poza tym był remis).