kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@wielofish A gdzie ja coś o Torresie napisałem? Tylko zastanawia mnie twoja metodologia, bo mówisz o nadmiernej subiektywności, ale to, co ty piszesz, jest jeszcze bardziej subiektywne. Jakie ma znaczenie to, jakie było podanie? W liczbach nie chodzi o to, jakie coś było, tylko sam fakt tego, że było.
0
@wielofish Aha, czyli jeśli asysta brzydka, to nie liczymy? Jeśli gol tylko dobity na pustaka, to też usuwamy i liczymy tylko asystę?
7
Da się odnieść wrażenie, że na początku sezonu to Yamal jest tu najbardziej ochoczo krytykowanym zawodnikiem. Tak, jakby nie miał udziału w 5 z 7 naszych bramek i nie był naszym najlepszym graczem po Joanie Garcii.
4
@Irmscher10 Nie żeby coś, ale to Nawrocki przyjechał do Mentzena na dywanik tłumaczyć się ze swoich poglądów i podpisywać postanowienia.
2
@Trojanek23 Ale to nie jest tak, że redakcja sobie to wymyśliła. Oni tylko przytaczają liczby, oceny od ocenowych serwisów internetowych i popularnych stron.
0
Uuu, do trzech razy sztuka!
6
@Miszcz Textu FCB W sensie, co zrobił? Przyjął piłkę i odegrał do boku? Lewy miał ze 4 takie akcje.
1
To jest tak przewidywalne
0
Wyborna taktyka.
2
@Roobo hit XDDD
0
Turbo Grosik na ratunek. Litości...
0
@APTAPT Piątek, Buksa
0
@Nazio_87 Inna pozycja
0
Dlaczego nie do Lewego?!! No litości, po co kombinować...
2
Jest wrzutka i nikt nie idzie na piłkę, no co to jest?
0
@Ku84fcb Przecież gra w Interze. Niewiele masz lepszych klubów.
0
Nudy. Chciałem sobie obejrzeć Polaków, ale oni piłkę raz na 5 minut dotykają.
0
Ze 3 jeszcze klepną. Ale nie są dzisiaj szczególnie mocni.
3
Czy my kiedykolwiek będziemy mieli piłkę dłużej niż 20 sekund?
0
@Kgorecki2500 Pieniądze na jachty i ogrody zimowe dla przedsiębiorców nie wezmą się znikąd.
2
To prawda, ale to nie znaczy, że jakość sędziowania spadła. VAR robi swoje, nie jest idealnie, ale i tak lepiej, niż bez niego.
6
"Piotrek znalazł się w trochę niezręcznej sytuacji, nie ze swojej winy. Oczywiste było, że nie będzie się stawiał. Syn rozmawiał z trenerem i szybko się porozumieli. (...) Nie robił żadnego problemu. Nie rozpłakał się. Piotrek podszedł do sprawy na spokojnie. Jest wicekapitem, to również duża rzecz" - Bogusław Zieliński dla WP Sportowe Fakty.
Wspaniała była to historia. Kapitan na jeden mecz. Tak właściwie, to nawet nie na ten mecz, bo nie zagrał.
0
@kinioo 18 G/A w 1900 minut to jest fenomenalny wynik jak na 10tkę. Za takiego zawodnika normalnie zapłacilibyśmy w okolicach 100 mln, ale podatność na kontuzje obniżyła cenę.
Swoją drogą, był w tym sezonie dostępny przez więcej czasu, niż Pedri w 23/24, 22/23 i 21/22. A jednak nikt nie odmówi Pedriemu, że był wtedy kluczowym zawodnikiem.
Trzeba liczyć na to, że lekarze znajdą sposób na Olmo, ale jeśli nie, to też nie będę narzekać. Od czegoś jest Fermin.
0
@Soetie 30+10 mln za opłacenie podatków i opłat.
1
@Criss18Barca Oby nie. To była jedna z największych patologii za Probierza, meczyki ogłaszające skład pół dnia przed meczem.
0
@Soetie "Roque odszedł za praktycznie tyle ile przyszedł"?
Przyszedł za 40, odszedł za 25.
1
@kinioo Transfer Olmo był świetnym ruchem akurat.
0
Nazwiska wyglądają dobrze, ale większość z nich jest bez formy, albo bez gry w klubie.
0
Aż dziwne, że syreny im nie przeszkadzają.
0
@torondirn Nie mówię, że nie pomógł, ale to nie był występ na 10tke