0

@Roobo A Pedri to co, święta krowa? Mnóstwo strat (17), żadnej stworzonej okazji, większość pojedynków i dryblingów przegrana. Fatalny występ.

4

Najlepszy występ bramkarza od conajmniej sezonu.

1

To był bardziej karny, niż ten co dostaliśmy.

3

Gdyby nie Garcia to już by było 1-3

0

Nic nie było. Sędzia ślepak?

0

Ładne te koszulki, co?

1

Takich Szczęsny nie wyjmował

2

Murawa jest w świetnym stanie.

0

Ferran powinien mieć tu gola

0

Co jak co, ale 2 lata temu to nikt by nie pomyślał, że Ferran wygryzie Robercika z pierwszego składu.

2

Kamiński w końcu dostał to, czego potrzebował - zaufania i gry w ataku. Jest pierwszy gol i oby tak dalej.

1

@Katalończyk 99 Ferran gra w pierwszej 11stce, bo prezentuje odpowiedni poziom.

1

A więc stało się, Ferran przebił się do pierwszej jedenastki.

7

Ale Igunia jak WALEC leci, od kiedy odpaliłem strumyka. Jeden kibic zmienia wszystko.

0

@Barceloniarz987 Mogą ugotować w tym sezonie.

4

Ronaldo ma już przy sobie w Arabii całkiem zgraną ekipę. Brozović, Inigo, Laporte, Coman, Mane, Felix, Bento... Czyżby nadchodziło pierwsze trofeum? Łatwo nie będzie, bo Al Hilal wzmacnia się potężnym Darwinem Nunezem i to oni wysuwają się na pozycję faworyta.

1

@Laminedependencia No tak, te pucharowe mecze na peryferiach futbolu zadziwiająco często są dla topowych ekip trudne. Ale nie ma co wyciągać po nich wniosków, jakby Bayern wygrał ten mecz 10-0, to też bym się nie podniecał.

0

@Laminedependencia Bayern gra podobnym stylem do nas, to jest wesoła, ofensywna piłka. To naturalne, że będą tracić bramki. Jeśli chcieli grania na 0 z tyłu, to wzięliby Allegriego.

0

@Stinger_ Albo taki Guirassy - kosztował BVB tylko 18 mln, po fenomenalnym sezonie w Stuttgarcie. Szkoda, że po niego nie sięgneliśmy, bo to naprawdę były grosze.

0

@Stinger_ Ciężko powiedzieć, bo jeszcze parę lat temu Haaland z jeszcze 2-letnim kontraktem z BVB odszedł do City za 60 mln. Trzeba szukać okazji i dobrze się targować.

1

Nick Woltemade
Liczby w ostatnim sezonie w Bundeslidze przed odejściem: 28 spotkań (1 620 minut), 12 goli i 2 asysty
Wartośc rynkowa (Transfermarkt): €30.00m
Kwota transferu do Newcastle: €85.00m + €5.00m w bonusach

Śmierdzi mi tu jednym z większych flopów ostatnich lat. Ale nawet jeśli wypali, to i tak kosmicznie przepłacone.

0

@Laminedependencia A kogo obchodzi mecz z 3-ligowcem? Mecz wcześniej zrobił 2 asysty z RB Lipskiem w lidze.

0

@Kubsoleon Z Lipskiem grał tam Gnabry i nie było problemu. Jak wróci Bischof to będzie pole manewru, a do tej pory pewnie bedą kombinować, tak jak my z DPM'em, gdzie nie mieliśmy na tę pozycję nikogo, a Flick wyczarował Casado i przywrócił do łask FDJ. Wciąż - to jest tylko jedna pozycja. W poprzednim sezonie mieli problemy w obronie i na skrzydle, gdzie nie dojeżdżał Sane, a do tego Kane musiał grać wszystko, bo nie miał zmiennika. Wszystkie te problemy na papierze zostały rozwiązane.

0

@Luciano99 Ważne, że Kane będzie mógł w końcu odpocząć.

1

@Kubsoleon W sensie? Tylko Musiala ma dłuższą kontuzję, reszta wraca we wrześniu lub w październiku.

1

Bayern ładnie się wzmocnił. Luis Diaz, Jackson, Tah. Załatali wszystkie swoje kadrowe dziury. Będą w tym sezonie rozdawać karty.

0

@Walpiano Ten Hag za to wygrywał puchary - raz Puchar Ligi, raz Puchar Anglii, do tego 2 finały.

0

Jaga - 4 w lidze
Legia - 9 w lidze
Lech - 11 w lidze
Raków - 13 w lidze

W europejskich pucharach jest super, ale trochę ich to kosztuje na własnym podwórku. Ale zobaczymy jak będzie dopiero jak nadrobią mecze, bo 2-3 mają zaległe.

0

@Nightraider No dobrze, ale teraz spójrz na to z tej strony. Mogliśmy sprzedać Raphinhę za jakieś 60 mln przed sezonem, a potem rozegrał sezon na poziomie Złotej Piłki. Barcelona ryzykuje, nie sprzedając kluczowych zawodników i jest to ryzyko wliczone w koszta sportowych sukcesów.

0

@Messibestplayerintheworld Bellingham max 86? Chyba jego pierwszy sezon w Realu przespałeś. Ten ostatni też zresztą miał świetny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?