0

Garcia ma wszystko lepsze, ale Szczena to jest solidny poziom. Na 2-3 miesiące w tym momencie sezonu może być, ale na najważniejsze musi być Joan.

1

W gruncie rzeczy, nie ma tragedii. Ważne, żeby poradzić sobie w lidze, bo z LM to się praktycznie nie da odpaść w grupie w nowym formacie. Musielibyśmy srogo dać dupy.

1

Przez chwilę mieliśmy bramkarza światowej klasy, to musiał się połamać.

0

@JanuszKorwinMikke Średnim Monachium? Ty chyba nie widziałeś, jak grali w poprzednim sezonie i jakie transfery przeprowadzili w tym. Wzmocnili się ogromnie, po raz pierwszy Kane ma obok siebie dwóch świetnych skrzydłowych, załatali też obronę.

0

@Zbyszard Przecież ostatnio był na 13 miejscu, a to był słaby sezon Bayernu.

1

@Gaz Szkoda, że nie został w Europie.

0

@michal26 A jednak Arsenal oddał go bez żalu na darmowe wypożyczenie. Czy to nie mówi samo przez się?

0

Nie no, kontuzja Garcii to absolutna katastrofa. Chciałbym wierzyć w Szczenę, ale poprzedni sezon miał dość słaby.

0

Raczej Mbappe będzie największym faworytem w następnej ZP. Jest w świetnej formie, do tego mocna repka. Później stawiałbym na Kane'a, znowu świetna drużyna i mocna kadra, a potem na Yamala. Na Dembele bym nie postawił w żadnym wypadku.

0

Lewandowski ma potencjał na niezłego jokera. Dobrze, że jest ktoś, kto odciąży Rekina z minut.

1

@Comentateiro Xavi od października! On wiedział, że trzeba stawiać na Dembele.

3

Ależ ta główka precyzyjna :)

0

Znowu świetny strzał Ferrana. Przy takiej formie Lewy będzie miał bardzo cieżko wejść do pierwszej 11stki.

1

Ferran zrobił robotę

3

Nie wiem, co wy tak o tym Lewym. Przecież on w Barcy właśnie najgorzej sobie w takich meczach radził, na autobus, gdzie nie miał miejsca.

0

Jak nie ma Yamala, to wszystkie piłki do Pedriego lecą.

1

Tak sie kończy Neuerowanie

1

Klasycznie mecz konia

2

Ależ to bramkarz wyciągnął

0

Ferran teraz ładnie odegrał.

0

@daniel32778 Mam na myśli pierwszy skład. On jest zmiennikiem. Ferran jest titularem.

0

@daniel32778 Lewy? Lewy przecież nie jest w pierwszej 11stce.

0

@Pablozeusz Gdzie te rotacje, bo nie widze?

0

@Litman To dobrze mówi o drużynie, że nie musimy wprowadzać żadnych talentów. Wszystkie pozycje są świetnie obsadzone, mamy również wielu wartościowych zmienników, którzy muszą mieć swoje minuty.

5

Trzeba go było kupić rok temu, jak był dostępny za te 20 mln. Teraz to już za późno, Borussia nie odda go za sensowne pieniądze.

0

Ale golazo. No i tutaj pokazał, kto powinien grać w pierwszym składzie.

13

@Eklerek Rok 2060. Pies ma mieć zagwarantowaną kanapę, telewizor i sześciopak harnasia.

0

@luki9v Olmo na 10tkę i wszystko okej.

0

@ShawnC Za rok schodzi pensja Lewego, więc spokojnie można uderzać.

0

@Walpiano W poprzednim sezonie spokojnie można było go porównywać, bo lepszy był tylko Mbappe (dzięki bramkom w KMŚ, poza tym był remis).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?