5

I tak dostanie któreś El Clasico. Zapamiętajcie sobie moje słowa, bo tak będzie.

0

Raphinha musi być jednym z najgorszych wykonawców wolnych, jak chodzi o strzelanie na bramkę. Tyle prób i może z parę było blisko.

2

@FabianekMrozek Przecież dostał z łapy w łeb. Jak miał strzelić?

3

Zgodnie z przewidywaniami, w tym sezonie największą przeszkodą będzie komitet sędziowski. Znowu.

1

Przecież to jest karny dla nas.

1

Sędziowie mylą się w obie strony :)))

2

Piłka przy ciele, o czym my tu mówimy XDDD. A w El Clasico Ferran nabija Rudigera, piłka metr od ciała i bez karnego. Już się zaczyna!!!

0

@JohnKennedy W sensie, że co? Że nie trafił w bramkę, ale bramkarz nie obronił? A ile to takich strzałów miał Lewy? Chociażby w El Clasico na Bernabeu, na pustą strzelił w słupek.

0

@JohnKennedy Ale o co ci chodzi, przecież wystarczyło oglądać mecze w poprzednim sezonie, by wiedzieć, że Lewy też takie akcje marnował, praktycznie co drugi mecz, jak nie częściej.

1

@JohnKennedy Lewandowski też takich nie trafiał. Bardzo często.

0

Lewandowski łagodnie uśmiechnięty po wpadce Ferrana.

0

Flick wściekły.

2

Świetny jest Ferran w rozegraniu.

0

Ferran zaraz strzeli.

0

@NeroTFP1 To Ronaldo do 50tki będzie grał

0

Lewandowskiego czeka poważna walka o pierwszy skład, pierwszy raz od czasów BVB.

1

@Gibbon_FCB Póki Kane tam gra, póty rekord nie jest bezpieczny.

0

Kane może mieć w tym sezonie kolejne podejście pod rekord Lewandowskiego, jak widać Diaz na pewno pomoże.

0

@bodzio10 Ja tam się cieszę, jaja sobie robię.

1

Ale wpierdziel Lechitów. Ale nie obawiajcie się, to wszystko część wielkiego planu 5-letniego, w którym będziemy nabijać punkty w LKE.

1

@AlphaNumeric Jakby Xavi się poduczył w jakimś wielkim klubie, to fajny byłby taki powrót.

3

@Lanosss Ta, mucha, phi. Gość sobie zdalnie sterowanym mikrodronem wepchnął piłkę do dziury.

45

Wiecie, że w poprzednim sezonie Real otrzymał jedynie 14 karnych w lidze? Uważam, że to jest skandal. W ramach zadośćuczynienia, tym razem obowiązkowo po jednym na mecz. Po prostu im się to należy, za ten zwycięski mental, za te piękne, niewinne białe barwy. Za skromność i kulturalność zawodników takich jak Bellingham i za sportowe zachowanie w każdej sytuacji, tak jak robi to Vinicius.

0

Uuu, Zalewski idzie do Atalanty. Ciekawe, czy znowu będzie grzać ławę.

5

@marcin62 Powalone, że Cyberpunk 5 lat po premierze w zwyczajnym dniu ma prawie tylu graczy, co Wiedźmin 3 w rekordowym momencie.

0

@LukaszFan Ja korzystam z Sofascore, ale to raczej z przyzwyczajenia, niż z wyboru. Ostatnio, z miesiąc-dwa miesiące temu wprowadzili kilka zmian designowych które strasznie utrudniają mi życie, jak chcę coś więcej sprawdzić.

1

O, ale fajną statystykę dodali na Sofascore. Od teraz można zobaczyć przebiegnięty dystans, liczbę sprintów i najwyższą prędkość każdego zawodnika. Chociaż z tego co widzę, to na razie jest to dostępne tylko dla meczów Premier League.

4

@Popitek12 Umtiti

1

Szkoda, że wczoraj Ferran zdjęty tak wcześnie. On ma spory potencjał, jeśli w niego zainwestujemy, to być może nie trzeba będzie wydawać dziesiątek milionów na nowego napadziora.

0

Ale sobie chłopaki nastrzelają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?