1

Najlepsze dziewiątki na świecie na początku sezonu:
1. Harry Kane, 13 goli i 3 asysty w 7 spotkaniach
2. Kylian Mbappe, 9 goli i 1 asysta w 7 spotkaniach
3. Erling Haaland, 7 goli w 6 spotkaniach

Robert Lewandowski na razie pogrążony w letargu.

0

@gumaz Vinicius nad Riberym i Haalandem XD.

1

@RanDiFCB a mi się podoba, znacznie lepsza niż ta różowa

1

@escarabajo O, w końcu grają prawdziwe Klubowe Mistrzostwa Świata?

0

Udało mu się tam, gdzie poległ Neymar :)
Kto by się spodziewał?

0

Ależ zaskoczenie! No prawie na zawał zeszłem, tak bardzo nie mogłem się doczekać aż ogłoszą najlepszy klub. Czekam jeszcze na najlepszy klub w Europie.

0

E tam, trofeum Mullera powinno być dla grajków z najlepszych lig.

1

@Herato
1. Suarez
2. Benzema
3. Ibra
4. Ronaldo 9
5. Van Nistelrooy

Magistra nie liczymy bo 90% jego goli to dobitki i karne, poza tym grał w farmerskiej lidze, nie przyczynił się do mistrzostwa, nie podał Raphinhi w meczu z Atletico i przegrał Pichichi z Ukraińcem za 7 mln. Do tego wiemy, że jak już je wygrał, to był najsłabszym Pichichi od x lat, a już w czwartym sezonie w Barcy na ławę zesłał go przeciętny Rekinito.

0

Cubarsi 20? Za co? Przecież on miał dość przeciętny sezon. Albo taki Raphinha na 11 miejscu XD. Śmiech na sali.

1

@Kgorecki2500 To tylko dodaje mu wyrazu ;)

2

@Kgorecki2500 A mi się nowy, gnuśny Zielony Latarnia podoba, ten klasyczny zawsze mi się wydawał nijaki. Zwłaszcza gdy się go stawiało obok Supermana.

0

@MirusAmisz Ferran w poprzednim meczu zagrał 21 minut. Gdzie ty tam gówniany mecz widziałeś, to też nie wiem. Zresztą, w tym nie grał nawet na swojej pozycji. I to nie jest słaby mecz Lewego, tylko paskudnie słaby mecz. A takie kończą się zesłaniem na ławkę.

3

Najgorszy mecz Lewego od dawna. Od następnego wraca na ławę, a po powrocie Yamala może być ciężko o minuty, jeśli Rashford utrzyma formę.

0

Najlepsze zagranie Lewego dzisiaj

1

Koszmarny mecz Lewego

0

Kończy się czas Polaka w Barcelonie...

1

Ferran odsyła Lewego spowrotem na ławę

0

Będzie mecz na wodzie?

3

On po prostu nie jest ofensywnym pomocnikiem. Ofensywni to Olmo i Fermin, i oni swoje liczby robią.

2

Chore liczby Harry'ego Kane'a w Bundeslidze. 8 goli i 3 asysty w 4 spotkaniach.

0

@mekston W gruncie rzeczy nie potrzeba jakiejś kosmicznej średniej, by ten rekord pobić. Wystarczy 1,21 przy grze w każdym spotkaniu, a Kane już raz był blisko, miał 1,13.

Skład ma teraz znacznie mocniejszy niż w poprzednich sezonach. Po raz pierwszy obok niego gra dwóch jakościowych skrzydłowych, wcześniej był to tylko Sane w pierwszym sezonie i Olise w drugim.

Ja tam od początku jego przygody tutaj jestem zdania, że rekord jest zagrożony póki Kane gra w Bayernie.

1

Kane znowu zagrozi rekordowi Lewego. Jak na razie idzie mu fenomenalnie.

1

@Konradowskyy Yamal ogarnie. A co do tego, kto ostatnio strzelił, to Pablo Torre.

0

@Radzio_94 Fizycznie wyglądał słabo, co chwila leżał na ziemi. Co z tego, że odegra piłkę, skoro później mamy jednego zawodnika mniej w ataku? Ferran też potrafi odegrać, a przy tym utrzymać się na nogach.

0

@adamek20151 Nikt już nie pamięta o Szczęsnym, Ter Stegenie i całej reszcie.

2

@Luciano99 Szczególnie podobało mi się, jak Flick stał przy linii bocznej. To jest ważne, że tam stał. Gdyby tam nie stał, to kto by to robił?

1

@Pawel13sz Barca z zeszłego sezonu przegrywała z AS Monaco.

0

Lewy do bazy. Będzie okazja dla Rekina.

5

@viscaelbarca1998_ To nie jest prawda, oczywiście. Pablo Torre strzelił w 24/25, a przed nim jeszcze Lewy z Valencią.

2

Raphinha nie powinien strzelać wolnych, naprawdę nie ma nikogo lepszego? 50+ i żadnego gola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?