kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@FcPortoFan1999 Nie no, nie mów tak...
2
W tym momencie awansują kluby z:
4x Brazylia
1x USA
1x Meksyk
8x Europa
Została ostatnia grupa, gdzie jeden z dwójki Real, Salzburg, ma gwarantowany awans, a reszta zależy od wyników. Póki co, lekkie zaskoczenie w postaci odpadnięcia Atletico i Porto, ale też brazylijskie kluby pokazują, że nie bez powodu mają taką wysoką wartość rynkową.
4
@Eklerek Ale ta bramkarka Szwajcarii straszne babole popełniała
1
Wydad Casablanca postawiło większy opór.
1
@blakkudium Haaland okradziony z asysty, tak jak on wcześniej okradł Alvareza z minut.
3
@jacobFCB Haaland! Nikt inny. Tylko on nie chce, a my nie mamy kasy, życie.
1
@escarabajo Real trochę posprowadzał akurat. Aha, czy o czymś nie wiem i były transfery TYLKO na czas turnieju?
0
Ale bieda w telewizji w tym roku :/
Chyba wszystkie mainstreamowe marki się wyczerpały w 2024, wtedy była tego masa.
1
@Bernard777
0
@CurryTheGoat30 Ciekawe, czy Huja będzie grał jak już tu trafi.
0
@th@les A może jesteś robotem? Cóż szkodzi potwierdzić?
1
@pioz123 Ale co by osiągnął?
0
"Huja może zagrać w Chorwacji. W Polsce go nie chcą"
I o to chodzi! O takie tytuły artykułów na meczykach nic nie robiłem.
2
Uuuu, Milik na ławie w Juve. Czyżby wielki powrót po roku bez piłki?
1
@Kgorecki2500 u mnie z listy nic :/
7
Przypomnijmy sobie, jak wspaniale sędziowane były bezpośrednie spotkania
Barcelony z Realem w minionym sezonie.
El Clasico w finale Superpucharu - gol Mbappe po faulu Viniciusa na Casado, brak
czerwonej (drugiej żółtej) dla Viniciusa za stempel na ścięgnie Kounde, brak czerwonej
(drugiej żółtej) dla Camavingi za wejście butem w udo Gaviego
El Clasico w finale Pucharu - brak dwóch żółtych kartek dla Ceballosa (conajmniej
jedna - uderzenie Yamala w twarz - powinna być odgwizdana), brak karnego za faul
Ceballosa na Cubarsim, brak karnego za bardzo wyraźny faul Rudigera na Ferranie,
groźny wślizg Tchoumeniego "nożycami" w Olmo oceniony tylko na żółtą kartkę
El Clasico na Montjuic w lidze - gol Mbappe po stemplu na Yamalu, brak czerwonej
kartki za faul Tchouameniego na Ferranie, brak oczywistego karnego za rękę po
strzale Ferrana
Co mecz, to gorzej, a i tak nasi wszystko wygrali. Nie można winić tutaj komitetu sędziowskiego - robili co mogli, by liga była "ciekawsza". Te zwolnienia to absurd.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@NeroTFP1 "Jestem bardzo wyedukowany. Znam słowa, znam najlepsze słowa"
Po prostu go nie rozumiesz. Nie każdy kończy szkołę z ligi bluszczowej.
0
@FCB24 Też tak myślę, podanie świetnie, ale ładniejszych asyst widziałem dziesiątki. Chociażby te cudowne zewniaczki Yamala do Raphinhi z tego sezonu.
4
@Comentateiro Wiara w takie chłopskie przesądy, jak rzeczony "kosmos", to tylko efekt działania śmiercionki, bezkrytycznie przyjmowanej przez masy ludzkie. Dla nich już za późno, by włączyć myślenie.
3
Z jednej strony zasłużone, a z drugiej strony boję się, czy mniejszego zła nie zastąpią większym.
0
@Pedri16Future A ja się naciąłem na oficjalnej, w jednym zadaniu klasycznie nie doczytałem polecenia :/
0
@Pedri16Future Zgadzam się w pełni. Wystarczy przerobić kilka arkuszy z podstawy i już wiesz, na jakiej zasadzie to działa. Ja zdawałem rozszerzenie, więc ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś może napisać podstawę na mniej niż 30 procent... No chyba, że olewał naukę przez całą szkołę średnią, ale nawet wtedy wystarczy miesiąc w miarę aktywnej nauki i raczej to przepchniesz.
1
@Eklerek Tak to już Polacy mają, najlepszy to był Puchacz uciszający kibiców po asyście na 1-5 dla przeciwnika...
9
@Eklerek ejże, Robercik strzelił :/
8
O masz, ale ciekawy artykuł przeczytałem. Matrix.
Okazuje się, że Robert Lewandowski niemal identycznie odtworzył przygodę Ronaldo w Juve.
- gdy trafiał do Barcelony był w takim samym wieku - 33 lata
- w 3 sezony strzelili tyle samo goli - 101
- zaliczyli też tyle samo asyst, po 20
- wygrali tyle samo trofeów klubowych - 5
- były to takie same trofea, czyli 2x Liga, 2x Superpuchar i jeden puchar krajowy.
- oboje zgarnęli po jednym tytule najlepszego strzelca ligi
0
@Eto'o9 R10 Bez przesady z tym nożem, mówisz o zawodniku, który ostatni dobry sezon zagrał 2 lata temu... Zresztą Ferran jest lepszy obecnie i warto na niego postawić.
0
@Lionel_Messi10 Ja odpuściłem sobie po pierwszym sezonie i moim zdaniem słabiutkim finale, ale pierwsze 10-15 odcinków to było coś. Abruzzi wspaniała postać.
1
@GeneralXavi Najpierw trzeba mieć skrzydłowych :/
Chyba tam mamy największe braki. Wiadomo, bramka zawsze obstawiona klasowym piłkarzem. Obrona nie jest zła, dupy nie urywa, ale nie ma co narzekać. Dwóch grajków z Premier League jednak, co prawda jeden cały czas na krawędzi i ostatnio spadł, ale wciąż. W pomocy jest dziurawo, oprócz Ziela to lipa, chociaż jest parę obiecujących postaci na przyszłe lata. Na napadzie w porządku, jest Lewy, jest solidny Piątek, więc też okej. Tylko te skrzydła. No bo kto? Zalewski nie gra w klubie, a jak gra to nie na tej pozycji, Kamiński zniknął w Bundeslidze, Frankowski odszedł z Francji, kim tu grać?
0
@mkord Na razie nie mają wyboru, chcą wygrywać, to nie mogą grać Polakami. Ale w miarę jak będą rosnąć sportowo, przyjdą większe pieniądze i może jakoś szkolenie pójdzie w górę?