kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
@AlexDark00 Przecież wygrał od razu po przyjściu do La Liga, w czym problem?
0
Jak tam lewy, bo nie mogłem oglądać? Czuć aromat drewna, czy jest forma?
12
Obniżyć pensję o conajmniej połowę i jak najbardziej powinien zostać.
1
@Goralkov To chyba wszystkie jego dobre rozegrania w tym sezonie XD
0
@partymaker Ale mniej, niż wskazywałby na to jego potencjał. Zawiódły przede wszystkim depresja po walce z Klitschko i odejście z boksu, a po powrocie niechęć promotorów i czołowych bokserów do walk (AJ), oraz roszczeniowość i rozdrabnianie się po walkach z Wilderem.
20
XD. Płacimy za wypożyczenie spalonego grajka, którego United ma już dosyć.
Jedyne uzasadnienie tego, jakie widzę, to że w ten sposób jego pensja została zaksięgowana jako kwota transferu - my płacimy United 10, oni za część tej kwoty opłacają część pensji Rashforda, a my mamy miejsce w FFP.
0
@partymaker Wielu widziało go w TOP 10 wszechczasów po trylogii z Wilderem.
2
@mrboom Nie tylko AJ, wielkie nadzieje wiązano z Furym, z Wilderem... Ale przyszedł Usyk i pozamiatał wszystkich. Żaden nie zrobił tego, czego od niego oczekiwano.
1
@unic Sesko to jest gość, którego peakiem w poważnej lidze jest 13 goli i 5 asyst w lidze, przy jednym opuszczonym meczu. Przecież liczbowo zjadałby go 40 letni Lewandowski. Wiadomo, liczby to nie wszystko, ale poniżej pewnego poziomu przyzwoitości nie powinno się schodzić.
2
@unic Šeško? Litości, to nie materiał na taki klub jak Barcelona...
0
@NeroTFP1 Dla mnie to Raphinha był naszym najlepszym zawodnikiem w tym sezonie. Jasne, Yamal był bardziej spektakularny, ale dla mnie większe znaczenie mają konkrety, a jak pokazałeś, przewodzi tutaj Raphinha.
1
@Ciuus Zacznijmy od tego, że obecnie styl Barcelony, to styl Flicka. A chyba nie muszę ci przypominać, kto grał u Flicka na szpicy, gdy Bayern wygrywał sekstet i miażdżył każdego w LM? To wciąż ten sam Lewandowski, trochę zardzewiały, trochę wolniejszy, ale to wciąż ten sam profil. Profil, który idealnie pasuje do układanki Flicka.
1
Ta. Jeszcze niedawno ci sami socios błagali o transfer Nico.
1
@Titi900 W przeliczeniu na minuty gry, to on zjadał wszystkie topowe dziewiątki.
0
@Bogan I 7 wpuszczonych bramek. Chociaż tam akurat był pech, bo wypadli i Balde, i Kounde.
1
Ten Rajovic ma potencjał być największym flopem w historii Ekstraklasy.
0
@barceloniak_radom Ale ja o tym właśnie mówię... Dembele wygrał ZP po finale LM i koniec, basta. Ale Yamal ma taką markę w mediach, że cały czas się trąbi. Trochę mnie to boli, mówiąc szczerze, bo uważam, że Raphinha był lepszy na przestrzeni całego sezonu, a o nim tylko od czasu do czasu się przebąkuje.
0
Turniej sparingowy decydujący o Złotej Piłce. XD. Takie forsowanie medialne to jest jakiś absurd.
2
@blakkudium Litości, czego te media nie wymyślą. Nie patrzcie na to, co wypluwają dziennikarze, tylko na to, co robią piłkarze. Jak Diaz da jakiś znak, że chce się tu znaleźć, to będzie można rozmawiać.
0
Dzisiaj PSG po raz drugi w tym sezonie zdobędzie tytuł najlepszej drużyny klubowej na świecie.
4
Iga jak już dochodzi do finału, to nie przegrywa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oj, psycha siada.
0
@michal26 A co mnie kadra interesuje? Jaki wpływ miał Lewy na to, gdzie się urodził? To jest cud, że doszedł na sam szczyt największego sportu na świecie, zaczynając w tym polskim, przestarzałym, przaśnym i skorumpowanym systemie szkoleniowym, wypluwającym na świat w najlepszym przypadku przeciętniaków.
0
@FCB24 Top 5 owszem, ale do Lewego nikt nie będzie miał podjazdu przez najbliższe dekady.
4
@Ghostface Szkoda szczególnie Lewego, bo wszedł w swój prime akurat w momencie, gdy Messi i Ronaldo zaczęli powoli schodzić z piedestału. Niestety raz go oszukali, a raz przegrał o włos.
1
@LOPEZ16 Diuna 2 jako kino immersyjne i doświadczenie audiowizualne to absolutna topka tego, co widziałem. Fabuła faktycznie nie była skomplikowana, ale też moim zdaniem nie o to w tym chodziło. Natomiast z pierwszej, nieco słabszej, po latach pamiętam główne chwytne (żeby nie powiedzieć kultowe, bo do tego daleko) sceny, typu "When is a gift not a gift?".
3
@LOPEZ16 Nie przeczytałem książek, ale na obu filmach bawiłem się wybornie.
3
O proszę, PSG jeszcze nie skończyło jednego sezonu, a Legia już zaczyna nowy.
16
@mekston Dokładnie. GOAT Paweł Fajdek