0

@Nazio_87 Dla mnie najważniejszy jest transfer zmiennika na któryś z boków obrony. Taki Grimaldo to marzenie. Bo akurat co jak co, ale atak był naszą najsilniejszą formacją w poprzednim sezonie i nie potrzebuje wzmocnień tak bardzo jak obrona.

0

Ferran radził sobie lepiej na dziewiątce, w tym momencie to on jest numerem dwa po Lewandowskim.

1

Flamengo walczy, mamy 2-3.

2

@LOPEZ16 Byłem na obu w kinie i oba mnie nie porwały :/ Oppenheimer był dobry, ale ostatni akt z dramatem sądowym wynudził mnie na śmierć. Natomiast Brutalista miał momenty, ale też sporo dziwactw na które nie mogłem przymykać oczu, np. sceny miłości raczej do najsubtelniejszych nie należały.
Z tych najnowszych, co widziałem, to Diuna 2 była genialna i Mickey 17 dawał radę, natomiast faktycznie ostatnie lata słabe, zarówno w kinie, jak i w telewizji.

0

@bodzio10 No nie wiem, dla mnie raczej nudnawy. Tylko 4 celne strzały na bramkę, było parę ciekawych akcji, ale nie porwało. Może to przez to, że głowa zaczyna pobolewać. Albo w drugą stronę.

0

@bodzio10 Dobre pytanie. Po co ja to oglądam?

0

8 minut doliczonych, za jakie grzechy...

0

@barcelonaLM I tak nie powinien wracać, nie ważne, kogo wybiorą. Po co mu to na stare lata.

1

@fart Aż tak łatwo nie będzie, do pobicia rekordu Lewego potrzebna jest średnia 1,24 bramki na mecz (przy rozegraniu wszystkich kolejek), a taką osiągnięto tylko 5 razy w całej historii TOP 5 lig. (po 1960)

0

@JohnKennedy @FcPortoFan1999 Weźcie poprawkę na to, że Lewy miał swój prime dokładnie w wieku, w którym jest Harry obecnie. Jego najlepsze lata cały czas mogą nadejść.

0

Ciekawe, czy Kane w końcu pobije ten rekord Lewego. Potencjał ma, ekipa jest. Poprzedni sezon poniżej oczekiwań, ale póki on jest w Bayernie, póty Lewy ma czego się obawiać.

1

Ulala, ale teraz Kane przycelował!

0

@Frimpong Nie byłbym taki pewien. Flamengo jednak w środku sezonu jest, w cugu meczowym. A Bayern zawieszony między presezonem a końcówką poprzedniego, więc będzie ciekawie.

1

Uuu, groźnie. Bayern niedługo zmierzy się z prawdopodobnie najmocniejszą drużyną spoza Europy.

1

@Rupert_Haubica Suarez ładnie wyczyścił zagrożenie. Gdzie problem?

0

@Limaker Ale on ma jedno kluczowe podanie, to jak?

0

@draxidox Akurat tam jeszcze by dał sobie radę bez kamerki, bo miał świadka.

4

@Eklerek Dokładnie, 100 mln to oni zapłacili za gotowca, klasowego napadziora, który był pewniakiem gwarantującym te 30+ bramek na sezon.

2

@adi7adi8 Większość, 400 minut. To były jego rozgrywki, 6 goli strzelił. Aż dziw, że nie dali mu grać chociaż odrobinkę w lidze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Marc Guiu po transferze do Chelsea rozegrał nieco ponad 600 minut. U nas pewnie zagrałby jeszcze mniej, przy takiej formie Lewego, Ferrana i Olmo, ale wciąż nie wybrał najlepszego projektu sportowego.

3

@FCB_dimiC No i co z tego? Nie wstawił Messiego jako pierwszego. Skandal. Takiej zniewagi Messi nie może puścić płazem.

37

I ja się teraz pytam. Co było złego w starym formacie? Najlepsi w danym momencie ze wszystkich kontynentów walczyli ze sobą. Rozdęcie tego turnieju do rozmiarów mini Ligi Mistrzów nie doda mu prestiżu.

0

@michaleu Ma 48 meczów fazy grupowej obejrzałem 2

4

@Cule1234 Szybko poszło, pół roku w Arabii, swoje zarobił, a teraz można wracać do poważnej piłki. Chociaż Fenerbahce to nadal taki zaścianek.

1

Ale że na notatnik wcześniej wrzucili wypowiedź Raphinhi o KMŚ i zmuszaniu piłkarzy d rezygnacji z wakacji?

2

@TR3YWAY No i jak tu nie współczuć Lewemu :/

1

@Kgorecki2500 stówa za książkę, która pewnie z 200 stron ma XD

1

@sejtan Jeśli kwestie pieniężne i uniknięcie "bata" będą głównym motywatorem do zakładania rodziny, to współczuję tym dzieciakom.

1

@Barca_Big_Moment Star Wars (Akolita), Władca Pierścieni (Rings of Power), Gra o Tron (Ród Smoka), DC (Pingwin), Fallout i seriale, które same w sobie są marką - The Boys, Arcane, Detektyw, Stamtąd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?